Sevgilim jandarma subay beni neler bekliyor jandarma subay eşleri bakar mısınız?

Nazende sevgilim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
24
3
24
Herkese iyi günlerrr..
3.5 yıllık bir ilişkim var sevgilimle ve jandarma subay kendisi. Evlilik düşünüyoruz.
İlerde beni neler bekliyor paylaşabilir misiniz?
Sizler neler yaşadınız?
Zorlukları güzellikleri neler?
Cevaplarınız bana yol gösterecek nitelikte.
Cevaplarınızı bekliyorumm teşekkür ederimmm.

E 3,5 senede fark etmiş olman lazım gibi süreci. Yeni mi başladı mesleğe?

Bol bol aldatılma - piskolojik çöküntü.

Hayırlı olsun, tayin ve taşınma süreçleri olur. Biraz yeni çevreye adapte süreçleri belki zorlar. Onun dışında insan alışıyor her şeye zamanla.
Endişem ona bir şey olmasından kaynaklı geri kalan her şeyi
Aldatılma sadece asker mesleği için değil ki bu düşünceyi anlamıyorum

Yani subay aldatır deyip ilişki mi bitirelim?
Yoo bu tamamen kısmet işi bir de karşının karakteri ile alakalı. Bilemezsin yaşamadan süreci. Her ilişki biraz da bilinmezlik barındırır. Dur bakalım bir nişan düğün vs olayları olsun hele hem. Sevgili iken ikili ilişkiler daha kolay yürür. Tüm aile girince nasıl olacak.

Söz konusu insanı tanımadan nasıl üstten üstten böyle konuşabiliyorsunuz gerçekten aklım almıyor. Herkes bir değil ya hani? Aldatma meslekle alakalı olan bir şey mi? Herifin gevşekliğinden y.vşaklığından değil de asker olmasından mı kaynaklanıyor yani sizce?

Kimseye yapmaz demem hayat bu ama bu genellemeyi anlamıyorum
Canım tayin süreci zorlayabilir sizi. Sen çalışıyor musun? Kamuda çalışıyorsan kolaylıkla sen de eşe bağlı yer değiştirirsin, özelde çalışıyorsan daha zor meseleler bunlar haliyle. Eğer çalışmıyosan da mezuniyetin vs nedir bilmem ama yoğun bir çalışma temposu olacağı için eşinin bence sen de eline mesleğini al kesinlikle. Onun dışında malum bölgelere yurtdışı görevleri olabiliyor 6 ay vs. İyice her şeyi ölçüp tartıp hareket etmek lazım. Umarım gönlünce olur

Evet avukatım ben de özelde çalışıyorum malesef kamu kurumu değil jandarmanın yurt dışı görevi yok aslında tsknın var

Çok teşekkür ederim

içişlerine bağlı olanlarda da yurt dısı görevi oluyor bazen onu iyi araştırın. benim esim de içişlerine bağlı bir departmanda çalışıyor ve 3 yıl sonra yurt dısı görevi çıkacak.

onun dısında basına ne gelecek Allah askina jdkdk jandarma sonucta sanki özel kuvvetlerde de dağda tepede görev yapacak jfke

aldatma konusu bu gibi toplu yerlerde bir furya gibi başlayıp gelisiyor. illa silahlı kuvvetlerde diye aldatır diyemeyiz ama o ortamlarda daha müsaitler sanırım ne bilim ben de tam anlayamadım kfkd ama aldatılmaların çok görüldüğü bir gercek malesef. he hepsi yapar da diyemeyiz. illa ki karakter sahibi olanlar da vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…