Sevgilim mi Kıskanc Ben mi Rahatım?

Kiskanclik degil ki yaptigi kısıtlamaya calismak ve karsindaki bireye saygi duymamak.
9 yasindaki kizim bile istedigini giymekte ozgur kocaman kadinin giyimine karisip baski kurmak nedir.asla tolerans gostermeyin derim.
Etekte giyerim sortta giyerim v yakada dekoltede herhalde giyimimde ki kararim hayatimin 1 cok noktasinda oldugu gibi bana aittir.

Adam senin kıyafetlerin yüzünden bitirme lafını bu kadar kolay ağzına alıp sevgiden mi diyor:):) çok gülüyorum ya bu erkekçiklere.

bir kadın istediğini giymekte özgürdür.
bunu kabul etmeyecek erkek baştan başlamayacak. yok öyle önce evet deyip sonra kıvırmak.
ne demek bu ya?
aileniz sizi böyle hanzoların tasasını çekin diye mi büyüttü?
sonra yüz bulup tepenize çıkıyorlar işte..

Bendede var aynısı, ilkten çok karışmazdı nişanlandıktan sonra artık nişanlı kızmışım evlenecekmişimiz kıyafetlerim değişmeliymişmiş..Deli ediyo beni. erkekler böyle maalesef

Bendede var aynısı, ilkten çok karışmazdı nişanlandıktan sonra artık nişanlı kızmışım evlenecekmişimiz kıyafetlerim değişmeliymişmiş..Deli ediyo beni. erkekler böyle maalesef

erkekler böyle değil siz iyi tanımadan nişanlanmışsınız.
taviz vermeyin sakın. kıyafetlerinizi de değiştirmeyin. bunun devamı gelir yoksa evlenince.

kesinlikle çok etken rol oynuyor
bana da başta deseler "kızlarla 2 hafta tatile gidecek", höh oldu başka derdim

ama şartlar öyle bi gelişti ki gönül rahatlığıyla izin verdim
kızları da günahım kadar sevmiyorum bu arada ama sorun etmedim

burda en önemli nokta şu; o da aynısını yapar mıydı?

ben tüm yaz yurt dışında olacağım mesela
bu konuda kısıtlansam ben de hayatı ona dar ederdim

ya da dar etmekle niye uğraşayım benim hayallerim engellendikten sonra onu kısıtlasam elime ne geçecek

ayrılırdım direkt. ki başta mırın kırın eder gibi oldu, "buna karışmaya hakkın yok" dedim, peki dedi kapattı konuyu

sen de bunları düşün. bak daha şimdiden kız kıza tatile gidemiyorsun

ilerde daha beter olur her şey

kariyerine mariyerine engel olur bak, çok ciddiyim

ben bi eğitim fırsatı yakaladım 3 ay yurt dışına çıkmam gerek dersin
otur dizimin dibinde ne işin var der

hayatım hafta sonu için seminere izmire gitmeyi düşünüyorum dersin
ne gerek var izin vermiyorum beni çiğneyemezsin der

bu liste böyle uzar gider

aranızda eşitlik olsa problem olmaz, siz de şehir dışını, yurt dışını, karşı cinsle arkadaşlığı ya da tatili vs yanlış bulsanız güzelce anlaşır yuvarlanıp gidersiniz

ama bu böyle nereye kadar gidecek ki

anlaşamıyorsunuz
bu adam sizin istediğiniz şeylere engel olacak

buna izin vermeyin
koyun tavrınızı. "kabul etmiyorsan bitsin" diyen taraf siz olun, o değil

karıştırtmayın kendinize
baktınız hala böyle devam ediyor, yapacak bir şey yok
o zaman en mantıklısı ayrılmanız olur

ailen karışmıyorken elin herifinin ne haddine giyimine, tatiline karışmak?
şöyle az gelişmiş canlılara niye taviz verirsiniz ki...
biraz kendi yaşamınıza saygınız olsun.
kendi değerleriniz olsun...

Kiskanmasi normal ama abartip kavga cikarmasi anormal bide erkekler basta alisma doneminde ses etmiyor sonradan cikiyor gercek yuzleri ortaya benim esim ses etmiyor giyinmeme yasadigim yer yuzunden zaten giyemem istesemde ama tatilde de ses etmez minilerime... Ama tatil olayi gece birileriyle icmeye gitmek fln asla musade etmez ben de gidim demiyorum artik evliyi sonucta beraber gideriz tatilede barada

Açıkçası bence giydiğinize karışması ve ayrılmakla tehdit etmesi hiç normal değil. ben de v yakasız yaşayamam diyebilirim. öyle alışmışım.ama tatil konusunda biraz haklı buldum, ben de ayrı ayrı yurt dışı tatilini yapmazdım sanırım, eşim de yapmaz. hatta benden önce o söyledi bunu ben de hak verdim. ama henüz evli değilsiniz tabii bu kadar kısıtlanmak istemeyebilirsiniz tatil konusunda da. bu da hakkınız.

