Sevgilim evlilik adamı değil mi

Zaten evlilik hayatı yaşıyorsaniz erkek evlenmek istemez. İstediği herşeyi elde ederken neden o sorumluluğun altına girsin ki? Şimdi sözü, nişanı, düğünü, eşyası derken bir sürü tantana. Adam da bir yerde haklı bu ekonomik krizde. Evlenme niyeti olsa değil 8 ayda 8 günde karar verirdi. Zaten her yerde konuşuluyor "Bu zamanda evlenilmez be ya." diye. Nasıl olsa herşey ellerinin altında. Ben olsam ben de evlenmezdim.

Tek amacı evlenmek ne demek ya kız evlenmek istiyor olabilir ne var bunda bunun neresi garipseniyor ki adamın zihniyeti bu bak ömründen yıl eksiltme bu mal için ayrıl direkt
Kendisi de biliyor evlenilecek bir adam olmadığını, “ille de kocam olsun, ister çamurdan olsun” diyen biri dışında aklı başında bir kadının onunla evlenmek istemeyeceğini. O yüzden de kadını evlilik meraklısı diye yaftalıyor.

Kendisi de biliyor evlenilecek bir adam olmadığını, “ille de kocam olsun, ister çamurdan olsun” diyen biri dışında aklı başında bir kadının onunla evlenmek istemeyeceğini. O yüzden de kadını evlilik meraklısı diye yaftalıyor.
halbuki önceki kız kaçmış bu heriften haberi yok günlerini boşa mı harcasın akıllı kızmış öbürü

Tek amacı evlenmek ne demek ya kız evlenmek istiyor olabilir ne var bunda bunun neresi garipseniyor ki adamın zihniyeti bu bak ömründen yıl eksiltme bu mal için ayrıl direkt
Erkolara yaranmaktan öleceğiz, yazık kadına sırf eski sevgilisine evlilik meraklısı dedi diye şakayla söylemiş evlilik planı olduğunu yok artık.

Yere göğe sığdırmadığınız sevgiliniz evlilik adamı görünmüyor. Üstelik 37 yaşındaymış. Bu kadar yaş büyük birinin sizi kaçırmak istemem lazımdı ama tersi yaşanıyor. Ben olsam anında ayrılırdım. Mezarda evlenecek Herhalde.
Adamın öyle bir derdi yok ki, bak sıraya giriyorlar evlenmek için. Hak görüyor kendine artık haliyle.

Erkolara yaranmaktan öleceğiz, yazık kadına sırf eski sevgilisine evlilik meraklısı dedi diye şakayla söylemiş evlilik planı olduğunu yok artık.
aynen ya ben de bunu anlamıyorum her yerde var erkek. kıtlıkta olan bir şey de değil ki. boş yere nice ömrünü harcıyor bu kızlar.

Kız evliliği kurtuluş olarak görüyormuş. Ayakları üzerinde duramayan veya seviye atlamak isteyen kadınlar olabiliyor. Evliliği de bir araç olarak görüyorlar ve çok var artık böyle . Ama tabi ben onların ilişkisini bilmiyorum ve bilemem de. Belki kız da benimle aynı durumda hissetmiştir 🥲
erkek mi çıktın soru sahibi naptın bunu bir insan nasıl hemcinsine der halen daha çözemedim. insan bi şüphelenir önceki kız neden bıraktı diye onu sorgulamak yok ama direkt kızı kötüle

erkek mi çıktın soru sahibi naptın bunu bir insan nasıl hemcinsine der halen daha çözemedim. insan bi şüphelenir önceki kız neden bıraktı diye onu sorgulamak yok ama direkt kızı kötüle
AA olur mu öyle bir şey başkası beceremedi o beceriksiz ama ben bu adam benimle evlenir, ben gencim prensesim . O kadın 35 lik kim napsin onu kafasında. Eşim eski ilişkileri hakkında olumsuz konuşamaz, kendisi melekti de eski sevgililer mi kotuydu . Tek tarafın sorunlu olduğu ilişki sayısı çok az saten, sorun varsa da kalmasaydi orda

kızlaaar, ne düşünüyorsanız ona göre davranın ya. bir yanım geleneksel olsun ama işime geldiği taraflarda da modern olayım diye bir şey olmuyor maalesef. ne siz ne karşı taraf mutlu olur bundan. sekiz ayda evlilik diye tutturan birine ben evlilik meraklısı, tek derdi evlenmek derdim. sizin eski sevgili için dediğiniz gibi, bir fark yok bence.

hatta bu konuda siz değil, evlenmek istemediğini belirttiği halde baskı gören, evlilik imalarına maruz kalan erkek arkadaşınız mağdur.

