Sevgilime benim için bu kız hafif kızmı demişler.Oda bunun üstüne beni terketti!!!

nokta......................

Senin sevgilin olduğunu bile söyleyemeyen adamla ne işin var? Arkadaşları arkandan öyle sözler söylemeye yeltendiyse emin ol o cesareti seninki vermiştir. O adamların lafının üzerine iki çift laf edemeyip sana "leke gibi" diyen bir adamdan arkana bakmadan kaç derim ben. Gücü sana yetmiş, sıkıysa o heriflere girişseydi. Ne işin var böyle insanlarla?

ben seni anlayamıyorum ya bastan beri hatalısınki cocuk kalk dıyo nıe kalkmıyon kusura bakmada benım sevgilimde kız arkadaslarımla konussa + kalk diyincee kalkmasa o anda bitmistir o ben kıskanclık krizine girerim ne o öle ilk tanısmada samimiyet ssucun senın bu erkek arkadasının sucu ise sana lekelendin demesi böle bir insanla birlikte olamam ben kusura bakma sakın bu olayıda ALLAH ın bize mesajı falanda deme resmen burda ilk hatayı sen yapmıssın böyle ir ilişki yürüyemez SÜREKLİ BASINA İLERDE VURUCAKTIR ağrısız başına dert mi alıcan bosver bölelerini kendıne layık birini bul ilerde daha cok sorunlarınız olcana eminim...

Hata sende keşke konuşmasan muhabbeti uzatmasan diyorum ama bi yandan da iyi nietli davrandığını düşünüyorum...böylelikle anladın artık erkeklere güven olmadıgını onlardan arkadasın zor oldugunu acıkcası biraz kalitesiz efendi olmayan bağnaz insanlarmış sevgilinin sevgili arkadasları...BANA ARKADASINI SÖYLE SANA KİM OLDUGUNU SÖYLEYEYİM derler ya lütfen sevgilini gözden geçir bu kadar aşağılık bir zihniyete sahip olan arkadasları varsa acaba sevgilin gercekten iyi bir mi canım?1.5ayda iyi biri diyemezsin inan..gelelim adamlar o sözü ederken sevgilinin susup kalmasına nasıl sustu sence?o benim kız arkadasım ciddi düşünüyorum kesin artık su lafları deseydi ya.madem ortam iğrençmiş seni o ortama neden sokmuş sakın sevgilin de sana farklı gözle bakıyor olmasın..bence bu ilişkide cok dikkatli olmalısın...bilemiorum ama çok şaşırdım sana benim için LEKEsin demiş ve leke olacak bir şey yok ortada...ve sen hala barışmak devam etmekten bahsediyorsun ,bu lafa katlanamazdım sanırım...ayrılırdım ve asla arasa bile barışmazdım yenilir yutulur bir yanı yok bunun..

aynen katılıyorumsevgilin ayaktakımıla takılıyor cok açık bu...

çok hatalısın, erkek arkadaşını yorumlamıyorum bile.
bir daha böyle davranma, tanıştığın her insanla hemen samimi olma ve erkek arkadaşından kesinlikle ayrıl.Sana leke demiş.Çok ciddi tavsiyem sana bir abla olarak, asla birinin sana böyle demesine izin vermemen gerekiyor, ayağına kapanıp özür bile dilese

erkek arkadaşının seni böyle bir ortama sokması yanlı. Gerçekten seven ciddi düşünen bir insan gözünden bile sakınır. Hadi farzedelim ki olayların böyle gelişeceğini düşünmedi o zaman sana kalk diyene kadar ilk başta o insanları uyarması gerekiyordu. Bence ayrılmak için bir bahane bu. Tabi seninde yeni tanıştığın insanlarla bu denli samimi olman hata

ooolur böle seyler sen dogal sanmıssın nasılsa onun arkadası demıssın ama işte erkekkısmı fazla kıskanıo, hos bızım basımıza gelınce bız de basıyoz ya feryatları,
sen orda azcık yanlıs yapmıssın kalkmalıydın hemen bıde samımı arkadası nasılsa dıye samımı olmamalıyız bu da bız kızların genel bı yanlısı aslında..

Canım,sen belli ki iyi niyetli bir kızcağızsın...Sen o insanlara güvenip,sıcakkanlı davranıp,muhabbet etmişsin ki bu erkek arkadaşının hatırı içindir.Sen de pek de kabahat bulamıyorum açıkçası.Sen güvenip muhabbetlerine ortak olmuşsun,karşıdakinin niyeti kötüyse burda senin suçun yok...

