ADAM EVLİ ÇIKTI?

7 aylık evliliğm vardı. Şimdi bitiyor. Ben 23 eşim 30 yaşında idi. Görücü usulü tanıştık 5 ay içinde evlendik. Ve evliliğimin 2. gününden itibaren dövmeye başladı. Hemen hemen her gün sebebsiz yere dövdü. Ben ise bir o kadar sessiz saf kendi çapımda insanım. Eşim yolda sokakta sosyal medyada hep kadınlara bakardı. Benimle hiç ilgilenmezdı. İlgilen dediğim zaman eliyle iter ben seninle ilgilenmem başka kadınlar var derdi. Annesi de bir yandan dediğimi yapma sana hayatı zehir edecem derdi. 7 ay sabır ettim. Gün geçtikçe hepsi daha kötü oldu. Ailemle asla ne telefonda ne de yüz yüze görüşemezdim. Dışarı gidemezdim. Giyinemez makyaj yapamazdım. Resmen köle ve esir hayatı yaşıyordum. Taki benim boğana kadar. O gün elinden zor kaçtım. Komşuya sığındım ailemi aradım ve babamın evine döndüm. Şimdi boşanıyoruz. Çok şükür kabusum bitti. Her gün arıyor yalvarıyor neler neler diyor. Bir insan asla düzelmez. Şimdi ailemin yanında çok mutluyum.
Yeni uyeyim ve ilk defa paylaşım yapıyorum. 8 aylık bir ilişkim var iyi kötü devam ediyor ama gel gelelim ben hiç güvenmiyorum ona. Çünkü geçmişte çok kız arkadaşı olmuş olabilirde ama biraz çapkın gibi sosyal medyadan kızlar eklemeye çalışıyor ben kızıyorum tekrar çıkarıyor. Ben sadece inst. ve face kullanıyor sanıkrken bir de ne görüm swarm diye bir uygulama varmış onu kullanıyor. Biraz araştırdım. Sonra bende açtım ona istek attım. Genelde 8 aydır ne ins. da nede face de paylaşım yapmıyordu. Ama swarmda her her gün gittiği yeri cek-in yapmış hemde saat başı biliyor ben orda yokum ya gördüm beynimden kaynar sular döküldü. Geçen bir mekana gitti orda ki bir hatunu her yerden takip ediyor soruyorum kim diye eski bir arkadaş dedi. Ama hiç zerre kadar güvenim yok ve bu şüphe beni öldürecek. Ve şu da var bu evli arkadaşının evine gider kahve içmeye geçen konuşma sırasında dedim o nasıl bir kadın dedim biraz dedi cıvık dedi o bana şaka yapar ben ona şaka yaparım dedi. Bunu duydum dada deli oldum. Ben şimdi bu adama nasıl davranım ne yapım lütfen bacılarım bir akıl verin.
Yoo, hiçte şifrelerini unutup yeni üyelik almıyomuşsun. Başka üyelikleri olduğu halde ilk defa konu açıyorum yazmışsın. Ayrıca ocakta kocandan boşanacakmışsın, temmuzda da 8 aylık ilişkim var demişsin. İlişkin Aralık gibi falan başlamış oluyor yani. Boşanmadan ilişki yaşayabildiğine göre sende yazdığın gibi çok saf bir insan değilsin. Kimi kandırmaya çalışıyorsun?

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar. Yeni kayıt oldum ve benim de bir derdim var. 6 aylık bir ilişkim var. Beni düğünde görmüş aramış bulmuş bir şekilde ulaştı. İlk başlarda çok reddettim istemedim. Daha sonra oda konuşmayı kesti benimle ama hala numarası vardı. Bir gün rüyamda gördüm ben bunu gelinlikler arasından bu çıkıp geliyor. Uyandım mesaj attım ve biz öyle konuşmaya daha sonra görüşmeye ve en sonunda sevgili olduk. 6 aydır birlikteyiz. Beni tüm arkadaş ortamına aile ortamına hep davet etti bende gittim tanıştım görüştüm. Ve her fırsatta niyetinin ciddi olduğunu dile getirir. Bu arada yaşlar ben 26 o 30 yaşında. Ama gel gelelim çok ilgisiz aşırı derece ilgisiz hele ki şu sıralar daha da ilgisiz. Ben yazmasam yazacağı yok. Günde o kadar fazla da konuşmuyoruz. Bazen haftada 1 bazen 2 defa buluşuyoruz. Bu zamana kadar 1 defa ilgisizliğini dedim tamam düzelirim dedi ama aynı. Bu beni yoruyor bazen kendi kendime diyorum varla yok arasında bir ilişki diye. Bir de sosyal medyanın her türlüsünü kullanıyor evet kızları da takip ediyor sil dediğim zaman tamam bir gün beraber oturur temizleriz dedi. Ama bu zamana kadar bir yalanını yada bir ihaneti yakalamadım. Belki de aşırı usta bilmiyorum. Ama benim derdim aşırı ilgisiz bu saat olmuş bir günaydın yok baktım o yazmayınca bende yazmadım. Neden bu kadar ilgisiz neden beni arama gereği duymuyor. Bazen sabahtan akşama kadar yazmadığı bile oluyor ama ben bunlar için hiç kavga etmedim ama yoruldum bu tavrından. Bazen sanki bir yere giderken tek kalmamak adına beni götürüyor yanında gibi. Ve bu zamana ilişkimizin 4. ayına kadar seni seviyorum hiç demedi. Bu zamana kadar 1 kere dedi. Yanında mutluyum huzurluyum ama bu ilgisizliği düzelmiyor. Ne yapmam gerek hanımlar sizce.
Burda da 6 aylık sevgilin varmış..
Boşanacağın tarih ocak 2019..
8 aylık ilişkin temmuz 2019..
6 aylık ilişkin ise Kasım 2019..

