Sevgilim evlilik adamı değil mi

Kadın belki de çocuk için yaşının geçmek üzere olduğunu düşünüp evlenmek istemiş bunda ne var ve tek derdi evlilik olduğunu size sevgiliniz söylüyor belki sizden de sizden sonrakine öyle bahsedecek

Ablacım ne alaka ne sen kezbansın, ne de diğer kadın. Söylemek istediğim şey kadınlar asla Türk erkeği denen çuvalı 5tllik tür için birbirlerini harcamasınlar. Gördün işte, o kıza ne yaptıysa sana da aynısını yapıyor, umarım bu adamdan bir halt olmayacağına ikna olmuşsundur

İşte bunu anlamıyor adam keyfine göre yaşıyor , konu sahibi de ben farklıyım ayağına eski sevgiliyi gömüyor

İroni yapmıştım ama diğer tanimadigi bir kadına evlilik meraklısı deyip kendisi de aynı davranıp o evliliği araç olarak görüyor diyemez .
Evlilik meraklısı veya araç olarak görüyor mu dedim. Okumanız mı yok? Böyle kadınlar var onu bilemiyorjm belki haklıdır dedim. Düzgün okuyup cevap yaz

Yoksa evlenmek istemek en doğal hakkı ama diğer kadınla ilgili olumsuz konusan sevgiliyi desteklemek çok çirkin . Bir de o 35 yaşındaymış demek
sanki o 35 yaşındaymış onunla evlenmezdi tabiii ama benimle neden evlenmesin kiii
gibi oluyor bir yerde
ama sanırım bunu bilinçli yapmıyor

Son 2 satırı okumanızı tavsiye ederim

Erkek yapsa gene neyse de kadının evlilik imalı şakalar yapması çok zavallıca oluyor sakın yapmayın bunu. Değer düşürmek diyorsunuz ya işte evlilik meraklısı görünmek en değer düşüren görüntü

sanki o 35 yaşındaymış onunla evlenmezdi tabiii ama benimle neden evlenmesin kiii
gibi oluyor bir yerde
ama sanırım bunu bilinçli yapmıyor
Kendi yaşımı erkek arkadaşımın yaşını da söyledim. O kızın yaşını da söyledim. Herkes te her şeyden bir şey çıkarmaya çalışmasın. Ayrıntı veriyorum ki bunlar önemli bence

iyi hissetsin. bir ilişkide 2 taraf da kendini iyi hissetmeli yoksa zaten neden ilişki sürsün ki? (evlilik olsun olmasın) ama bir yandan da sizi kaybetmekten korksun yani bi zahmet. -hoş bence evlenen bile korkmalı kaybetmekten. öyle çok rahat olmamalı bence de. siz herhangi birisi, hayatında birisi olsun diye bulunan biri, iyi vakit geçirilen biri değilseniz o kadar rahat olmaması gerekmez mi zaten?

Sevişmeden evlenmek te milli piyango oynamak gibi bi şey bence
evet bence de
fakat evlenmediğin sürece yarın çekip gidebiliyor olmak var işin içinde. evlenmiyorsa kendi bilir.

bence de ayrıntılar önemli de
inanın buradan okuyunca sanki o kız 35miş onla evlenmezdi tabii de benimle de (ee ben gencim halbusem) evlenmiyor gibi bir yere gitti konu
ama ben kafanızın öyle olmadığını seziyorum aslında, onu demek istedim.

Sürekli bir arada olmak, istediği zaman ulaşmak, sevilme ihtiyacını gidermek vs.. sizin kastınızı anladım ama evlilikte cinsellik dışında şeyler de yaşanıyor bilin istedim.
Sürekli bir aradayız. İstediği zaman ulaşabiliyor. Ve sevgimi ilgimi çok hissettiren biriyim. O da aynı şekilde ama

Sürekli bir arada olmak, istediği zaman ulaşmak, sevilme ihtiyacını gidermek vs.. sizin kastınızı anladım ama evlilikte cinsellik dışında şeyler de yaşanıyor bilin istedim.
Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için biz eşimle sadece seks yapıp dağılıyorduk halbuki :))

Günümüzdeki birçok ilişki zaten bu şekilde yaşanıyor ki zaten. Anladım dediğinizi ama yüz yüze görüşemeyen görüntülü onu yapamayan mesajla görüşüyor, neredeyse her dakika artık. Çoğuna engel olmuyor bu ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…