Sevgilimin annesi bi seviyor gibi beni bir sevmiyor gibi akıl verin

Gercekden çok haklısınız ınsan bazen goremıyor ve bunları oluyunca bır cok ınsan yazdı ve herkesın bı tecrubesı var çok tesekkur ederım

Hayvanlar ile ilgili söylediği şeyleri okuyunca yok araba kokuyormuş siz kokuyormuşsunuz salıverin gitsinler nefret ediyorum bu tarz insanlardan mesleğiniz için size çok teşekkür ediyorum cansınız

Sizi etkilemek istemem ama şu an kv nizin tavırlar ve davranış olarak en iyi hallerini ortaya koyma zamanı,evlendikten sonrasını siz düşünün artık

Baştan sona okudum.
Kayinvalide adayinizin iyi niyetli bir insan olduğunu düşünmüyorum. Sizi sevdiğini hiç düşünmüyorum.

Ancak burda daha büyük bir probleminiz var bence. Nişanlınız. İyi şekilde bahsetmissiniz ama özür dileyerek söylüyorum amiyane tabir ile annesinin çenesini hiç kapatamamis ki? Siz ezildikçe ezilmişsiniz. Bunları görmüş dediği tek şey sabırlısın iyi dayanıyorsun olmuş. Size böyle bir cümle kurmasına bile gerek yoktu. Yapacağı tek şey sizi ezdirmemekti.

Yemeğe davette her şeyi sizin yaptığınızı görüyor ama ses çıkarmıyor, üstüne üstelik sizin nasıl bir çalışma temponuz olduğunu bildiği halde. Annesi nişanınızı duyurmamis , eee kendisi duyursaydi onun yerinde olsam sağır sultana bile duyururdum. Sizin mesleğiniz, hafif mor göz altınıza bile laf gelmiş böyle bir şey olabilir mi? Bunların farkında olan nişanlı annesine tepkisini veremiyor ama. Üzgünüm kayinvalideden daha büyük bir probleminiz var.

En son olay tam fiyasko zaten. Bu kadar psikolojik şiddete rağmen nisanlininiz mi yorulmuş ara vermek istiyormuş.

Lütfen sessiz sakin objektif bir kafa ile düşünün. Belli ki çok güçlü bir kadınsınız , burdan bile hissettim bunu. Mutluluğu hak ediyorsunuz rica ediyorum iyi düşünün

Hayvanlar ile ilgili söylediği şeyleri okuyunca yok araba kokuyormuş siz kokuyormuşsunuz salıverin gitsinler nefret ediyorum bu tarz insanlardan mesleğiniz için size çok teşekkür ediyorum cansınız
Çok tesekkur ederim gerçekden yaptıgı yorumlara hıc takılmadm bu zamana kadr ama kişilik karakter yaşla olmuyor ve ben hep diyorum hayvan kokusu ınsan kokusundan daha iyi

Yorumun düşüncen o kadR çok tesekkur ederim ki gerçekden bazen insanın gözü kör oluyor ve çevremde ne arkadasım kalmıs ne oturup sohbet edeceğim bir insan beni yanlızlastırmıs kendıne bagımlı hale getırmıs ve bunları okudukca ben nasıl goremedım dedm aradı annemden hastahanede oldugumu ıgrenınce ınanmıs annesıne o kafRkaptırmıskı kendını benı yaşan soyledıgımı dusunecek kadR benı tanımamıs bitirdim nişan atdım hayatımdan söküo aydım cok acıyor canım ama zaten fatkında olandan da ben mutsuzmusum iyiki sizin gibi insanlar var

Bitirdim nişanı atdım ve gerçekden insan başına gelen bir olayda yaşadığı koca 3 yılın galan olduğunu anlayabiliyormuş büyük bir yanlışın içine gözü kapalı atıyormusum kendımı ask sevgı sandıgım sey yek taraflı seven insan ben bu haldeyken bana bumu yasatmazdı ve sizleri tanımıyorum ama hepinize çok ama çok tesekkur ediyorum bazen gerceklerı baska gozden duymak gormek yorumlamak o kadar ıyı gelıyorki insanı aşk sandıgı baglılıkdan cekıp alıyor hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Rabbim bşr gün çıkmaza girerseniz sizler gibi iyi insanlar çıkarsın karsınıza

Gercekden çok haklısınız ınsan bazen goremıyor ve bunları oluyunca bır cok ınsan yazdı ve herkesın bı tecrubesı var çok tesekkur ederım
Suan hata sizin annesinden ozur dileyip tatliya baglamasini istiyor diyebilirim ama kanitlayamam

Sag ol canim. Bu senin hayatin senin hikayen yaninda olmayanin aklinda isi ne.

