Sevgilime benim için bu kız hafif kızmı demişler.Oda bunun üstüne beni terketti!!!

dilek_88

ayaklı astroloji kitabı
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
384
37
35
dün sevgilimin çalıştığı markete tanıtım için gittimdi.kasımpaşaya.ama ölebişiki 1.5 aydır görüşüyoduk ve çok yeniydi geçen cmt başlamıştık.kankası bile görüştümüzü biliyor ama çıktımızı bilmiyordu.çalıştığı ortamdada fena dedkodu var bu yüzden ben kimseye o bnm sevgilim demiyordum.zamanı gelince o söler diyordum.yanlız ben dün akşam onunla tek oturmak istiyordum ki ben gitmeden önce sevgilimi aradım ya ben seninle yanlız kalmak istiyordum benden habersiz nsl çağırdınsa bi bahane bul sepetle dedim ya boşver gel,otur birazcık dedi.tmm gittim daha önce o marketin üstünde lokantada çalışmış iki abi,ne bileyim iyi insanlar gibi geldi,ki sevgilime ve sevgilimn kankasına güvenerek oturdum aslında bnm niyetim slm verip çıkmaktı yada en azından onlar sevgili oldumuzu anlar çıkar giderler die düşünmüştüm.neyse muhabbet güzeldi 1 saat kadar oturdum hatta şimdi ikiside şef aşçı imiş,pilav tarifi aldım.sohbet güzel sevgilim falanda gülyordu esprilere bunlar takside beş parasız kalmışlar onu falan anlattılar hatta sevgilim ebi ara başını omzuma koyacaktı,bunlar takıldı oo tabii yanında kız var gidip masaya koymaz başını dedilerdi.ben bu lafı espri sandım ben bu lafta iğrenç bi ima görmedim.ama varmış!!
başka bişi hani akllı ercan kıza sırnaşıyor gibisinden...

neyse bu bi ara kalkalım dedi ben bişi anlatıydum dur bekle otur ya dedim bu oturdu bi kere daha dilek kalalım dedi ben şimdi bak bak kızla kalktı falan diye laf etmesinler takılmasınlar ben sonra kendim kalkarım dedim gene yok otur dedim
sonra bu sustu neyse çıktık bnmkine beni durağa bırak dedim 5 dk bi yol onlarda kızı bizde bırakırız dediler bnm hatamda burada işte nie izin veriyorsun.demekki adamlar sohbetimi iyi niyetimi yanlış anladı!demekki ölçüyü kaçırdım...burada yok ben .... gidebilirim diyebilrdim...tmm yürüyorduk bene önde sevgilimle gidiyodum
arkadan kankası bişi fılsıldadı bunlar sevgili galiba ya yanlız bırakın diye bişi galiba
bunlar hadi biz ayrılalım senin gibi şirin kızlar varsa getir sen dediler(!)
ben bi durakladım....ama aksilik baktım bnmki gidiyo.kankasıda seninki değil durağa kapına kadar bırakır, falan dedi sonra o adam hadi ayrılalım .... yetiş dedi
baktım bnmki epey ilerlemiş.. :S bu adam tokalaştı ben sadece el sıkacaktım ama tokalştı
ilk kez tanıdım bi adam elimi çekip tokalşmak istiyor sinirlendim ama neyse bi kerelik olsun dedim,diğer abide gelince hayy akasi off dedim kızdımı belli etmeden tokalştım
sonra hemen koştumbnmkinin yanına gittim
biraz uzakştık ki bana bağırdı...
sen ne biçim kızsın bu erkekerin içinde ne işin vardı..
niye geldin
geldin peki niye sohbet ettin nie kalkıp gitmedin...
ben sen abarttın durumu sohbett ettim çünkü iyi insanlardı bence dedim
buda dilek uyan onlar sen duymadan bana
evin anahtarını verlimmi ...
sen götürmezsen biz götürürüz dediler dedi.... klava: senağlama
yani arkamdan bu laf söylenmiş...
söylenmiş...bu adamlar ben yürürken arkamdan bu lafı utanmadan diyor ve bnmki susuyor...

