Sevgilim tutuklandı

Bu ne ya. Bir sürü sayfa okudum ben konu sahibinin sevgilisinin suçunu öğrenemedim.

Konu da öğretmenler dayak mı atar dayak mı yer konusuna dönmüş. Herkesin de bir fikri var kendince ama yazmanın yeri burası değil. Travmalarınızı başka başlıklar açıp anlatabilirsiniz. Daha faydalı olur. Böyle olunca konular dağılıyor, konu sahipleri görse de yazmaktan vazgeçiyor.

Konu sahipleri konu dağıldığı için yazmaktan vazgeçmiyorlar. Sorumlu hissetmiyorlar konu gidişatı hakkında bilgilendirmeyi.
Aklıma ne geldi sjdjjfjf bi tane üye vardı 5858585885 sayfa yazdık ettik, güncelleme bekliyoz, demez mi ben daha fazla yazmak istemiyorum özelden arkadaşlara gelişmeyi anlattım, konuyu kapatıcam, böyle tripli tripli hem de naptıysak artık. Hiç bu kadar popo gibi bırakılmamıştık.

Senin bu hafızan beni hayrete düşürüyor katip fjdkslsl

Yok yok Y kuşağında okulda dayak normal birşeydi sadece sizde değildi ama buradaki öğretmen üyeyi inandıramadık bı tutturmuş dayak atan öğretmen yok diye biz bi topik açalım kesin çok vardır Y kuşağında

Üye kaçtı gitti topiği canlı tutuyoruz işte

Ayy aramızdan bazı meraklılar da özelden yazıp gelişmeleri öğrenmeye çalışırdı (ben dahil), sanki amacımız yardım etmekmiş gibi

bahsettiğin konuyu bilmiyorum ama EĞER konunun dışına çıkılan yorumlar yazıldıysa konusunu saptıran kişilere açıklama yapmaktansa konusuyla sahiden ilgilenen kişilere özelden açıklama yapması daha mantıklı
dediğim gibi olduysa çok iyi yapmış yani
bence saygısızlık çünkü konu başlığında çok alakasız şeylerin konuşulması
öğretmen muhabbeti sahiden sıktı bu konuda

asıl konuya gelecek olursak konu sahibi adamda topuklamış olabilir bu durumda buraya yazmayı unutmuştur belki :)
ki inşallah metrislere düşen birinden arkasına bakmadan kaçmıştır

Özelden atarım gerçekten konu dahilinde yorumlar yapıldı, o kadar şeyin sonunda verdiği karardan dolayı rahatsız oldu, çünkü onun açısından gereksiz can sıkıntısıydı. Ben buna karar verdim de diyemedi tabi çekindi. Ondan yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…