Esim de evlendikten sonra biraz kiskancliklara başladı. Ben pek sallamiyorum. Başının etini yemem sonucunda pes ediyor zaten. Bazi konularda da hak veriyorum çünkü yaşadığımız yer sıkıntılı bizim. Ama seninki ayrilalim demis. Ya blöf yapıyor ya da gayet ciddi. Denemeden bilemezsin.

Erkekleri bilmezsin " diyen erkekler genelde o tip erkeklerden oluyor.

bahaneyi bulmuşlar her türlü yoz dayatmaları yapmaya hak görüyorlar.
oysa erkeklerin o pis hallerinden kadının giyimini kısıtlayarak çözüm bulunmaz. erkekler kendini kontrol etmeyi, kadın yaşamına saygı duymayı öğrenecek. yoksa her şeyi kadına yüklemekle çözüm olmaz aksine o ataerkil kafaya cesaret verilir. zira bu sebeple giyim kuşamda yapılacak en ufak değişiklik kadını erkekleri yoldan çıkaran ''şey'' olduğu mesajı demektir ki konunun bununla alakası yok.
erkekleri bilmezsin demek ben de o erkeklerden biriyim ve senin yaşamında kısıtlama yapmak isteyecek kadar sana saygı duymuyorum demektir.

Buna izin vermeyecek tek kişi kadınlardır.
Prim verilmedikçe , birer ikişer yok olurlar.

bırak güzel kızım ya, elin herifi için en güzel çağlarını heba etme. 2 santim bamyası var diye kendilerini bir halt sanıyorlar ya, çok gülüyorum. "sen erkekleri bilmezsin" diyerek diğer erkeklerin sana bakmasını falan kastediyorsa kişi kendinden bilir işi, demek ki o da bakıyor elalemin kızlarına.

Bak ben sana şöyle tavsiyede bulunayım; sen de onu aynı şekilde sıkboğaz et. Ama o kadar sıkboğaz et ki nefes alamasın "sen kadınları bilmezsin" de. Bak sonra nasıl yalvarıyor biraz birbirimizi rahat bırakalım sıkmayalım diye.

kıyafet tarzınız dekolte bıle sayılamayacak derece kapalı bence,bende v yaka sırt dekoltesı kısa sort vs gıyerım. etek gıymem ama sevmedıgımden kendı tercıhım tamamen ama elbıse gıyerım yerı gelır kısa da gıyerım... asla kıyafetıme karıstırtmam...
tatıl ısıne gelırsek bekar bır bayansın aılen sorun etmedıkten sonra erkek arkadasın kım kı sana ızın verme lutfunu kendınde bulacak ama o gıderse ona da sen karısmayacaksın bu ısler karsılıklı saygı ve guven ıcerısınde olmalı...
bırde gayet guzel kızkıza tatıl olur... hatta fırsatın varken kaçırma gıt muhakkak tadı baska oluyor.

Kızlar yazdıklarınızı okudum haklısınız ki ben de karıstırmamaya calısıyorum. Kendi istedigimi giyiyorum. Etek konusunda giymedim bir o da zaten normalde de cok giyen biri degilimdir. Ancak ust konusunda giydigim an sorun cıkıyor. Atayım mı kıyafetlerimi napayım diyorum para verdim uzgunum giyicem diyorum, bir sürü kıyafetin var neden illa onlar diyor. Yani iyi de yuzde 70 o tarz. Bir keresinde de annemin aldıgı bir kazagı giymistim. Kazak delikli bir kazak. "Dikkatli bakılırsa" evet sütyenin gorunecegi de bir kazak. İcine birsey giymeden gittim. Yani herhangi bir atlet tarzı birsey. Kısaydı ustelik yani kolumu kaldırdıgım an gorunecek tarzda. Fotografını ekleyebilirsen eklerim de. Ben senin sütyenini goruyorum nasıl giyersin bunu bir daha asla giymeyeceksin.. Annem aldı dedikce yok. Valla giyicem dedim baya kavga ettik sonuc yok. Böyle böyle cok sey var birkac fotograf koyabilirsem kıyafet konusunda kızdıklarını koymaya calısıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…