Tahminimden de güçlü bir kadınsınız.. Ve de farkındalık düzeyi yüksek.. Hep mutlu olun inşallah

Amin canim peki nisani atinca ne dedi ne tepki verfi

Amin canim peki nisani atinca ne dedi ne tepki verfi
Özür diledi asker psikolojisinden bahsetsı ordakş yasadıklarından dolayı boyle oldugundan birdaha böyle birşey olmayacagından sözler verdi annesiyle kavga etmiş işin en yuhaf yanı bu işte aksam annenın lafıyla benle kavga etdin ben bu haldeyken şimdi gidip annenle kavga erdin evet sağlıklı düşünemiyorsun sevginden saygından şüpheye düştüm bu şüphe içimde oldugu aurece biz zayen olamayız dedim birirdimi net bi şekilde ifade etdim sonra biraz ağldı kafanı topla ben telafo edıcem bırdaha asla uzmeyevegım asker barı terk etme bicdanın yokmu gibi sözler ar vermek isteyen sendin başta üzülelim 3 yılı katdı şuan üç yıl gitsin ilerde 6 yılımıx gidebilir di evlenıp cocuk yapıp bosanıp o cocuga ezıyet ederdik sorna bırakmayacagım falanlar ama benım aklımda bıtdı aslında sevgı ask sandım sey degılmıs ınsan sevdıgıne bunları yasatmazmıs zaten kapatırken ortak hesapdakı oaraya ben gelene kadR dokunma dedıgınde bırkez daha gordum yuzunu bu durumda bile bşr kex aklıma gelmedi ama cok canım acıyor dedogı anda parayı hatırlayınca allah kurtarmıs benı senden dedm nalet olsun benım koydugumda senın olsun yegerkı bırdaha cıkma dedm kapatdım sonra mesaj ustune öesaj atdo okumadım hıc bırını

Valla evlenince de herakşam o ailenin yanına gider sofra kurar bulasık yıkar çay demler servis yaparsın. Öyle oluyor. Alttan alttan bi de iğneleyici laflar yersin. Yaptıgın kahveye şöyle bi bakar içmez. Kayınpeder ‘hanım içsene’ der. ‘İçsem mi bilemedim’ diye ağız büker kaynana. Öyle yaşar gidersin işte. İçinden de harıka bir mesleğim var harika bir hayat yaşayabilirdim. Kendı belamı buldum der durursun yıllarca. He ama öncesinde şunlar olacak; 2 kişi bir aile oldugunuzu eşine kanıtlamaya çalışacaksın. Eşinle başbaşa tatiller için, vakit geçirmek için efor harcayacaksın. Ama bakacaksın olmuyo. Tmm çocuk olunca düzelir diceksn. O zaman da düzelmicek. Sonra keşke kadınlar kulübündeki kadınları dinleseydım diceksin. dikkat et yavrum. İnş ayrılırsınız. İnş çok güzel bir hayatın olur. Harıka mesleğin var. İstersen harika bir hayat kurarsın sen kendine. Ben senden eminim. Koru kendını insanlardan.

Canım yanlış anlama ama kendinden biraz fazla ödün vermişsin çoğu olan şey bence senin sınır koymamandan kaynaklı daha şimdiden ne hakla evlerine çağırıp bulaşık felan yıkattırıp sana hizmet ettiriyorlar evlilik sürecinde düşünemiyorum ben kv ni sevgilinizin tavrı nasıl bide bu durumdan şikayetçi olduğunuz da nasıl bi davranış sergiliyor

3-4 cüle okudum mübarek makale gibi oku oku bıtmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…