Sevgilim tutuklandı

Evlilik gereksiz yaaaa diyenlere okutun bu konuyu :)

İşte sevgili olunca sinek gibi camda kalıyorsun tüm resmi olaylarda.

Karısı olsan içeri girebilirdin üzgünüm görüşemezsin.

Sevgili olmayı devlet ciddiye almıyor.

Evlilik kesinlikle önemli ama sevgilisi de görüşe girebiliyor ismini yazdırdığı takdirde. Zaten cezaevine girince işlemler yapılırken görüşüne gelmesini istediği ama ailesinden olmayan 3 kişinin ismini yazabiliyor

Sizce seviniyor mu? Giremiyorum nasıl giticem diye konu açmış ya hani

Şu anda bilgi alamadığı için üzülüyor. Ama bir suçluyla ömrünü geçirmeyeceği için yakında sevinecek (umarım). Verdiğiniz örnek temelde yanlış değil. Arada hukuki bir bağ yoksa resmi işler her zaman sıkıntılıdır. Ama bu konuda arada evlilik bağı olmadığı için mutlu olunmalı.

Kızlar tutuklunun metrise girmesi sıkıntı mı acaba yani birkaç yıl ceza alcağının ihtimalini mi gösteriyo çok korkuyorum gerçekten ve inanın ki hiç bir bilgim de yok bu konularda sadece googleden araştırdım ama tatmin etmedi beni okuduklarım o yüzden sizlerin en ufak bile olsa bir bilginiz,tecrübe, düşünceniz mutlaka vardır diye düşündüm konu açtım, sizin yorumlarınıza gerçekten çok ihtiyaçim var
Sen ne sanıyorsun anlamadım ama bi kaç yıl falan diyorsun adamın suçunu bilmiyorsun daha adam öldürdü belki ömür boyu çıkamayacak sen sanki yoldan geçerken yanlışlıkla adamı götürmüşler gibi konuşuyorsun cezaevini ara yada karakola git oradan bilgi al. Adamın daha suçu belli değil sen millete kaç yıl yatar diyorsun ne bilelim kaç yıl yatar. Yoldan geçen adamı suçsuz yere almadıklarına göre bi suçu varki almışlar.

bir de şu açıdan bak. adam belli adi suçlu. evlilik olsa hapisteki adami boşamasi falan, dunya dram, masraf.
oysa sevgiliyken "böyle biriyle olamam" dersin, yoluna bakarsin.
temiz iş:)

Evlenin ki kocanıza hapiste donla, börek içinde piçak taşıyabilin gibi oldu şimdi hdjdhdh

Son düzenleme:
Konu açıldığından beri takip ediyorum. 2 ihtimal kafamı kurcalıyor.
1.si konu sahibi herseyi en baştan biliyordu. Yani suçunun ne olduğu ile ilgili ama buraya yazmaya cekiniyor ve herseye bilmiyorum diyor. Başta telefonla aradı alelacele cezaevine alındığını söyleyip telefonu kapattığını yazdı. Sonra geziyorduk gbt yaptılar tutukladılar gibi bi sey yazdı. Hangisi doğru??
2.sine gelirsek de bence adamın cezaevine felan girdiği yok. Konu sahibinden uzaklaşmak sırra kadem basmak için bi anda telefonda bunu söyleyip hattını kırmış olabilir. Bi insanın anne babası olmayabilir kardesi de olamayabilir. Hic mi teyze dede amca kuzen bi köylüsü komşusu yok? Gökten zembille mi indi? Metris diye bi sey duymuş kızdan kurtulmak içinde yalan uydurmuş gibi geliyo.
Polisleri gbt Yi falan da ayarladı diyorsun yani hxjxjj🤔

Yolda giderken gbt yapilinca polisler karakola götürüyor. Ordan metrise sevkedilirken arıyor tutuklaniyorum diye heralde. Ama karakola niye gitmedin polisler götürürken? Orda neden yakalama karari var ogrenirdin, polis abilerden biri kesin salık verirdi falan.
Biliyo suçunu neden arandığını adamın bilmiyorum kısmı yalan

Aslında bu ülkede hapse girmek çok zor.
Minik bir can’a dakikalarca eziyet edip tekmeyle ezerek öldüren ve bu suçun da kamera görüntüleriyle sabit olduğu İbrahim Keloğlan isimli şahıs, tüm ülkenin ayağa kalkıp bu şahsın hapse tıkılması konusunda hemfikir olmasına rağmen tek bir gün yatmadı, elini kolunu sallayarak geziyor.
Kendi oturduğu sitedeki insanları taciz etmeye başlamış bir de. Otopark çıkışında ona cephe alanları, protesto edenleri trafikte sıkıştırıyormuş falan. Karısı maç zamanı hala Instagram'da gezdiğini, yediğini içtiğini paylaşıyordu hiçbir şey olmamış gibi.

Ülkede maalesef ki adalet olmadığı için suçlu daha da azıtıp insanların sinir uçlarıyla oynayabiliyor, bunda bir sorun görmüyor çünkü cezası yok. Şikayet edilse ne olcak, gene adliyeye helikopterle indirirler senin benim vergimle sonra da salarlar gider. Daha çok şey yazılır da işte hem durduk yere banlanmayalım hem de birtakım kötü olaylar yaşanmasın...

Burnuma uy*şturucu kokusu geliyor, adam satıcı falan gibi hissettim. Yorumlarda geçmiş konularını yazmışlar, adamın profil gözümde canlandı. Senin bu adama olan bağlılığın, uy*şturucu bağımlılığı gibi geldi bana. Umarım yanılıyorumdur, Allah hidayet versin.

