Sevgilim ilişkiyi bitirdi ama engellemedi?

Aferim kendini boyle cop gibi degersizlestir engellememesinden medet um. Nekadar ezikce oldugunun farkindamisin acaba? Ozguvensizliginde cabasi kardesi kiskanip eve giremezde ne demek ya okul okuyun kendinizi gelistirin ya sacma sapan seyler yasiyosunuz

allahim ne guldum
sacma sapan bir iliski
sizi istemeyej birinin pesindesiniz
Ustelik bubkisi iliskiniz boyunca kufur eden saygisizin teki
birakin gitsin
Bence siz kendinize deger vermeyi sevmeyi ogrenin bieaz
Kendinizi yetistirin
adam gibi insanlar taniyin ki mutlu bir iliskiniz olsun
Aranizdaki muhabbetlere seviyeye bakin bi daha dusunun
Siz bu seviyede kaldikca bu tarz adamlarin ayaklari altinda paspas olursunuz omur boyu

Of çok cringe ya sürekli mesaj atmalar, çikolata göndermeler, ofisini aramalar... Yaparken utanmıyor musunuz adamın seni özlemesine bile fırsat vermiyorsun ki çocuğun gözünde kolay elde edilebilen birisin suçlu olsan bile özür dilersin kendini güzel bir şekilde açıklarsın baktın olmuyor devam etmezsin yani çok sevsen de aşkından ölsen de yazma bırak bi özlemesine fırsat ver ama umarım barışmazsınız sağlıklı bir ilişki yok.

Ay vantuz gibi yapışmışsınızdır.dndjdnd

Çok sinirlendim "o zaman kardeşin evlendiğimizde eve giremez" dedim."

Ooo şu laftan sonra okumadım. Sen çok tehlikeli bir insansın barışarak böyle bir hata yapıp kendini ateşe atmaz inşallah çocuk. Biraz büyü bence bu kafa ile de evlenme zaten oldukça özgüvensiz toksic birisin. Ailesinden sana ne pardon? O çocukta kalitesiz sende özgüvensiz biri olduğun için yalvarıyorsun yazık.

Ne biçim yorum bu? Konularına baktım sende pek normal birisi gibi durmuyorsun. Kadınin kadına yaptığı daha kötü şey yok cidden

Ne biçim yorum bu? Konularına baktım sende pek normal birisi gibi durmuyorsun. Kadınin kadına yaptığı daha kötü şey yok cidden

Bana oyle geldi Ve herkes özgüvensiz demiş gidip bana mı sardın? Hakaret mi var hayırdır güzelleme mi yapmam lazım hep sana ne yorumumdan? Başka kapıya polemiklere girmiyorum.

Ay içim şişti ikiniz de birbirinizden toksik insanlarsınız.
Ana avrat küfürler ediyor normalleştiriyorsunuz.
Saçma sapan komplekslere kapılıyorsunuz.
Daha erginliğe erişmeden, evlilik konuşuyorsunuz. Kendinizi geliştirmek yerine, kendini geliştirmiş kadınla kendinizi kıyaslıyorsunuz.
Bunlar çok avam haller. Bir silkelenip kendinize gelin.

Adam bahane ariyordu birakmak icin besbelli. Yani 4.5 yilda hic evlilik teklifi etmediyse o da biraz garip

Terkeden adamin engellememesinden medet umma.sen engelle onu madem seni terketti.hem terkedip hem engelleyecekmiydi.terkedilen olarak sen onu engelle.sana haksizlik yapan o.

GErcekten de oyle. Yasadik gorduk o yuzden toksik iliski insani ne hale getirdigini biliyoruz

Bence sorun kizkardesi degil. O sadece bir bahane.
Bir soz var bilirsin belki... "aslinda yaprak sıkilmisti agactan... bahaneydi sonbahar". Diye... O sizin ufacik bir hatanizi ariyordu ayrilmak icin. Yoksa ozur dileyen insan affedilir. Hele hele seviyorsa hepten affederdi.

Eklentiler

• images (86).jpeg
    24,7 KB · Görüntüleme: 24
Ay Allah aşkına sinirle kardeşi eve giremez demişsiniz tamam iyi yapmamışsınız da bin kez özür dileyip kapıda yatıp çikolata gönderip yalvar yakar olmuşsunuz. Sizce hala affetmemesi mantıklı mı? İnsanlar sinirliyken bazen istemedikleri şeyler söyler. Her laf ile insan silinseydi oooo. Millet ciddi ciddi eşinin ailesini eve bastırmıyor kocalar mum gibi. Ben adam suçlu demiyorum siz suçlusunuz da adama da bahane olmuş gibi geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…