ağzını açıp tek kelime etmiyor..ve bu yüzden bana yukarı durağa çıkınca bağırıyor senağlama
aslında tam sopalık bnmkiside!gelme diyecekti o zaman,ya da sen artık kalk diyecekti,bişey diyecekti,arkamdan öyle demelerine izin vermeyecekti....
neyse bana sen oturup kalkmayı bilmeyen bir kızsın dedi bende ona bana çizgi çek o zaman dedim ki ist da insanlar daha samimidir
o ordudan gelmişti 4 yıl önce.doğma büyüme oralı kasabadan gelmiş.ist sana göre daha serbest bi yer ben böle alıştım sen beni uyarıcaktın dedim
vayy efendim ben bişiden anlamıyormuşum safmışım..
gözümden düşmüşüm artık..
aramızdaki herşeyi yakmışım...
ama şunu anladım o beni tanıyamamış....
tanısa bnm gerçekten iyi niyetle oturduğumu anlardı bana bu şekil kızmazdı
sanki ben suçlu ben bu lafı hakeden bir kızmışım gibi tavır yapmazdı...
bana samimiydin diyor
evt senin arkdşların diye
senin abi dediğin insanlar diye
ileride evlenmdimizde yüzlerine bakıcam die(ki evlenmek isteği ile başladık bu ilişkiye..)
o....luktan değil yani klava:

bana durakta senin baştan gelmen hata demişti.ben neden dedim çnkü bunlar erkek içi pislik bu adamların.başımı yasladımda imalı tavrı görmedinmi?dedi.bende ne bileyim ben bunların olacağını o zaman sende beni bu ortama sokmayacaksın dedim.sen çağırdın beni dedim oda ama ben bu hale gelceni tahmin etçektin dedim oda ben tahmin etmedim ama bana sende anlıcaksın dedi durdu..
yada madem o lafı duydun o zaman ağızlarının payını ver!bu kız bnm sevgilim de susma!lafı yeme!sevgiline ileride kadınım diyeceğin insana namusuna sahip çık!!!
ben sana muhabbet ilerledikçe ki ilerlemede bunların kendi arasında gay taklidi yapmaları,kankasına top diye takılmaları falan..işte bu arada bana dilek kalk gidelim dedim sen kalkmadın diyor.ama öle bişiki herkesle birlikte gülüyordu.surat yapsa yada açıkça dilek bence bu ortam bir bayan için iyi değil ben seni götürüyorum dese anlıcam..ama demiyor beni uyarmıyor işte!!
bana ileride birgün seni koluma takıp bu kız sözlüm diyemem bir leke gibisin,istemiyorum bitti dedi..ve asıl bu laf bana çok koydu..
ama biliyorumki beni seviyor.çünkü ayrılırken üzülmeni hiç istemiyorum lütfen üzülme dedi.beni teselli etmeye uğraştı tekrar..

ama
ben şuna inanıyorum onun altın gibi bi kalbi var çok güzel artıları var bi erkek için.ve ben daha ilk olayda gitmek istemiyorum.çünkü düşündükçe şu aklıma geliyor.bu kötü olay aslında allahın bir lütfu..ama ilginçtirki ben bu olayı daha önce yaşamıyorum bu zamanda ve üstelik onun sebebi ile yaşıyorum.demekki bu olay bize msj aslında..ben ne kadar saf oldumu onunda pasif oldunu gördüm.yani eksikliklerimizi gördük.ilerisi için dersti bu bize..eğer bu olayı birlkte yaşadıksak bu bizim için olan bişidi.o sevgilisine sahip çıkmayı öğrenecek bende her insana güvenmemeyi.

ben şimdi onunla tekrar konuşçam.ona kendi hatalarınıda anlatçam çünkü dün şişhane durağı çok soğuktu ve çok kızgındı sürekli o konuştu ben konuşamadım.ona hatalarını anlatmak istiyorum eğer anlar özür dilerse çok güzel,ki ben öle tahmin ediyorum.o eleştirilmekten hoşlanır kadın kocasını böyle yönlendirmeli,takip etmeli derdi.ama bilmiyorum ne olacak?
eğer anlamazsada diyecek bişi yoktur..
allahım en hayırlısı neyse onu nasip et....

sizlerden yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum...

hep sevgilini suclamıssın neden oyle yapmadı neden boyle yapmadı falan fırt...
oysa sucun buyugu sende
henüz 1,5 aylık bi ilişkin var
daha birbirinizi tanıyamadan onun arkadaşlarının yanına oturup muhabbet çevirmenin mantıgını anlamadım ben
ki mantık aramak da hata aslında bu harekette :1closedeyes:
illa birilerinin sana onu yapma bunu yapma şunu söyleme şöyle davranma demesi mi lazım?
koskoca kızsın
dogruyu yanlışı ayirt edebilirsin
ki erkek arkadaşın defalarca gidelim demiş kalkmayan sen olmuşsun
bahaneleri es geçiyorum dikkate dahi almadım zati
sen orda erkek arkadasinin sozunu dinleyip peki canım deseydin başında taşirdi böyle imalarla canını yakmazdı emin ol