Son düzenleme:
Evet barda filmi o olaydan esinlenmiş. Ama gerçek olay barda değil bir apartman dairesinde yaşanmış.
apartman dairesinde yaşanması çok daha kötü
çünkü bir mekanın basılma ihtimali bir eve kıyasla daha yüksek
tabi ki kimsenin barı basmaya hakkı yok ama apartman dairesini basmaya hiç hiç hakkı yok

apartman dairesinde yaşanması çok daha kötü
çünkü bir mekanın basılma ihtimali bir eve kıyasla daha yüksek
tabi ki kimsenin barı basmaya hakkı yok ama apartman dairesini basmaya hiç hiç hakkı yok
Evet insanlar evlerinde uyurken kapıyı kırıp girmişler. Kabus resmen.

eski konunuza simdi baktim, sizi dövdüğü günün sabahi terketmeye cesaret edemeyin diye masaya silah koyan bir sevgili varmis.
bu asam tabii metriste yatar.
yaklaşık 2 senelik ciddi bir ilişkim var yaşlar ben 22 o 27. sevgilim normalde cok iyi düzgün biri sevecen neşeli ama artik bana siddet gostermeye başladı o an beni döverken sanki o an başkasıydi o benim sevgilim değildi o baskasiydi cok canim yandi direndim gucum yetmedi sonra birakti odasına gecti bende kapıyı açıp cikicaktim ucan tekme atti sonra kafami duvara vurdurttu tekme tokat yere yığıldım o sirada ben ona ana avrat sövüyorum birak diyorum en sonunda bıraktı sonra ben annemi aradım görüntülü annem niye tartışıyorsunuz dedi sevgilim o an yalanladi nerde ben siddet gösterdim nerde sana vurdum dedi aaaa yalana bak dedi annem de ona inandi kizim vurmamis ki dedi annem ona inandi sonra allah belanizi versin diyerek kapattım ben annemden şunu beklerdim ver o telefonu ona sen nasil kizima siddet gösterirsin sen kimsin ne hakkin var demesini bekledim ama annem onu cok seviyor damadım diyor o derece ama o an çok zoruma gitti nasil ağladım sonra sevgilim de ağladı (gebersin) sonra annem aradi defalarca açtım sonra sevgilimi istedi tele verdim ama sevgilimden kibarlık akıyor gormeliydiniz tatli tatli konustular ver lan teli dedim anne inanma ona dedim annem kızım sana inaniyorum zaten ama araniz bozulmasin diye bisey demiyorum dedi böyle bisey olabilir mi ya annemin dedigine bakın beni doven insanla hala aramiz bozulmasın istememismis komedi resmen. sonra sevgilim 1 saat sonra ozur diledi opmeye calisti ben birak beni artik diye ağlıyorum özür dilemek icin gec kaldin o tren kacti dedim zorla sarildi zorla öpücükler kondurdu heryerime ama benim icin boş artik nafile gecti o tren dedim ya.... sonra kapının kilidini hala acmayinca anladım gondermicek beni en iyisi dedim uyuyum. uyudum da sonra gece bir baktım yanima yatmis öpüyor sarılıyor özür amaçlı ama pişman duyduğu belliydi ama benim umrumda miydi hayır tabi ki orali bile olmadim.. sonra sabah uyandik bir baktım masada silah varmış ama ben gormedim evden cikarken beline koyarken gördüm ve korktum çünkü silahı yoktu... ya ben ayrıldım onunla ayrıldım diye de kızıyor ayrılmıyor kapıma dayanıyor (zamaninda böyleydi) simdi de ayrılmıyor dun neden beni göndermedin dedigimde seni kaybetmek istemedim cok seviyorum diyor böyle sacmalik olamaz ya seven kiyamaz bence. dun akıttığım gözyaşlarını gorseniz hıçkıra hıçkıra ağladım kızlar hemde dövme sebebi birine kizip benden çıkarması saçmalığa bakın konusu bile yok yani hani ne olursa olsun zaten hakki yok vurmaya ama sizce ben ne yapmalıyım cok caresiz hissediyorum kendimi :KK43:
eger o adam bu adam degilse de demek ki badboylari seven/seçen birisiniz. umarim hapistekinin sucunu öğrenince birakir ve yolunuza bakarsınız

Merhaba sevgilim tutuklandı şuan metris cezaevindeymiş ben sevgilimle görüşmek istiyorum ama nasıl yapcam bilmiyorum çok çaresizim ne yapmam lazım hiç bir bilgim yok lütfen bana yardımcı olun belki sizin bu konular hakkında bilginiz vardır diye buraya konu açtım

1- sevgilim şuan metris te olduğu için görüşmeme izin verilir mi ?
-
2- eğer izin verilirse görüşe giderken kişisel ihtiyaç örnek pijama tırnak makası iç çamasırı vs sevgilime bunları vermeme izin verilir mi?
3- metris hakkında bilgisi olan var mı metris ne oluyor tam olarak nedir ve kısa sürede ya da herhangi bir süre de tutuklunun tahliye edilme gibi durumu oluyo mu? Çok uzun sürüyo mu
4- yarın gitsem sizce görüşe izin verirler mi ve ben nereye gidip başvurmam lazım ve sevgilimin nerede olduğunun bilgisini bana neresi verir?
Kızlar Allah rızası için en ufak bir bilgi sahibiyseniz nolur yardımcı olur musunuz

X