Sevgilim jandarma subay beni neler bekliyor jandarma subay eşleri bakar mısınız?

içişlerine bağlı olanlarda da yurt dısı görevi oluyor bazen onu iyi araştırın. benim esim de içişlerine bağlı bir departmanda çalışıyor ve 3 yıl sonra yurt dısı görevi çıkacak.

onun dısında basına ne gelecek Allah askina jdkdk jandarma sonucta sanki özel kuvvetlerde de dağda tepede görev yapacak jfke

aldatma konusu bu gibi toplu yerlerde bir furya gibi başlayıp gelisiyor. illa silahlı kuvvetlerde diye aldatır diyemeyiz ama o ortamlarda daha müsaitler sanırım ne bilim ben de tam anlayamadım kfkd ama aldatılmaların çok görüldüğü bir gercek malesef. he hepsi yapar da diyemeyiz. illa ki karakter sahibi olanlar da vardır 🙄
Yurt dışı görevi jandarma için talebe bağlı genelde tsk gidiyor ayrıca jandarma nasıl dağa gitmiyor iyi misiniz? Jöh bir jandarmadır. Jandarma özel harekat. Hem asayiş hem komando hem ilçe komutanı olabiliyor jandarma subaylar görev yerine göre değişiyor.
Aldatma konusu da bence karaktere bağlı bir furya var gibi evet ama askerler için biraz abartılıyor.

Herkese iyi günlerrr..
3.5 yıllık bir ilişkim var sevgilimle ve jandarma subay kendisi. Evlilik düşünüyoruz.
İlerde beni neler bekliyor paylaşabilir misiniz?
Sizler neler yaşadınız?
Zorlukları güzellikleri neler?
Cevaplarınız bana yol gösterecek nitelikte.
Cevaplarınızı bekliyorumm teşekkür ederimmm. ☺️
3.5 yılda ogrenmedin mi ? Yeni mi oldu ?

Yurt dışı görevi jandarma için talebe bağlı genelde tsk gidiyor ayrıca jandarma nasıl dağa gitmiyor iyi misiniz? Jöh bir jandarmadır. Jandarma özel harekat. Hem asayiş hem komando hem ilçe komutanı olabiliyor jandarma subaylar görev yerine göre değişiyor.
Aldatma konusu da bence karaktere bağlı bir furya var gibi evet ama askerler için biraz abartılıyor.
esiniz jandarma.. jöh değil? 😂 o zaman polis ile pöh de aynı olurdu? 😂 pöh dağa çıkarken polis çıkmıyor ama.

abartılmıyor olan söyleniyor.. ama bu da her askeri personel aldatıyor demek değil. sadece aldatma potansiyeli daha yüksek.

esiniz jandarma.. jöh değil? 😂 o zaman polis ile pöh de aynı olurdu? 😂 pöh dağa çıkarken polis çıkmıyor ama.

abartılmıyor olan söyleniyor.. ama bu da her askeri personel aldatıyor demek değil. sadece aldatma potansiyeli daha yüksek.
Jöh değil ama her türlü sahada çalışacak jandarmanın görev alanı geniş diyorum

Jöh değil ama her türlü sahada çalışacak jandarmanın görev alanı geniş diyorum
eğitim alması gerekiyor kuzum jöhün calistiği alanlarda çalışmak için. seninki düz memur. asayişten sorumlu. ne işi var dağda?? endişe etme diye diyorum ama sen adam dağa çıksa, taşta yatsa mutlu olacan sanki 😂😂

eğitim alması gerekiyor kuzum jöhün calistiği alanlarda çalışmak için. seninki düz memur. asayişten sorumlu. ne işi var dağda?? endişe etme diye diyorum ama sen adam dağa çıksa, taşta yatsa mutlu olacan sanki 😂😂
5 yıldır eğitim aldı zaten üstüne komando kursu aldı biraz araştırıp konuşun olur mu komik oluyor 😂

Bol bol aldatılma - piskolojik çöküntü.
Ne alakası var bu söylediğinizin anlamış değilim. Benim babam da jandarma subayıydı annemle hiç bir şekilde kötü tecrübeler yaşamadılar. Bu kişilikle alakalı bir şey, meslekle değil. İnsanları gereksiz saçma düşüncelere itmeyin.

ablammm.. sevgilinle beraber bot mu bağladım ben? ben nerden bileyim aldığı eğitimi? hasta mısınız nesiniz be? konu açmissin jandarma diyorsun. tedavi ol
Jandarma komando terimini hiç duymamışsın anlaşılan 😂 Babamda zamanında dağlarda tepelerde gezdi günlerce eve gelemedi. Jandarma diğer silahlı kuvvetlerin içinde en zorlu olan birimlerden biridir

X