Sevgilim evlilik adamı değil mi

Eee senin arkandan da aynısını söyleyecek yeni sevgiliye ne sanıyorsun? Benden bir b.k olmadığını anlayıp kaçtı mı diyecek dersin?

Bakın güzel kardeşlerim ne olursa olsun - ama ne - baska bir kadına b.k atmayın ve attırmayın. İnanın bana başka bir kadına pislik atanların içi rezil, yarın öbür gün senin de arkandan aynılarını diyecekler. Şurda o kız hakkında böyle şeyler yazarak o kadar yanlış yapıyorsun ki, o kız 9 aydan sonra sormuş sen de 8 aydan sonra sormuşsun ne farkınız var?? Ne farkınız var yahu? İkiniz de adamın günübirlik yaşadığını hissedip ee gelecek planın var mı diye sormuşsunuz. Neden o kız kezban, evlilik meraklısı da sen değilsin? Seni farklı yapan nedir?
Yukarıda buna cevap verdim aslında bok atmıyorum kıza. Bana söyleneni yazdım. İlişkilerini bilemem. Kız haklı olabilir tabiiki. Ama bazen kadınlarımız evliliği araç olarak görüyor. Bana söylediği o tarz bir şey. Beni farklı yapan ben araç olarak görmüyorum. Benim zaten kendi başıma rahat bir yaşantım var. Onla olmuş, olmamış hayatımda bir değişiklik olmayacak. Ama çocuk istiyorum ve evlenmek istiyorum çoğu insan gibi

Kız evliliği kurtuluş olarak görüyormuş. Ayakları üzerinde duramayan veya seviye atlamak isteyen kadınlar olabiliyor. Evliliği de bir araç olarak görüyorlar ve çok var artık böyle . Ama tabi ben onların ilişkisini bilmiyorum ve bilemem de. Belki kız da benimle aynı durumda hissetmiştir 🥲
Yapmayın ya bi tane erkonun ağzıyla tanımadığınız kadın hakkında bu kadar emin olmayın.

Neyi anlamadın ki istemiyor adam. Evlilik onun için bir gereksinim değil demekki hayalen neden acaba diye soruyorsunuz adam en başta size söylemiş zaten evlilik muhabbetini sevmediğini daha neyi ısrar ediyorsunuz acaba
Sevdiğim için olabilir

Tam cevabı eski sevgilisine vermiş zaten, size vermesine gerek yok. Adam evlilik düşünen biri değil. Sizle ilk tanıştığında da kaybetmemek için her ilişki farklıdır ayağı yapmış. Her ilişki farklı da adam aynı olunca sonuç da aynı oluyor
Evet belki ben de göremedim çok hoşlandığım için. Ya da inanmak istedim

Yukarıda buna cevap verdim aslında bok atmıyorum kıza. Bana söyleneni yazdım. İlişkilerini bilemem. Kız haklı olabilir tabiiki. Ama bazen kadınlarımız evliliği araç olarak görüyor. Bana söylediği o tarz bir şey. Beni farklı yapan ben araç olarak görmüyorum. Benim zaten kendi başıma rahat bir yaşantım var. Onla olmuş, olmamış hayatımda bir değişiklik olmayacak. Ama çocuk istiyorum ve evlenmek istiyorum çoğu insan gibi

O adamın söylediği, adama göre herkes yapışkan herkesin amacı evlilik. Nerden biliyorsun, kızı tanıyor musun, konuştun mu hiç? Senin arkandan neler söyleyecek sence, daha 1 yıl dolmadan evlilik dedi kezban diyecek ne sanıyorsun? benden bir b.k olmaz mı diyecek? Bu saçma sapan tipi yücelticem, haklı bulucam diye başka bir kadının hakaret yemesine razı oldun yani???

Bakın tüm erkek yalanları sabit:
Boşanırken
  • bana karılık yapmadı
  • ailesi çete olldu başıma bela oldular

Seninki gibi günübirlik tipler
- ilk günden evlilik dedi çok evlilik odaklı bana yapıştı

Aldatan erkekler
- Burası çok uzun

Yıl olldu 2023 arkadaşım şu yalanlara inana hala kaldı mı??

