SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanlarla dalga geçiyorsun şuan gerçekten zevk alıyor musun? Şiddet ve ihanet yüzünden eşinden boşanmışsın sonraki sevgilin seni aldatmış sonra adam akşamları ve hafta sonları yazmıyor diye evli olduğunj anlamışsın birçok üyelik aldığını konularında bile söylemişsin. Şimdi de diyorsun sürekli evdeyken bile yazarmış bilmem ne. Ağır arızaya benziyorsun.

hayır ben değilim bu konuda bakın masumum tek üyeliğim var masumum. Ben burda K Kazen söz verdim asla yeni üyelik almam konuyu açan farklı kişi tanımam etmem ben

Ben de geçen gün ban yememek icin kendime söz verdim ama yiyecem. Biraz tatil yapasim vardı zaten. La çakma elçin Sangu bı git la surdan. İki paralik tipsiz seni. Evli çocuklu adamla ne kadar dusesin kalkasin varmış. O adamın midesine de tukureyim ki senin gibi salyangoz suratlilar için karısını aptal yerine koyuyor. Sen de tip olsa, zaten bulurdun şimdiye. Kalmazdın elin çocuklu içi geçmiş adamlarına.

Karısına hemen yetiştir. Elçin sanguya benziyorum, kocan beni seçti de. Bak gör adam seni nasıl sepetliyor hahahah

Sen boşandın diye, herkes bosansin istiyorsun dimi? :) Adam boşanmayacak, boşuna parçalama kendini.

Ooo baya ağır hastaymış

herkes kendine baksın neyse ben size laf anlatamam cidden

herkes kendine baksın neyse ben size laf anlatamam cidden

La ben sana ciddi ciddi diğer konuda mesaj yazdım, sana akıl verdim, evli dedim. Hakliymissiniz, evliymis dedin teşekkür ettin. Madem farketmiyordu niye zamanımızı çaldın parmaklarimizi yordun. Ruh hastasi misin kızım sen, ne bu ikinci kadınları koruma cemiyeti sözcülüğü :) hahaha ya!

Senin için sinirlenmeyecegim bu sefer, ne halin varsa gör.

Burada bile şov amaçlı bir sürü konu açtın, ne oldu 2 günde hayatın ne getireceğini bilemeyiz moduna girdin?

O kadar yazıldı çizildi sana, adamın gözlerine mi yenildin aciz misin sen? Yaşa ve gör ne diyeyi.. Hakettiğini bulursun umarım.

yoo gayet sağlıklıyım

Adam eşini aldatıyor.
Siz evli adamla berabersiniz.
Eşi tüm olanları bilip göz yumuyor.
Olan o minik çocuğa oluyor maalesef..
Peki bu üçlü bu durumu bile bile neden göz yumuyor?
Napolyon abimizden gelsin laf:
Para
Para
Para
..
Yoksa aşkın gözü kör değil..
Paranın gözü kör..

Bu ilişki sizin felaketiniz olacak.
Vazgeçin hemen..

Eloş hanım daha birkaç konu önce evli adamla ilişkinizi bitirdiğiniz için madalya talep ediyordunuz bizden.
"Benim yaptığımı herkes yapmaz. Ben başka bir kadına bunu yapamam" diyordunuz.
Şimdi ne oldu böyle?
Olay ne ara aldatılan kadının ilgisizliğine, bakımsızlığına geldi?

Evli olduğunu gizleyip sizi salak yerine koyan adamla barışmak istiyorsanız gidip barışın.
Ne edersen kendine edersin, bizi ilgilendirmez ama buradakilerin aklıyla alay eden konular açıp durmayın bari.
Adam bugün gelse koşa koşa gideceksiniz belli ki. "Beni rahatsız ediyor" falan hikaye.

Inanamiyorum okumaya bile kalbim acidi igrendim insanlar neler dusunebiliyor
Kadin ev isi yemek cocuk bakarken kocasini disari itiyormus hee zihniyetinize ne diyim senin
Seni de alip tek x is icin kullanacak oyleyse sen biblo gbi durursun adam saana yedirir icirir ustunu yikar cock dogurursan da adam bakar sen sadece x yaparsin adamla geri hicbirseyi ellemezsin ... heee yaptirjrlar sana boyleee kafaniz bu kadr calisiyo demiyorsunuz ki kadin hayatini ona adamis cocuk dogurmus ona ilgileniyor bakip yedirip icirip giydiriyo misler gbi utulu vs kendjne bile vakit ayiramjyor denmiyor kocasinin icin kendinden gecip kocayi da disariya itiyormus heee... icimden gecenleri dokemiycem Allah islah etsin

Hayatın insana ne getireceği bilinmez lafı kazalar, afetler, tesadüfler için filan geçerlidir. Oysa ahlaklı ya da ahlaksız olmak insanların tamamen kendi seçimidir, öyle hayat bizi durduk yere,biz istemeden ahlaksız yapmaz yani.

Bakin aldatan kişilere hakaret ediyorum. Şerefsizdir, ahlaksızdır, sayısızdır, haysiyet ve namus yoksunudur. Bu aldatan kişi kocanız ise bu sıfatlara sahip değilde sizi aldattığı kadın mı? Ahlaksız? Tabi adamla karı koca olunca tanıdık kontenjanından ayrılıyor...

Not : konuyu okumadım ama 2. Kadın pozisyonuna düşen bir üyenin üzerine ağır cümleler ile gidince bazıları acaba mı demedim değil...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…