Sevgilim evlilik adamı değil mi

Adam bütün kız arkadaşlarıyla evlilikte yaşanan herşeyi yaşıyorsa -tabi sorumluluk almadan- evlenmez. Niyetiniz evlilikse bu adamla vakit kaybetmeyin.

Adam neden evlenmek istesin ki? Zaten evli gibi yaşıyorsunuz, her istediğinde görüşüyor. üstelik kendi evi de var, kafasını dinlemek istediğinde evine gidiyor. Sizin sorumluluğunuzu çekmiyor, ailenin nazını çekmiyor, gayet güzel bir hayatı var. Üstelik k*çının kılları birkaç seneye kadayıf gibi beyazlayacak ama hala on yaş küçük genç kızlar onla evlenmek için çaba sarf ediyor. Son iki sevgilisi de onla evlenmek için yanıp tutustuguna göre kendine güveni vardır, "yaşım kırk da olsa yirmilerinde birilerini bulurum benle evlenmek isteyecek" diye düşünüyordur.

Evliliğe giden ilişki istemek suç değil ki zaten, kadına resmen evlilik meraklısı muamelesi yapılmış. Sonrakine de sizin hakkınızda böyle konuşacaktır.

Yanlız onun da bu yaşta halen evlilik meraklısı olmaması büyük bir eksi. Halen kendini 25 yaşında sanıyor ve öyle takılmak istiyor bu da ayrı ilginç.

yani kadını seviyorsa
"ee çık çık nereye kadar bir yerden sonra sevdiğim kadınla hayatımı birleştirmek, ortak bir gelecek kurmak isterim" derse, öyle bir kafası varsa
çocuk istiyorsa
en önemlisi kadının bıkıp sıkılıp gideceğinden korkarsa

değilse elbette neden evlensin?

Rahatı seviyor, sorumluluk altına girmek istemiyor demekki

Ben zaten evlilik kafasındayım. Evlenmek istiyorum. Kezbanlıksa adı kezbanım.
Ben onda kalıyorum. Kendi evini kaçma yeri olarak kullanmıyor ki zaten bizim ilişkimizde bir sıkıntı da olmadı bugüne kadar öyle kaçmak isteyecek. 30 bile durmuyor tabi biyolojik yaşı 37 olsa da çok genç duruyor gerçekten.
Kendine güveni olabilir tabi ki ama ben de özgüvensiz değilim

Adamin evlenmeye niyeti yok ima yaparak kendinizi komik duruma dusuruyorsunuz bence. Acikca sorun aslinda gerek yok ama kulaklarinizla duymak istiyorsaniz sorun evlilik dusunmuyorsan vaktimi alma cunku ben evlilige giden bir iliski icinde bulunmak istiyorum diyin

Belki de bıkıp sıkılıp gideceğimi düşünmemiştir hiç. Aslında erkeklere bu kadar rahat hissettirmemek lazım. Ben ona hep iyi hissettirdim. Mutlu olması beni de mutlu etti. Hatta en çok neyimi seviyorsun dediğimde enerjini diyor. Ama enerci bitiyoıırr

Evet söyleyeceğim zaten ama anlamıyorum hem annemle tanışmaya çalışıyo hem de böyle hareketler. Bi de 40 yaşına gelen o. Erkekler için evlilik bu kadar mı berbat yani
Eee sizin de biran önce evlenip çocuk yapmak gibi bir niyetiniz var.Yangından mal kaçırır gibi davranıyorsunuz sanki.Evlenseniz bile hemen çocuk yapmayın zaten, daha yaşınız genç.Adama gelince, hiç o taraklarda bezi yokta siz de adamı evlilik diye biraz darlamışsınız gibi.Kaçması yakındır sizin kart zamparanın, ayyy Allah'ım bir de o tripler ne öyle,evlilik adamı değilmişte bilmem neymiş.Erkek mi kalmadı dünyada?Salın ipini gitsin ya hu.

He o 35 yaşında evlenilebilir eşiğini geçmiş, kartlaşmış sizin gibi çıtırla neden evlenmek istemiyor diye şaşırıyorsunuz yani. Anladım

Demek ki diğer kız arkadaş gibi sizde evlilik meraklisisiniz

İstediği kadar kendine güveni olsun ve genç göstersin 37 yaş az değil. Mesela benimle aynı kafada bir kadına yaşını söylediği anda tekmeyi yerdi sırf yaşından dolayı. Genç gösteriyormuş bırakın Allah aşkına. Genç göstermeye ihtiyacı olamayan genç birini bulurdum.

Yo gayette net cevap vermiş

İlk ilişkisi için yaptığı açıklama da mantıklı falan değil insanın beraber olduğu kişiyle evlenmeyi düşünmesi çok normal madem evlilik yok niyetinde ne diye insanları oyalıyor baştan söylesin ben dost hayatı yaşamayı tercih ediyorum diye

Siz bu adamla cinsellik yaşıyor musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…