Sevgilim evlilik adamı değil mi

Evlilik niyeti olan biri olsa 37 yaşına kadar ne diye beklesin? Demek ki evlilik düşüncesinden uzak biri önceki ilişkisinde de aynı tutumu gösterdiğini açıkca belirtmiş. Başlarda ciddiymis gibi davranıp sonradan su koyverse daha mı iyi olurdu sizce? En azından dürüst, siz evlilik düşünüyorsanız boşuna vakit harcamayın derim.

Ben kariyerimin başındayım fakat maddi bir problemim yok. Tek başıma yaşayabiliyorum. Ama çocuk isterim tabiki. Benim de 8 sene görüşme niyetim yok tabi ki. Kendimi değersizleştiremem. Fakat son 6 yıldır en uzun ilişkim oldu bu. Çünkü ince eleyip sık dokuyan biriyim. Bana her yönden uymuştu. Sanırım bu yüzden biraz üzüldüm

Her yönden uymuyor. Siz uzun süre sevgili kalacak biri degilsiniz anladigim kadariyla. Oda gelmis 38 yasina ve hala "bakariz" modunda. Bir erkek sizinle evlenme niyetinde olsa zaten kendinden bahseder. Sizin lütfetmesini beklemenize gerek kalmazdi

Sekiz yıl sonra sen 35 yaşında olacaksın bu mal o zaman 25lik kız bulur onla evlenir dicem de o zamana o da kart olur yaşlı adamı kim koca yapsın maddi durumu iyi değilse

Ben kariyerimin başındayım fakat maddi bir problemim yok. Tek başıma yaşayabiliyorum. Ama çocuk isterim tabiki. Benim de 8 sene görüşme niyetim yok tabi ki. Kendimi değersizleştiremem. Fakat son 6 yıldır en uzun ilişkim oldu bu. Çünkü ince eleyip sık dokuyan biriyim. Bana her yönden uymuştu. Sanırım bu yüzden biraz üzüldüm
Aynı yaşta sayılırız bir samimiyet hissettim bu yüzden, 40a merdiven dayamış adam evlilik düşünecek olsa ilk andan hissettirirdi emin ol.
Seninde onunda maddi sorununuz yok, herşey yolunda, ee evliliği ertelemek için başka bir neden göremedim ben. 9 ayda da iki birey birbirini çok güzel tanıyabilir, daha söz, nişan vs fasılları var. Uzun ilişkiden hayır gelmeyedebilir, kısa süreli ilişki sonrası bir ömür sürecek bir evlilik de doğabilir. Bu biraz da şans herhalde. Daha fazla üzülmemek için adamın niyetini iyice öğren bence. 9 - 10 ay da bununla takılır yeni limanlara yelken açarım kafasındaysa arkana bakmadan kaç...

Boşa vakit harcama ona bas tepiği gitsin
Haklısın galiba :KK43:
Farketmez, süre önemli değil. Sizin ondan farkınız ne?
onunla ilişkileri uzak ilişkiymiş. Ayda bir iki kere anca görüşüyorlarmış zaten ve bu şekilde insanların birbirini tanıması çok zor bence. Hatta 8 ay da kısa bir süre olabilir belki her ne kadar dipdibe olsak ta. O kız 35 yaşındaymış ve erkek arkadaşımın söylediğine göre tek amacı evlenmekmiş. Benim tek amacım evlenmek değil fakat doğru insan olduğunu düşünüyorum ve neyi bekleyelim ki ?

Sekiz yıl sonra sen 35 yaşında olacaksın bu mal o zaman 25lik kız bulur onla evlenir dicem de o zamana o da kart olur yaşlı adamı kim koca yapsın maddi durumu
Evliliğin adamı değil sorumluluk almak istememesi gayet normal. anlamayacak ne var bunda . Açıkça söylemiş ilişkinin başında size. Sanki söz vermişte sözün de durmamış gibi anlatıyorsunuz.
Haklısınız aslında belki ben göremedim ya da görmek istemedim onun bakış açısını

Sekiz yıl sonra sen 35 yaşında olacaksın bu mal o zaman 25lik kız bulur onla evlenir dicem de o zamana o da kart olur yaşlı adamı kim koca yapsın maddi durumu iyi değilse