bak canım
insanların hele hele erkeklerin melek yüzlü de olsa asla iyi niyetli olamayacaklarını anladıgımda çok geç olmuştu benim için de ne yazık ki...
abi dedigin, bundan kötülük gelmez diye yaklaştigin insanların gerçek yüzünü görünce babandan bile soguyosun emin ol...
sen sen ol ne kadar iyi olursa olsun, ne kadar kankan, dostun postun kulun köpeğin olursa olsun asla erkeklerle aranda olması gereken o hayati önem taşıyan nüansı yok sayma.
bırak arkandan suratsız ukala kendini begenmiş kızın teki desinler
ama böyle evin anahtarini verelim götür muhabbeti yapmasınlar
bundan böyle dikkat et
öyle kötü niyetli öyle haysiyetsiz insanlar var ki; senin söz gelmesin diye didindigin kişiliğine onuruna namusuna attıkları çamurlar yanlarına kar kalır sanıyolar.
sen sen ol sevgilini tanıyana kadar ve seni tanımasını sağlayana kadar değil arkadaşı; kardeşi ile bile sulu muhabbetlere girme, hanımefendi davran sengözlerimebaksanab

off ne kadar stresli hayatin var senin ya .. o gel dediyse sen gitmek zorunda degildin güzelim.. kendi kendini koru sakla kiskan kendini, belki erkek arkadasinda düsünemedi böyle ilerleyecegini.. seni ikaz edebilirdi ama senin kirilcagini düsünmüstür belkide? ay ne biliyim cok karisik...ha birde hemen cizgi cek bitir filan gibi sözler söyleme bazen erkekler bunu hemen yapabilir biz kadinlar her ne kadar sinirden demis olsakda..allah yardmcin olsun tatlim sakin ol (

Çooookkkk uzundu yazın. Neyse sonunda bitirdim.
Arkadaşın tipik erkek tavrı göstermiş. Ama o anda seni arkadaşlarına tanıtması ve onların ağzını kapatması lazımdı. Neden bunu yapmadığını anlamadım. Bence bu konunun üzerine git. Seni kız arkadaşı olarak tanıtabilir ve tüm bu olaylara meydan bırakmayabilirdi. Bence suç tamamen erkek arkadaşında güzelim.

Canım inan yazıyı sonuna kadar okumadım. Çünkü olafları senin için söylemelerine izin vermiş. ne demek ya. İlerde üzüleceğine şimdi üzül canım. Benden sana tavsiye sana bu çocuktan hayır gelmez.

bana ileride birgün seni koluma takıp bu kız sözlüm diyemem bir leke gibisin,istemiyorum bitti dedi..ve asıl bu laf bana çok koydu..
ama biliyorumki beni seviyor.çünkü ayrılırken üzülmeni hiç istemiyorum lütfen üzülme dedi.beni teselli etmeye uğraştı tekrar...........

canım bence çok yenısınız ve daha bırbırınıze saygınız yok...
ya oda kabahtlı sende kabahatlısın

bencede gurbaaa katılıyorum...
1,5 aylık bır zamanda sen daha sevgılının kişiligini bıle cözemezsın kı...
daha hersey cok taze...her hareketıne dıkkat etmemn gerekır cunku yenısın ve herkesın gözu sende
cok rahat davranman muhabbetı kurman hoş olmamış....
sen ıyı nıyetlı olsan bıle....herkes camur atmaya cok heveslı...
hem 1,5 aylık cıkma senı oldugun gıbı kabullenme anlamınada gelmez erkek arkadasında belkı gozlemlıyor senı
o yuzden nerne nasıl davranılacagına dıkkat etmek gerekır...canım

....her ne ortamda olursa olsun bir erkek sevdiği kızın arkasında durmalı bence. madem öyle laf söyletmek istemiyosa başta tavrını koyup sahiplenseydi o adamlara karşı. benimdir deseydi, söyletmeseydi, senin orda oturmana izin vermeseydi....burda suç onun.. hele sana bide lekeli diyebiliyosa yanında bile durmrman lazım bence. kendini ağırdan almayı bilki ilerde tepene çıkmasın. yoksa işi yüzsüzlüğe vurur ve bunun gibi olaylar çok başına gelir nede olsa affediyo deyip istediği gibi ezer seni....tavrını koy...:klava:

canım ya ... bence kendini hiç suçlama... kesinlikle seni tabıtması gerekiyordu ... madem erkeklere güvenme diyor sana kendisi de güvenmesin...

ama madem ilk tartışma , bitmemesi gerek diye düşünüyorsun... kendini suçlamadan ; ondan beklediklerini anlatarak çözümlemeye çalış... ama alttan alma sakın...

