Sevgilim tutuklandı

Sonrasında sizi aradığında zaten sevgiliniz şartları daha net öğrenmiş olur size söyler.Önce sizle iletişim kurabilmesi için bunu halletmeniz gerekiyor.

Ay evet çok fena.

Allah korusun, çocuk çocuğu korumak için gözü dönüp birşeyler yapmak farklı. Hırsızlık gasp uyuşturucu vs gibi şeyler farklı... Ne olmuş, nasıl bir adam konu sahibi yazmadı. Çok iç açıcı gibi gelmedi durumu...

Bazı kadınlar belalı tipleri seviyor, konu sahibi muhtemelen onlardan..

Şampuan,tırnak makası gibi şeyler izin verilmez.Cezaevi sayfasına da bakabilirsiniz eğer orda göremezseniz cezaevine gittiğinizde orada bir liste var neler götürebileceğinizin onu da bu şekilde düzenlersiniz.

İçerde ihtiyaç olan şeyleri kantinde alıyorlar,ptt den para yatırabilirsiniz,izin verilmeyen şeyleri kantinden satın alması için.

En önemlisi suçlu olup aranıyor ve siz bunu bilmiyorsanız bu da kötü..umarım suçu ağır değildir ..Başkasına zararı olmamıştır..

Benim üstümü mü ? Ayy iyice arıycaklar derken yani iç çamaşırımı çıkarmamı isteyecek kadar detaylı arama mı yapacaklar?
Tabi ki iç çamaşırını cıkarmanı isteyecek kadar detaylı arama yapacaklar bakacaklar tuylerını almıs mısın
Seks var cunku, pis gitme

İlk bi ciddi ciddi okudum. Ahsgajahhahaha

Kafaniza gore gidemezsiniz. Her cezaevinin blok blok gorus gunleri gorus saatleri ayri. Onu sitesinden yada cezaevini arayip ogreneceksiniz. Mektup yazin goruse adinizi yazsin. Ayda 3 kapali 1 acik gorus vardi hala ayni mi bilemiyorum. Goruntulu gorusme sistemi var bazi cezaevlerinde yine cezaevini arayip sorun bazi belgeler toplayip veriyosunuz telefona e gorus uygulamasi yukluyosunuz numaraniz onaylaninca goruntulu arayabilir sizi. Iceri her istediginizi goturemezsiniz. Armali janjanli kiyafetler almiyolar. Cifter.cifter kiyafet almiyolar. Bi ceketi varsa ikincisini almiyolar mesela. Neye ihtiyaci oldugunu bilip uygun renk ve formlarda ipi olmayan kiyafetler goturup goruste verirsiniz gorevliler kontrol edip ona iletirler. Sampuan gibi seyleri de siz goturemezsiniz vakifbank hesabi acarlar ona orda. O hesaba para gonderirsiniz kendisi kantinden alir kendi ihtiyaclarini. Disardan belli kiyafetler disinda hic bisey almiyolar iceri. Goruste balenli sutyen varsa onu bile cikartmanizi isteyecekler. Taki vs hic bisey almiyolar. Tepeden tirnaga ariyolar. Zor surecler. Goruse gitmektense e gorus isini ayarlamaya bakin derim ben

benim bi akrabam var, 15 yaşlarındayken arkadaşlarıyla bir olup haplanarak bir çocuğa tecavüz etti
hapse attılar tabi . biz kestik konuşmayı görüşmeyi zaten köyden de taşınmak zorunda kaldı ailesi
10 sene yattı galiba. görüşmesek de akraba olduğu için bazen haberi geliyor
geçen duydum, kız arkadaşı varmış. yahu cinsel istismarcı sabıkalı herifin ne kız arkadaşı oluyor nasıl bi kız o dedim
bazıları bela seviyor diye cevap geldi ... haksız sayılmazlar

Çok fena ya, kanım dondu...

Benim arkadaşımın kardeşi ben onlarda kalırken tutuklanmıştı geçen sene. Eve şafak operasyonu gibi düzenleyip alıp götürdüler biz de arkasından arabayla gitmiştik. Sonra sevgilisi vs görüşmüştü diye hatırlıyorum. Ayrıca kimse kolay kolay hapse girmez benim babama 2 kere ağır ceza davası açıldı hakaret yüzünden bir siyasetçi açtı. Ceza almadı. Bir kere de öğretmenimi dövdü diye dava açıldı yine hapse girmedi. Ne suçu var

Şimdi gerçekleri söyle bence,herkes hayatındaki insanın potansiyelini bilir,cidden suçlu olup olmadığını da bilir.

Sosyal medyada çok var böyle sevgilisi hapiste olup bekleyen,(sorunca da mahkumun suçu söylenmez diyorlar,bilmeden niye Allah kurtarsın diyelim belki zehir sattı,belki sapık)hadi karısı çocuğum var kaç yıllık kocam belki bir umut diyor yıllarını boş yere veriyorda,sevgiliyken tekmeyi vurmak için daha büyük ne olmasını bekliyorsunuz?
Birini korumak için kasıtlı olmadan suç işlese zaten bilirdiniz e böyle bir durum olmadığına göre görüşten ziyade,suçu ne bu adamın diye niye düşünmüyorsunuz? Allah'ın sevdiği kuluymuşum diye şükredip yolunuza gitmeniz gerek.

Öğretmeni niye dövdü?

Öğretmeni niye dövdü?
Konu bu mu Allah aşkına öğretmenim bana yüzüğü ile kafama vurdu ben suratımı çekince gözüme denk geldi gözüm şişti bunu görünce okula gidince alırım maaş cezası diyince babam da karısının çocuğunun gözü önünde dövdü işte iyi de oldu. Daha ben 9 yaşındaydım o da 1 dersime giriyordu. Baya da sürdü dava

En önemlisi suçlu olup aranıyor ve siz bunu bilmiyorsanız bu da kötü..umarım suçu ağır değildir ..Başkasına zararı olmamıştır..
Bılıyodur yahu.
Onu taşlamayalım da sadece sorularına cozum bulsun istedıgı ıcın

orasını bılmıyom kı sormadım ki soramadım ki'ye baglıyor

Evet konu bu, taciz dayak olmadıkça doktor öğretmen dövmek benim için konu hanfendi

Evet konu bu, taciz dayak olmadıkça doktor öğretmen dövmek benim için konu hanfendi
A dava görülmüş sonuç çıkmış hak etmiş almış cezasını da çekmis babam. Herkese vurup duran bir öğretmendi zaten. Babam da dövmeye gitmedi konuşmaya gitti bu çocuğun gözü ne diye. Doktora gidip zaten şikayet etmiştik ama kalkıp babamın karşında alırım maaş cezası beni işten mi atacaklar diyince o da cevabını öyle almış işte. Artık kimsenin çocuğuna vuramaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…