Sevgilim tutuklandı

Aa bak ben bosanma detayini bilmiyordum, ben uye olmadan onceki anlatimlarda vardi herhalde.

Metris T tipi bir ceza evi, Uyuşturucu, Yağma,Hırsızlık, Cinsel ve Diğer suç grubu Adam öldürme, Dolandırıcılık, Sahtecilik vs tarzı suçlular T tipine gider genelde

Ayyy bu konu bende yok, birisi hayrına paylaşır mi?

Burası cidden eski üyeleri anma başlığına döndü

İlk erkek arkadaşı yeşil gözlü olan mı?
Çok şaşırdım ya. Acaba reelde tanıştığınız için utanıp yalan söyledim fake konu onlar mı dedi ki
Bilemeyeceğim artık ama burada üyelerin ona seviyesinin altında olduğunu söyledikleri bir erkek arkadaşı vardı. Ondan hiç ayrılmamış. Sonra daha iyi daha şefkatli daha elit bir erkek yaratmış burada tepki çekmemek için. Hep polis seviyordu zaten Hulk/bebe diye adlandırdığı çocuk vardı, hâlâ onunla mı beraber emin değilim. Ama o gibi kaldı aklımda. Kendisinin ilk nicki Anna Boleyna bu arada, nasıl yazılıyordu hatırlamıyorum, bilmeyen varsa

Hani bi ara kendi ayarında birini bulup epey vakit kaybolmuş, o yalan mıymış?

baklavacheesecake bu üye buluşacaktı meredithle ne oldu acaba

E doğru muydu peki dedikleri
Yani şöyle hamile olup olmadığı pek anlaşılmıyordu ama bana öyle olduğunu söyledi. Burada anlatmadığı bazı şeyler de anlattı. Ya muhtemelen o polisle barıştı ondan hiçbirimize yazmıyor ama buralarda geziyor da olabilir. Bilemedim ki şimdi bazen merak etmiyor da değilim ama hem numarasını sildim hem de fotoğrafımızı. Ona çok kırgınım yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…