Öyle deme. Eski is arkadasim yeni 60 yasinda adamla evlenmis. Kendisi benim gibi 40 yasinda. Bulan buluyor 😂

onunla ilişkileri uzak ilişkiymiş. Ayda bir iki kere anca görüşüyorlarmış zaten ve bu şekilde insanların birbirini tanıması çok zor bence. Hatta 8 ay da kısa bir süre olabilir belki her ne kadar dipdibe olsak ta. O kız 35 yaşındaymış ve erkek arkadaşımın söylediğine göre tek amacı evlenmekmiş. Benim tek amacım evlenmek değil fakat doğru insan olduğunu düşünüyorum ve neyi bekleyelim ki ?
Tek amacı evlenmek ne demek ya kız evlenmek istiyor olabilir ne var bunda bunun neresi garipseniyor ki adamın zihniyeti bu bak ömründen yıl eksiltme bu mal için ayrıl direkt

Erkeklerin enn büyük sorunlarından biri net olmamaları. Biz kadınlar netlik severiz. Gördüğüm kadarıyla siz de öylesiniz. Size bu ilişki şu an iyi hissettirse de zaman geçtikçe vakit kaybı gibi hissetmeye başlarsınız ama bi yandan da kopmanız zor olur çok uzarsa
Evet ben net bir insanım. Ama o öyle değil yuvarlak konuşıyor hatta bazen hiç konuşmuyor şakaya vuruyor. Ama erkeklerin hepsi böyle değil ya neler var aslında 😂

Evet söyleyeceğim zaten ama anlamıyorum hem annemle tanışmaya çalışıyo hem de böyle hareketler. Bi de 40 yaşına gelen o. Erkekler için evlilik bu kadar mı berbat yani
Seninle gönül eğlendiriyo takılıyo adam işte neyini anlamıyosun, bulmuş gencecik kızı sen evlenme muhabbetini arttirip önümü görmek istiyorum beni oyalama desen zaten ayrilacak senden. Eski kiz arkadasiylada ayni sorunu yasamiş zaten ne farkiniz var. 40a merdiven dayamis adami ne yapcaksin senide oyalayacak belli ki birak kendi dengin erkekle ol

Tek amacı evlenmek ne demek ya kız evlenmek istiyor olabilir ne var bunda bunun neresi garipseniyor ki adamın zihniyeti bu bak ömründen yıl eksiltme bu mal için ayrıl direkt
Kız evliliği kurtuluş olarak görüyormuş. Ayakları üzerinde duramayan veya seviye atlamak isteyen kadınlar olabiliyor. Evliliği de bir araç olarak görüyorlar ve çok var artık böyle . Ama tabi ben onların ilişkisini bilmiyorum ve bilemem de. Belki kız da benimle aynı durumda hissetmiştir 🥲

Eee senin arkandan da aynısını söyleyecek yeni sevgiliye ne sanıyorsun? Benden bir b.k olmadığını anlayıp kaçtı mı diyecek dersin?

Bakın güzel kardeşlerim ne olursa olsun - ama ne - baska bir kadına b.k atmayın ve attırmayın. İnanın bana başka bir kadına pislik atanların içi rezil, yarın öbür gün senin de arkandan aynılarını diyecekler. Şurda o kız hakkında böyle şeyler yazarak o kadar yanlış yapıyorsun ki, o kız 9 aydan sonra sormuş sen de 8 aydan sonra sormuşsun ne farkınız var?? Ne farkınız var yahu? İkiniz de adamın günübirlik yaşadığını hissedip ee gelecek planın var mı diye sormuşsunuz. Neden o kız kezban, evlilik meraklısı da sen değilsin? Seni farklı yapan nedir?

Kız evliliği kurtuluş olarak görüyormuş. Ayakları üzerinde duramayan veya seviye atlamak isteyen kadınlar olabiliyor. Evliliği de bir araç olarak görüyorlar ve çok var artık böyle . Ama tabi ben onların ilişkisini bilmiyorum ve bilemem de. Belki kız da benimle aynı durumda hissetmiştir 🥲

Ama ferrariler dururken toyota secmek de mantik isi degil. Böyle erkekler de kendini birsey zannediyorya

Yani adam gayet açık bir şekilde söylemiş evlilik düşünmediğini. Siz düşünüyorsanız, ayrılıp yolunuza bakın bence

X