Kız evliliği kurtuluş olarak görüyormuş. Ayakları üzerinde duramayan veya seviye atlamak isteyen kadınlar olabiliyor. Evliliği de bir araç olarak görüyorlar ve çok var artık böyle . Ama tabi ben onların ilişkisini bilmiyorum ve bilemem de. Belki kız da benimle aynı durumda hissetmiştir 🥲

Kız evlilik kurtuluş olarka görüyordu sözüne sizde gerçekten inandınız mi?
Ayrıca kız tabi ki evlilik isteyecektir. Ne diye elin oğluyla zaman harcasın. Asıl sorunlu olan sevgiliniz. Adam sorumluluk sevgiliniz.kadınları oyalamak istiyor. Böylece sorumluluk almadan daha fazla kadınla birlikte olmak amacı. 40-45 arasında baktı modası geçiyor sözde temiz bir aile kızı bulup evlenmek bu adamın tek amacı bu görünüyor.

Kız evlilik kurtuluş olarka görüyordu sözüne sizde gerçekten inandınız mi?
Ayrıca kız tabi ki evlilik isteyecektir. Ne diye elin oğluyla zaman harcasın. Asıl sorunlu olan sevgiliniz. Adam sorumluluk sevgiliniz.kadınları oyalamak istiyor. Böylece sorumluluk almadan daha fazla kadınla birlikte olmak amacı. 40-45 arasında baktı modası geçiyor sözde temiz bir aile kızı bulup evlenmek bu adamın tek amacı bu
:KK43: sad story

Niye eski sevgiliye gereksiz, ithamlarda bulunuyorsunuz?
Sizde 8 ayda imana bulunmuşsunuz defalarca, ciddiye alınmamışsınız.
Açık açık sorunca 8 yıl mı oldu diye dalgaya geçilmiş sevgiliniz tarafından.
Ne farkınız var eski sevgiliden tam olarak?
Evlenmek istemek ayıp değildir ayrıca. Bunu erkekler kaçış yolu olarak görüyor. Bari kadınlar birbirleri için evlilik meraklısı muhabbeti yapmasın. Sizde aynı seyi isterken üstelik.

Son düzenleme:
Onun amacı gezip tozup gönül eğlendirmek baksana. Anneyle tanışmayı evlilik adımı olarak algılama. Artık beni tanıdın kızınla gönül rahatlığıyla gezmeme izin ver artık tanışması o.

Seks var gezmek var evliliğe ne gerek var diye düşünüyor hıyar herif cidden harcatma buna kendini bas git bak yaşın daha çok ge
Zaten annem başka şehirde. Annemle tanışmasının bizim gezip tozmamıza bi etkisi yok ki

Niye eski sevgiliye gereksiz, ithamlarda bulunuyorsunuz?
Sizde 8 ayda aralarda imana bulunmuşsunuz defalarca, ciddiye alınmamışsınız.
Açık açık sorunca 8 yıl mı oldu diye dalgaya geçilmiş sevgiliniz tarafından.
Ne farkınız var eski sevgiliden tam olarak?
Evlenmek istemek ayıp değildir ayrıca. Bunu erkekler kaçış yolu olarak görüyor. Bari kadınlar birbirleri için evlilik meraklısı muhabbeti yapmasın. Sizde aynı seyi isterken üstelik.
İthamda bulunmadım. Bana söylenileni yazdım

Her yönden uymuyor. Siz uzun süre sevgili kalacak biri degilsiniz anladigim kadariyla. Oda gelmis 38 yasina ve hala "bakariz" modunda. Bir erkek sizinle evlenme niyetinde olsa zaten kendinden bahseder. Sizin lütfetmesini beklemenize gerek kalmazdi
Evet haklısınız. İmalarıma da tepkisiz kaldı zaten. Açık açık söylettirdi resmen. Ki açık söylememe rağmen de açık bir cevap vermedi

X