Sevgilim narsist mi

kalemtutan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2023
7
0
21
Merhaba ablalarım benim bir derdim var kime anlatacağım bilmiyorum. Kimsem kalmadı gibi hissediyorum. 19 yaşındayım üniversite sınavına hazırlanıyorum. Ailem beni hep kendine yetecek bi birey olarak yetiştirdi. En azından ben öyle sanıyordum. Parlak bir insandım eğitim olsun yetenek olsun. Sakin ve uzlaşmacıyım da. Ama arkadaşlarımla whatsap üzerinden konuşurken biraz ileri gider cinsel açıdan vb rahat konuşurum. Çok fazla utanma sıkılması olmayan biriyimdir. çok hızlı başlayan bir ilişki içindeyim. İlk cinsel deneyimimi onla yaşadım, gerçekten çok sevdim benim için çok özel birisi. Bana ömrümde ilk defa bu kadar sevgi ilgi gösteren insan o. Çok güzel anılar yaşadık dolu dolu bi aşk yaşadım, aynı filmlerdeki masallardaki gibiydi. Defalarca kaçamak tatile de gittik. 6 aylık bir ilişkide olmamıza rağmen. Çok sık kavga ediyorduk ama ben her seferinde sakinlikle olayı çözüp onun suyuna gidiyordum. En yakın 2 kız arkadaşımla mesajlarımızı okudu. Kabul ediyorum müstehcen, erkeklerle dalga geçen mesajlardı ama ben hayatımın her anında kız kıza böyle Şakalar espriler yapan bi insanım. O iki arkadaşımı hayatımdan çıkarmamı istedi. Haklıydı da, o kızlar beni ahlak olarak aşağı çeken insanlardı. Sonra benim arkadaş çevrem üzerinden çok fazla kavga döndü. Onlara adeta bilendi evet onlar da mükemmel insanlar değiller ama sadece senelerdir dostum olan kötğ günümde iyi günümde yanımda olan insanlardı. Bi aile yetkisi elbette yoktu. Onlara da kafayı taktı. Onların beni sevmediğini bana ihanet ettiğini benim de onlar gibi yalancı oldu olduğum konusunda defalarca kavga ettik. Ben 2 kez ayrılmak istedim ağladı yapıştı bana. Bir kez de o benden ayrılmak istedi. Gerçekten umrumda bile değildi ama onun benden asla ayrılmayacağını bildiğim ve bu işin sonunda yine bana yapışacağını bildiğim için onun gibi davrandım ağladım sızladım pişmanım çok üzgünüm diye onu kandırdım. İnsan psikolojisinden anladığımı düşünürdüm. Taktiğim buydu, o beni sürünürken görmek istiyorsa ben de o rolü yapardım ama zerre umrumda olmazdı. Sonra bi kavgamızda ben ayrılmak isteyince böyle kaçamazsın bana yaşattığın her şeyi yaşayacaksın gibi şeyler söyleyip cinsel birlikteliğimizi aileme söylemeyi mana ederek beni tehdit etti. O gün istemeyerek de olsa onu affettim. O da her kavgamızda olduğu gibi ertesinde beni sevgiye boğarak bana kendimi aşk filminde gibi hissettirerek pahalı hediyelerle unutturdu. Ama zamanla çevremde bir tane bile arkadaşım kalmadı. Dünyada kalan tek insan gibi çaresiz hissediyorum. Ne yapmam gerekiyor bu çocuğa gerçekten aşığım (o da 19 yaşında) onu nasıl düzeltirim bilmiyorum. Lütfen bana yardım edin

Üzerine çok düşündün mü bu senaryonun?

Sonra bi kavgamızda ben ayrılmak isteyince böyle kaçamazsın bana yaşattığın her şeyi yaşayacaksın gibi şeyler söyleyip cinsel birlikteliğimizi aileme söylemeyi mana ederek beni tehdit etti
Aileniz öğrense tepkisi ne olur?Gerekirse siz annenizle konuşn.Tehdite boyun eğmeyin.Keşke mesajlarınızı okutmasaydınız.Bana sizi yalnızlaştırmaya çalışıyor gibi geldi.