Hangisi doğru?

Yoo, hiçte şifrelerini unutup yeni üyelik almıyoemuşsun. Başka üyelikleri olduğu halde ilk defa konu açıyorum yazmışsın. Ayrıca ocakta kocandan boşanacakmışsın, temmuzda da 8 aylık ilişkim var demişsin. İlişkin Aralık gibi falan başlamış oluyor yani. Boşanmadan ilişki yaşayabildiğine göre sende yazdığın gibi çok saf bir insan değilsin. Kimi kandırmaya çalışıyorsun?
Ellerinden bal damlasın aslında bu gibi insanlara dava açılmalı insanlar saçma sapan meşgul ediyorlar zamanını çalıyorlar
Kesin ergen

Ellerinden bal damlasın aslında bu gibi insanlara dava açılmalı insanlar saçma sapan meşgul ediyorlar zamanını çalıyorlar
Kesin ergen
Yaa aynen öyle.
Her üyeliğine farklı bir sevgilisini anlatmış, ki doğru olduğunu da düşünmüyorum zamanlar tutmuyor.

evet ikisi de aynı hesap olabilir benim hayatım ister hızlı ister yavaş yaşarım yargılamak kimsenin haddine değil evet çapkın sevgilimle yolları ayırdık üstüne bu çocukla tanıştım daha flört aşamasında idik ALLAH var hiç bir yakınlaşma olmadı cinsel bağlamda evli olduğunu öğrenince engelledim. 2 hesap var diye topa tutacağınıza iyi yapmışşsın kardesim her kadın bunu yapmaz aman ben 2. kadın olurum derler deyin ,insaf ya
Bu binlerce kadının başına geliyor ve karakterli olanlar evli adamla iletişimi kesiyor yani olması gereken bir şeyi yapıp burada alkış beklemeniz garip geldi. Her kadın yapmaz harikasın kardeşim falan demek çok abes degil mi sizce de ???
Ayrıca neden iletisminizi kesmeyecektiniz ki karısı varken heyecan arayan milyonlarca erkekten sadece biri yani karşınıza bulunmaz hint kumaşı çıkmışta reddetmis gibi konuşuyorsunuz ?

Yoo, hiçte şifrelerini unutup yeni üyelik almıyomuşsun. Başka üyelikleri olduğu halde ilk defa konu açıyorum yazmışsın. Ayrıca ocakta kocandan boşanacakmışsın, temmuzda da 8 aylık ilişkim var demişsin. İlişkin Aralık gibi falan başlamış oluyor yani. Boşanmadan ilişki yaşayabildiğine göre sende yazdığın gibi çok saf bir insan değilsin. Kimi kandırmaya çalışıyorsun?
Hani şu içinde değişik kisilikleri barındıran hastalık var ya o geldi aklıma birden.
Belki de ilgi bağımlılığı 🤔
Amannn banane ya ben niye çözmeye çalışıyorum.

Hani şu içinde değişik kisilikleri barındıran hastalık var ya o geldi aklıma birden.
Bence psikolojik hastalık değil de Nooption Nooption ın dediği gibi sorunu ilişki takıntısı olabilir, yalan söylüyor da olabilir, bilemedim. 🤷‍♀️

Ben bazen psikolojimin bozuk olduğunu düşünüyorum sonra burada bir kaç konu ve uye görüyorum. Yok yok gayet iyiyim aklım basimda diyorum. Resmen travmatik insan dolu burası 😂😂 saka gibi ya kadin bir suru üyelik almış ve garip garip şeyler anlatmış üşenmemiş. Acil psikologa konu sahibi.

Bi film vardı o aklıma geldi Split diye. Yanlış hatırlamıyorsam adamın 23 farklı kişiliği var ve her kişiliğiyle kızlarla farklı ilişkiler kuruyor onun gibi aynı bu eloşta :))

Bi film vardı o aklıma geldi Split diye. Yanlış hatırlamıyorsam adamın 23 farklı kişiliği var ve her kişiliğiyle kızlarla farklı ilişkiler kuruyor onun gibi aynı bu eloşta :))
Ben de bu konu ile ilgili bir belgesel izlemiştim kadın bir an da küçücük 5 yaşındaki çocuk oluyor, iki dakika sonra birden erkek oluyor...

X