Sevgilim tutuklandı

Aklın varsa o ceza elindeyken ondan ayrıl sana tavsiyem ilerde pişman olma diye

Yok yaa benim ki görev için giriyor
Ahahahhaha öyle bi söyledin ki hobi olarak yapıyor sandım sık sık girer içeri ne yahu sık sık denetlemeye girer ziyarete girer vs desene.

Kadin kocasini gormeye gelince donuna kadar soydurup ariyorlar mi diyosun orda? :) ben de turkiyede 1 kez arkadaşımin beraatinden önce ama amerikada bir kac defa federale gittim psikolojik soruşturmaya sadece çantama bakildi üstüm bile aranmadi. El yordamiyla söyle yanlardan bastirarak sadece.

Yaa bizde yakınlarla falan konusu geçince içeri girdi diyoruz ama yalan değil hani sık sık giriyor.

Yıllardır derken konular açılalı 1 yıl olmadı diye hatırlıyorum ama
Şöyle ki yediklerini içtiklerini ödeyecekleri düğüne davet edilen arkadaş 2 sene önceydi kadın sırra kadem bastı, düğüne gitti mi gitmedi mi meçhul. Görümcesi yatıya gelecek olan kadın geçen haftalardaydı, tam ertesi gün gelecekti ki konu sahibini küstürdünüz o da şak diye konuyu kapattırdı gitti. Bence çok havalıydı. Zorunlu da arkası yarın tarzında bir insandı yıllardır. O neden gitti bilmiyorum. Doğru, yıllardır olan bu düğüne davetli üyeydi.

Aaaa 2 sene olmuş mu o düğün konusu gorumcesi yatıya geleni okumadım ben. Zorunluyu da bir kaç kere okudum sıkıcıydı konuları en son yanlış hatırlamıyorsam kendinden bayağı bir büyük sevgilisi vardı en son orada bıraktım onu ve kesinlikle onun konularını açmıyorum bile.

Yaa aklım düğün konusunda kaldı kız cidden 2 sene mi oldu. Ahahahah benim 3 tane çok küçük çocuğum var da onlarla ilgilenmekten zaman ve saat kavramim kalmamış

Karakolda bilgi vermiyorlar mı

Konu devam ederken sırra kadem basan üyeler genelde linç yiyeceği gelişmeler olduğu için yazmıyolar bir daha. mesela siz 20 sayfa yazıyosunuz kadın boşanacak sanıp o da barışıyor ve bir daha yazmıyor. Sonra yeni üyelikle geliyolar ve “arkadaşlar uzun zamandır takip ediyordum ilk defa üyelik aldım” cümlesiyle giriş yaparak konu açıyolar ve kocasıyla sorunlarını anlatmaya devam ediyolar birkaç tane öyle üye biliyorum şu an yeni üyelikleriyle forumda aktifler. Daha bilmediğimiz kimler kimler yeni üyelikleriyle aktiftir.

Sadece birinci derece akrabası sokuluyor başkası giremiyor diye biliyorum

Metris nedir ceza yeri mi araştırdım, anlamadım demişsiniz ama aramaya Metris yazınca dahi cezaevi olduğu çıkıyor ve siz İstanbuldasınız, pek anlamadım bunu. Ayrıca görüş gününe gelene kadar insan hiç mi merak etmez zaman geçirdiği adamın neden tutuklandığını? Allah esirgesin ama başıma gelse buraya yazmak yerine en yakın karakola gider ve neden tutuklandığını nasıl öğrenebileceğime dair bilgi alırdım, merak sonuçta. Yine de geçmiş olsun ne diyeyim.

Ayy şu yorumu ne zaman görücem diye geldim şu sayfalara. Çok şükür.
Valla kimse kusura bakmasın evladıma kalkacak eli kırarım da yakarım da. Şikayetçi olmak falan da beni kesmez. Şu an yanımda yatıyor miniğim, düşünüyorum gözü o halde eve gelse kimse tutamaz beni. Kimse kusura bakmasın, öfkesini kontrol edemeyen öğretmen olmasın.

Benim çocuğum yok ama aynı şeyleri hissederek yazdım. Ne kimsenin çocuğuna elimi sürerim ne de benimkine sürmelerine müsaade ederim. Öğretmen diye peygamber değil. Gözünden sakınsın başımın üstünde yeri var.

Hazırlıklı ol, ilerleyen sayfalarda o üyeye hocana aşık oldun ve iftira atıyorsun diyen 15 senelik bir öğretmen olacak.

İki dakika önce ona bakıyordum ironi falan mı diye ama değilmiş. 9 yaşında çocuğu aşık olmakla suçlamak nedir ya. Diyelim ki gerçekten aşık oldu, rehberliğe yönlendirirsin. İşler çok mu karıştı, uzaklaştırma verilmesini sağlarsın hatta ilişiğini kesersin. Çözüm bol. Ama kimse çocuğuma dokunamaz. Dokunanı parçalarım aileme de dövdürürüm kimse kusura bakmasın. Bizim gibi tiplerin var olduğunu bilerek vursunlar çocuklara öğretmenler de. Başlarına ne geleceği belli olmaz.

Çocuğuma vurulduğunu duyunca ortalığı yakacak bir kocam olur benim de. Böyle bir adamla evlenirim. Sizin gibi posta posta dövdürür bundan da keyif alırım. Ne sanıyorlar bilmiyorum. Eskidendi eti senin kemiği benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…