O kadar çok şey yazasim var ki 29 yaşında biri olarak ama üzülerek biliyorum ki hiç birini yapmayip kendi kafan neyi istiyorsa o yönde ilerleyeceksin (çünkü bende öyle yapmıştım şuan bedellerini ödüyorum) o yüzden sana tavsiyem kimseyi düzeltemezsin en fazla duzelttigini sanarsin oda en fazla aşk bitip gözündeki perde inince fark edersin
Gençsin hayatını yaşa seni üzen birini salla geç her yer erkek niye daha iyisi çıkmasın

Ayrıca bu özel bir istek: lütfen ama lütfen ama lütfen korun prezervatif sen al ve emin ol sıkıntı olmadığından adet günün geçerse hemen doktora git bu çok önemli

Aileniz öğrense tepkisi ne olur?Gerekirse siz annenizle konuşn.Tehdite boyun eğmeyin.Keşke mesajlarınızı okutmasaydınız.Bana sizi yalnızlaştırmaya çalışıyor gibi geldi.
ailem böyle bi olaya gelemeyecek insanlar. Cinsellik vb konusunda bir kere güvenlerini kaybedersem benim evden çıkışıma kadar yasak koyabilecek kapasitede insanlar.

19 yaşında bu ne hız? Bir sakin ol hayatındaki tek kişi o değil, ileride daha iyi kişilerde çıkabilir.
Sana iyi gelmiyorsa ailene ondan önce yaşadığın her şeyi anlat.
Bir kez tamam dersen her trip atmanda, kavgalarında seni cinsellik konusundan vuracak.

Ama onu kaybetmekten de çok korkuyorum. Fedakarlık yaparken mutlu oluyorum sanki hiç bitmeyecek bi aşk gibi hissettiriyor bana.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim

ailem böyle bi olaya gelemeyecek insanlar. Cinsellik vb konusunda bir kere güvenlerini kaybedersem benim evden çıkışıma kadar yasak koyabilecek kapasitede insanlar.
Ne yapacaksınız peki?Tehditlerine boyun mu eğeceksiniz?

Ama onu kaybetmekten de çok korkuyorum. Fedakarlık yaparken mutlu oluyorum sanki hiç bitmeyecek bi aşk gibi hissettiriyor bana.
Sizi tehdit eden,zor duruma sokmaya çalışan birini nasıl sevebilirsiniz?

Çaresizlik konusunda
Hiç trip atan bi insan değilim. Aileme anlatamam kaldıracak düşüncede insanlar değiller sadece biraz zaman geçsin de evimden uzaklaşıp kurtulayım diyebiliyorum.

Çaresizlik konusunda

Hiç trip atan bi insan değilim. Aileme anlatamam kaldıracak düşüncede insanlar değiller sadece biraz zaman geçsin de evimden uzaklaşıp kurtulayım diyebiliyorum.
Uzaklaşsanız da kurtulamayabilirsiniz.Gider yine ailenize söyler.

Çaresizlik konusunda

Herkes sevdiğine ufacık bile olsa trip atar ki sizin yaşlarınız bunun için en doğal olan zamanları.

Erkek arkadaşınız o sahibiniz değil, cinsellik ile aşkı karıştırma.

On yıl sonra bu yazini okusan güler gecersin ama şimdi öyle hissedemiyorsun buna yapacak bsey yok zamanla goreceksin hatalarinin bedellerini odeyecek ve olgunlasacaksin

Bana ömrümde ilk defa bu kadar sevgi ilgi gösteren insan o. Çok güzel anılar yaşadık dolu dolu bi aşk yaşadım, aynı filmlerdeki masallardaki gibiydi.
Böyle büyük laflar için daha çoook gençsin. Neler tecrübe edeceksin neler.
Ayrıca böyle bir aşk ve sevgi yok bir kaç sene geçsin anlarsın bunların birer illüzyon olduğunu.
Kesinlikle bu hastalıklı bebeye pabuç bırakma. Artık reşitsin, tehdit etmeye devam ederse polise şikayet edebilirsin.

19 yaşındasın.Evlenmeden neden cinsellik.Seni bununla tehdit ediyorsa zaten kötü biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…