Bana kalırsa erkek arkadaşında iş yok,çok pasif,kişiliği oturmamış,ayrıca takıldığı insanlar da pek tekin insanlar degil anladıgım kadarı ile.Ben erkek arkadaşının yerinde olsam kız arkadaşıma laf söylense yıkardım ortalıgı.Bu çocuk seni umursamıyor bence.Bu apaçık ortada,alınma lütfen....

Sana hayatımda bir lekesin demiş...Bence bir daha barışmaya kalkma,bu cümle her şeyi bitirmeye bir sebeptir.Seni huyu suyu kötü bir kaç serseriye tercih ediyorsa bırak inceldiği yerden kopsun...Sana değer verse durum bambaşka olurdu.Bu bir işaret ama senin O'nu tanıman ve yol yakınken dönmen için verilmiş bir işaret...Konuşmaya bile değmez...

aynen katıLıyorum..:1closedeyes:

Canım,sen belli ki iyi niyetli bir kızcağızsın...Sen o insanlara güvenip,sıcakkanlı davranıp,muhabbet etmişsin ki bu erkek arkadaşının hatırı içindir.Sen de pek de kabahat bulamıyorum açıkçası.Sen güvenip muhabbetlerine ortak olmuşsun,karşıdakinin niyeti kötüyse burda senin suçun yok...

Bana kalırsa erkek arkadaşında iş yok,çok pasif,kişiliği oturmamış,ayrıca takıldığı insanlar da pek tekin insanlar degil anladıgım kadarı ile.Ben erkek arkadaşının yerinde olsam kız arkadaşıma laf söylense yıkardım ortalıgı.Bu çocuk seni umursamıyor bence.Bu apaçık ortada,alınma lütfen....

Sana hayatımda bir lekesin demiş...Bence bir daha barışmaya kalkma,bu cümle her şeyi bitirmeye bir sebeptir.Seni huyu suyu kötü bir kaç serseriye tercih ediyorsa bırak inceldiği yerden kopsun...Sana değer verse durum bambaşka olurdu.Bu bir işaret ama senin O'nu tanıman ve yol yakınken dönmen için verilmiş bir işaret...Konuşmaya bile değmez...

içimi iyi niyetimi çok güzel anlamışsın..

onun umursamadığı konusundada haklısın çünkü ben bu ana kadar hiç bir terbiyesizlik yapmadım.ona karşı bile mesafeli otururdum.eğer bana bu lafları edebiiyorsa demki oda bnm hafif kız oldumu düşünmüş.1.5 ayda biz çok şey konuştuk.her akşam çıkışta yanına gittim.hiç boş konuşmadık.ona kendimi anlatabildiğimi ve onuda anladığımı sanıyordum ama bana lekesin dedi!!!demekki beni zerre tanımamış senağlama
ne o pis insanlar nede düşünceleri zoruma gidiyor.sadece onun gururmu bu şekilde kırması zoruma gidiyor...

çrş konuşacağım.hata özellikle internet kafeye çağırıp bu yazıları okuttracağım..çünkü haklılığından çok emindi.ondan sonrasınıda bilmiyorum artık çok kızgınım ama seviyorum affetme ihtimalim zorda olsa var..
hayırlısı diyorum sadece hayırlısı...

tabii cnm seninde az da olsa sucun var cnm.fazla iyi niyetliymişsin ya da saf! ama güzelim bi de şunu düşün.yani cok kabahatli değilken bile bunları işitiosan.ilerde muhakkak kavgalarınız olcak her çift gibi o zmn ne olacak.

daha cok yolun başindasiniz.birbirinizi ve cevrelerinizi de boyle olaylar gerçekleştikçe taniyacaksanız.kimse kimseyi cafe'de saatlerce oturarak tanımıo.cafede herkes mukkemmel gorunur.

cevresine dikkat et derim cnm ben buarada

Yeşil gurbaya katılıyorum
Ama

O çocuktanda ne köy olur ne kasaba

bunuda eklemeden geçmek istemedim

Ayy o yeşil gurbaa değil gurbaa prensesmiş ya :-}

Yanlış yazmışım

Nerede editler!!!!

arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim
ne işi var senin sevgilinin öyle it kopukla

ne yazsam kime suç bulsam bilemedim valla, sen hatalısın yeni tanıştığın insanlarla cart diye samimi olmuşun sevgilin hadi gidelim dediğinde gitmemişsin, o hatalı çünkü o lafları onlar söylerken ne diyosunuz siz o benim sevgilim diyip yumruğunu masaya vurmamış. ben örnek veriym kendimden sevgilimin ve bizim bir kaç arkadaşımızın yanında çok şımarığımdır deli gibi tarifsiz. ama onun erkek arkadaşlarının yanında felaket ağır davranırım rol yaparım. ciddi olurum herşeye gülmem. bırak arkamdan aksi huysuz desinler benim ne olduğumu bilen biliyo zaten. inan bana o imalardan daha iyi bişey bunu demeleri. yaşıtız sana akıl verceck durumda veya konumda değilim ama sadece birşeyler önerebilirim. bi defa en başta sevgilinin böyle cümleler kurmasına izin verme. beyfendi beğenmiyosa çeksin gitsin. hayatımın lekesi ne demek. adamların koynundan mı topladı seni. çok başın ağrıyo sonra bunları düşününce. en iyisi yol yakınken vazgeçmek. + kelin merhemi olsaaaaa....

Canim benim, senin hic bir hatan yok, sen insanlar gibi orda sevgilinde yaninda onun arkadaslariyla koyu bir muhabbete girmissiniz. Ne var bunda?
Eger o sevgilinin arkadaslari böyle düsünmüslerse bu senin degil, onlarin problemi ( yaziki yazik abaza tipler iste).
Hic kendini suclama fakat erkek arkadasin gercekten sana göre degil, eger onda yürek olsaydi ( adam gibi adam olsaydi ) seni onlardan korur ve gururla bu benim kiz arkadasim derdi...
Demekki pisirigin teki...
Sen ise kendine güvenen, güzel ve hos sohbetli bir insansin ve ve en önemlisi kalbi temiz bir insansin. Böyle sapiklarla ayni ayarda olma canim, onlar ne bicim erkeklerki konustuklari kizlari sadece mal olarak görüyorlar, cok ilginc. Sorsaydin ya sevgiline magaradanmi gelmislerdi o arkadaslari? Asil o utansin ne bicim arkadaslari varmis öyle. Igrenc seyler hem sevgiline hemde arkadaslarina söylüyorum.
Banada cok sempatik geldin, yazindan akilli birisi oldugun belli.
Ama bence yasin cok genc birak su pisirigida senin gercekten degerini bilen birisiyle tanisirsin INSALLAH!!!:Saruboceq:

bence ıyı nıyetlısın ama karsındakı layıgın değil...
gururunu kıran, senın namusuna kişisel özel alanına , kendı onursuzlugunu kapamak ıcın laf atan bı erkek ıcn, sevıyorum ayrılamam deme, Allah senın veya sevenlerının duasını kabul etmıs, gostermıs ne oldugunu kım oldugunu, eger oyle kısılerle arkadas olabılıyorsa, oda oyle bırıdır unutma, 1,5 ayda rolunu guzel oynamıstır, altın kalp felan da hıkaye...
unıversıtelı kızsın bıraz o ortamdan uzaklas, hatalarını kendınde farketceksın, belkıde Allah ılerıde yasacagın cok buyuk bı olaydan senı koruo , adamlar gotur motur ne kadar mıde bulandırıcı seyler, yarın bıgun zorla bıseye de kalkısır oyle zıhnıyetler, kendısı baştan hata etmiş, senınle sevgılı oldugunu soleyemeyen bırı , cok merak edıorum ılerıde senı nasıl koruyacak, bıde senı rencıde etmıs...
bı soz var kesınlıkle katılıyorum ozellıkle erkekler ıcın
bana arkadasını soyle sana kım oldugunu soyleyeyım, oyle ınsanların mubabbetını kaldırcak kadar mıdesızse, oyle seylerı yapcak kadar mıdesızdır...
senınde hataların var , burada tartıstıgımız su sen saflık yapmıssın kalkmamıssın, ama o erkeklık yapamamıs bunun ayrımını yap, senı her daım ortada bırakcak bırı ıle ne paylasabılırsın kı, eger cok agır yazdıysam dıye dusunuyorum da bence bundan baska bısey deıl, bıraz gozlerını aç, bence barısırsan ılerıde cok kafanı vurursun

Gurbaanın her sözüne, noktasına, virgülüne kadar katılıyorum :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…