Zaten evlilik hayatı yaşıyorsaniz erkek evlenmek istemez. İstediği herşeyi elde ederken neden o sorumluluğun altına girsin ki? Şimdi sözü, nişanı, düğünü, eşyası derken bir sürü tantana. Adam da bir yerde haklı bu ekonomik krizde. Evlenme niyeti olsa değil 8 ayda 8 günde karar verirdi. Zaten her yerde konuşuluyor "Bu zamanda evlenilmez be ya." diye. Nasıl olsa herşey ellerinin altında. Ben olsam ben de evlenmezdim.
ilişkide taraflardan birinin tek yaşadığı ayrı bir evi varsa
maddiyat evlenmek için tamamen bahanedir
çünkü evlenmek aslında düğün dernek değildir evlenmek bir yuva kurmaktır
aynı çatı altına girmektir
kıyarsınız bi nikah, taşınırsınız birinden birinin evine
zaten hazır ev hazır eşya var
ha buna rağmen düğün istiyorum dernek istiyorum bilmem nerde balayı istiyorum
heves ediyorum diyen varsa o zaman onun önceliği de evlenmek değil heveslerini yaşamaktır
evlenmek ikinci sırada gelir
maddiyat bahanesi bana göre sadece , iki tarafta ailesiyle vs yaşıyorsa sıfırdan ev düzmeyi
gerektiren çiftler için geçerli

Kızlar dün yorumumda sevgilim sen evlenemekten cocuk yapmaktan bahsetmedin hiç demişti hatırladınız mı :)

Ne yapmalıyız bu erkolara

Konu sahibi gibi evlenelim mi diyeyim ama daha demedim 😁

Adamın öyle bir derdi yok ki, bak sıraya giriyorlar evlenmek için. Hak görüyor kendine artık haliyle.

Bende anlamıyorum bazı kadınlarımızı adam açık açık takılmak istiyorum evlenmek gibi bir derdim yok diyor ama işte kızlarımız ben farklıyım yola getiririm düşüncesimde.
Bir de 40'ına gelmiş bir adam bunu yapıyor. Kim ne diyorsa desin bu yaşta birinin takılma peşinde olmasını asla normal bulmuyorum ama bir yerde hak veriyorum 50 sine de gelse genç kızlarımızdan yine talep göreceğini biliyor. Bu özgüveni konu sahibi gibi hiç bir şeye takılmayan kızlarımızdan alıyor.

evlenmek istemiyor olabilir, yada 5 6 ay gibi kisa sureli iliskileri evlenmek icin erken goruyor olabilir ki çok mantikli bence burada.
siz en başından ben artık görüstugum kisiyle eger anlasabilirsem uyusabilirsek evlenmeyi düşünüyorum dediniz mi? konunuza bakilirsa demediniz gibi geliyor bana e adamida biliyordunuz daha iliskinin en baslarinda evlilikte evlilik diye tutturan kizlardan buz gibi soğuyor belliki.
evlenmek istiyorsaniz erkek arkadasinizla konusun kendisi hic dusunmuyorsa yollarinizi ayirin, yok dusunup zamana yaymak istiyorsa o kısımada siz karar verirsiniz uzatmak istiyormusunuz istemiyormusunuz bu iliskiyi sonuca baglarsiniz boylece

Bir de bu erkekler kendini ne sanıyor. Onlarla evlenmek için ölüp bitiyoruz çok meraklıyız soyadlarına... Kendisiyle evlenmek isteyen bir kız bulup öpüp alnına koyacağına söylediği laflara bak. Inandina evlenmezdim kalsın evde 45 yaşına kadar

kızlaaar, ne düşünüyorsanız ona göre davranın ya. bir yanım geleneksel olsun ama işime geldiği taraflarda da modern olayım diye bir şey olmuyor maalesef. ne siz ne karşı taraf mutlu olur bundan. sekiz ayda evlilik diye tutturan birine ben evlilik meraklısı, tek derdi evlenmek derdim. sizin eski sevgili için dediğiniz gibi, bir fark yok bence.

hatta bu konuda siz değil, evlenmek istemediğini belirttiği halde baskı gören, evlilik imalarına maruz kalan erkek arkadaşınız mağdur.

Yorumları okuya okuya geliyordum ki yorumunuzu görünce "oh sonunda biri bunu yazmış" dedim.

8 ay evlilik kararı almak için erken bir süre bence. Üstelik 8 ayın sonunda tek bir defa söylenmemiş bu. Aylar içinde defalarca ima edilmiş. Yani çok daha erkenken.

Diğer kadını bile daha çok anlayabilirim. 35 yaşında, toplum yapısı gereği ya da çocuk istiyorsa panik yapmış olabilir.
Ama 27 yaşında bir kadının 5. ayda 7. ayda evlilik iması yapması tam olarak eleştirdiği duruma sokuyor kendisini.
Adamın yerinde olsam "bunun derdi benimle evlenmek değil, sadece evlenmek" diye düşünürdüm.

X