Sevgilim tutuklandı

Sizin bi silkelenip kendinize gelmeniz gerekiyor bu ne aşk böyle. Çok mu yokluktasınız nedir bu bazı kızların yoldan çıkan erkeklere olan sevdası. Google açıp bakın metrise hangi suçlular giriyor. Adam bariz suçlu ve suç işlemeye potansiyeli var böyle bir adamdan ben uzak dururdum siz hala sevgilimde sevgilim. Başınızda anne baba yok mu yazık şu düştüğünüz duruma. Araması olan adam bariz suçludur benim gözümde inş biran önce o kör gözlerin açılır da bu adamı terk edersin.

Peki benimle görüşmek için adımı verdiyse görüşme imkanım olur mu sizce ya da vermesiyse de görüşmeye acaba savcılık izin verir mi
Evet, aile dışında üç kişiyi listeye ekleme şansı var. Dilekçe yazıyor ve sonra onay verilirse gidebilirsin. Şu an yeni girdiği için dumura uğramıştır aklına gelmeyebilir. Ama ailesiyle iletişimde ol derim, onlar gittiğinde adını çıtlatsın. Telefon hakkını seninle değerlendirsin en azından.

Peki benimle görüşmek için adımı verdiyse görüşme imkanım olur mu sizce ya da vermesiyse de görüşmeye acaba savcılık izin verir mi
Adını soyadını yazdirirsa görüşe gidebilirsin ama yazdirmazsa gidemezsin ve savcilikta izin vermez görüşe gitmene adını soyadını yazdirmasi şart.

Konu açıldığından beri takip ediyorum. 2 ihtimal kafamı kurcalıyor.
1.si konu sahibi herseyi en baştan biliyordu. Yani suçunun ne olduğu ile ilgili ama buraya yazmaya cekiniyor ve herseye bilmiyorum diyor. Başta telefonla aradı alelacele cezaevine alındığını söyleyip telefonu kapattığını yazdı. Sonra geziyorduk gbt yaptılar tutukladılar gibi bi sey yazdı. Hangisi doğru??
2.sine gelirsek de bence adamın cezaevine felan girdiği yok. Konu sahibinden uzaklaşmak sırra kadem basmak için bi anda telefonda bunu söyleyip hattını kırmış olabilir. Bi insanın anne babası olmayabilir kardesi de olamayabilir. Hic mi teyze dede amca kuzen bi köylüsü komşusu yok? Gökten zembille mi indi? Metris diye bi sey duymuş kızdan kurtulmak içinde yalan uydurmuş gibi geliyo.

Ben anlamadım önce telefon ile aradı haber verdi dediniz sonrada yanımda GBT araması sırasında ortaya çıktı dediniz. Metriste yatanların suçları cidden ağır oluyor. Kaldı ki bu adam direk içeri alındıysa ciddi bir suç vardır ortada. Bu ülkede ilk seferde bi suç işleyip hemen içeri yatması pek mümkün değil. Ancak ağır bir suç işlemesi lazım. Hafif, kesin olmayan bir suçu olsa tutuksuz yargilanırdı. Adam bildiğin kaçak.
Bence sizde biliyorsunuz ne yaptığını da söylemeye çekiniyorsunuz.
Genceciksiniz bırakın kendi yoluna baksın, sizde kendi yolunuza bakın.

Suçunu öğrensen de yanlış anlaşılmış arkadaşıymış da buna kalmış da bilmem ne şeklinde yine görmezden geleceksin... Ya da hırsızlık filansa bi daha yapmayacam derse affedeceksin....

Ne iş yapıyodu bu çocuk? Ne bileyim arabası var mıydı? Durumu iyi miydi? Ya da neden sıkışıktı?

Boşver bence ne hali varsa görsün.

Beraber yururlerken polis arama yapmış bunu karakola almış. Kız da eve gitmiş sanırım. Nasılsa çıkar diye. Sonra orda durunca çocuk geç bir saat aramış beni tutukladılar demiş. Ben öyle anladım. Ama o çocuk neden arandığını biliyordur bence. Polis zaten yolda tutuklayıp metrise atmaz. Karakolda ifade verir savcılık atar cezaevine kaçma şüphesi olduğu için tutuklanmış demek ki. Araması varsa bu çocuk kaciyo

Metrise girdiyse büyük naneler yemiş olabilir. En hafifi dolandırıcılık. Bir tanıdık karşılıksız çekten girmişti. FB'nin eski başkanı da orada yatmıştı. T tipi kapalı cezaevi orası.

Ulaşımı rahat. Sizi alırlar mı bilemem. Ailesiyle konuşun veya tutuklandığı ilçe karakoluna gidin.

Ben anlamadım önce telefon ile aradı haber verdi dediniz sonrada yanımda GBT araması sırasında ortaya çıktı dediniz.
Yolda giderken gbt yapilinca polisler karakola götürüyor. Ordan metrise sevkedilirken arıyor tutuklaniyorum diye heralde. Ama karakola niye gitmedin polisler götürürken? Orda neden yakalama karari var ogrenirdin, polis abilerden biri kesin salık verirdi falan.

Bu hapse giren sevgilin senin yüzüne yüzün tiksiniyorum diyenle aynı kişi mi ? O zaman da ayrılıcam demişsin ama anlaşılan ayrılık yok ufukta hatta ve hatta yıllarca hapishane köşelerinde bekleyecek gibisin. Saf mısıııın yoksa başka bir şey mi ? Kurtul şu adamdan be sevmiyor seni cinsellik için bile ben uğraşıyorum demişsin hala peşinde koşuyosun.

Beraber yururlerken polis arama yapmış bunu karakola almış. Kız da eve gitmiş sanırım. Nasılsa çıkar diye. Sonra orda durunca çocuk geç bir saat aramış beni tutukladılar demiş. Ben öyle anladım. Ama o çocuk neden arandığını biliyordur bence. Polis zaten yolda tutuklayıp metrise atmaz. Karakolda ifade verir savcılık atar cezaevine kaçma şüphesi olduğu için tutuklanmış demek ki. Araması varsa bu çocuk kaciyo
Bence bu oglanin aramadan haberi yok. Kim aranirken sevgiliyle yürüyüş keyfi yapar.

Dedim ama konuşamadı fazla kapattı telefonu
İnsanı küt diye habersiz Metris'e atmazlar. En az birkaç yıldır yargılanıyor olması gerekir, bu süre zarfında size hiç bahsetmemis olması mide bulandırıcı...Ayrıca bu ülke artık suç cenneti gibi, ağır cezadan tutuklanmak için çok çabalamaniz lazım...Aklıma gelen suçlar hiç iç açıcı değil...Koşmayın peşinde ne hali varsa görsün

Evlilik gereksiz yaaaa diyenlere okutun bu konuyu :)

İşte sevgili olunca sinek gibi camda kalıyorsun tüm resmi olaylarda.

Karısı olsan içeri girebilirdin üzgünüm görüşemezsin.

Sevgili olmayı devlet ciddiye almıyor.
Bu olayda bir mahkumun sevgilisi olan kız karısı olandan çok daha şanslı. Çeker gider. Karısı ise mecbur paşa paşa bekleyecek :))

Son düzenleme:
Metrise girdiyse büyük naneler yemiş olabilir. En hafifi dolandırıcılık. Bir tanıdık karşılıksız çekten girmişti. FB'nin eski başkanı da orada yatmıştı. T tipi kapalı cezaevi orası.

Ulaşımı rahat. Sizi alırlar mı bilemem. Ailesiyle konuşun veya tutuklandığı ilçe karakoluna gidin.
Karşılıksız çek öyle ağır bir suç değil yav.

X