çünkü söylediği söz hiç de yenilir yutulur değil... bir arkadaş daha yenisiniz aranızda saygı oluşmamış demiş ama bence saygı en başta olması gereken birşey...

umarım dilediğin gibi olur herşey...

bence ne olursa olsun bir kızın erkeklere karşı (bu sevgilin bile olsa) mesafesini koruması gerektiğine inanıyorum. daha doğru dürüst tanımadığın sevgilinin erkek arkadaşlarıyla bu denli samimi muhabbet ortamına girmende yanlış canım. madem o seni çağırdı biraz oturup kalkabilirdin. kızma gücenme ama hatalısın( bence tabii)

ayrıldığınıza çok sevindim dilek
sana ben demiştim 1,5 ayda kime güvenebilirsin biz babamıza zor güvendiğimiz halde
bu sana ders olsun aklını başına topla

Bence bundan sona saglikli bir iliski bekleme bu cocukla,
hakkinda söylenenler söylenmis oda seni korumamis, simdi seninler onlarin karsisina nasil ciksin?
Bi düsün......

Onunla konusmayi deneme bile, bosver inceldigi yerden kopsun.

eklemek istediğim tek bir kelime bile yok aynen katılıyorum

Erkek denilen türler bir kizin güler yüzünü iyi niyetini safligni merhametini bile istedigi tarafa cekerler....

1,5 aydir tanidigin birine bu kadar güvenmen cok anlamsiz!!

Sendede kabahat var, su ki onun kankalari dedigin pisliklerin bu imali sözlerinin ardindan hemen kalkip tüh allah cezanizi versin deyip o ortami terketmedin ve oturmussun

Herseyden ibret almak gerekir ama almissindir sanirsam

ilk hata sende en bastan sevgilin kalk demiş sen kalkmamıssın
bence yeni tanıdığın adamlarla samimi konusman ne kadar doğru orası tartısılır
sen iyi niyetli olabilirsin ama gözünü acmalısın
sevgiline gelince oda ayrı bir dava bence o laf üstüne susup bişi demiyorsa
ayrılmanız uygun olmus

Daha birbirinizi tanımadan cevrenize biribirinizi tanıtmanız bence hiç dogru değil.
Çevrene söylemek ayrı tanıtmak farklıdır.
sevgilin onların ne halt oldugunu bile bile seni onlarla tanıştırmış buda onun hatası. Senin hatan ısrarla oturman...

Bu durum sana ders olsun. Tanımadıgın insanalrla ne kadar olursa olsun. Ortam ne kadar sıcak olursa olsun seviyeni mesafeni koru:1closedeyes:

var ya ben svgilm kalk dicek de ben kalkmicam... orasi muhabbet ortamindan cinayet ortamina dönerdi aninda walla... bazen okulda bile bazi muhabbetler aciliyo erkekler arasinda da, ben gülünce ters ters bana bakiyo.... güzelim dikkat et tavirlarinda..erkekler durur durur en sonunda vururlar... ve isin kötü tarafi da erkekler yatip kalktiklari cok sevdikleri böle densiz arkadaslarinin ne kadar cirkef ve pislik olduklarini bilirler ama yine de onlarin bu tür sözlerine itimat ederler... öyle mi ki derler, süpheye düserler... arkani dönüp de onun böyle düsünmeye, bu düsünceye inanmasina devam mi edeceksin... 1,5 ay olmus olabilir ama seni böyle yanlis mi tanisin... kendini ifade et... al karsina konus derim... tabii ki yine de karar senin...
mutlu bi gelecek dilerim... a.s.

var ya ben svgilm kalk dicek de ben kalkmicam... orasi muhabbet ortamindan cinayet ortamina dönerdi aninda walla... bazen okulda bile bazi muhabbetler aciliyo erkekler arasinda da, ben gülünce ters ters bana bakiyo.... güzelim dikkat et tavirlarinda..erkekler durur durur en sonunda vururlar... ve isin kötü tarafi da erkekler yatip kalktiklari cok sevdikleri böle densiz arkadaslarinin ne kadar cirkef ve pislik olduklarini bilirler ama yine de onlarin bu tür sözlerine itimat ederler... öyle mi ki derler, süpheye düserler... arkani dönüp de onun böyle düsünmeye, bu düsünceye inanmasina devam mi edeceksin... 1,5 ay olmus olabilir ama seni böyle yanlis mi tanisin... kendini ifade et... al karsina konus derim... tabii ki yine de karar senin...
mutlu bi gelecek dilerim... a.s.

Gurbaama harfiyen katılıyorum canım
Hele kırmızıyla belirttiğim kısım çok doğru canım bende geç olsa yeni farkettim canım bunu...

ama biliyorumki beni seviyor.çünkü ayrılırken üzülmeni hiç istemiyorum lütfen üzülme dedi.beni teselli etmeye uğraştı tekrar..

Hiç anlamıyorum seni leke gibi gören birinin nasıl seni sevdigini düşünürsün,yada bu lafı nasıl kendine yedirir hala onun altın gibi bir kalbi olduguna inanırsın bence seni terk ettigine sevinmelisin a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…