SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dur Dur o gübreyi de sen o Herifin hep metres I olacaksın o herif salak ama bir yere kadar evdeki namusundan emin oldugu kadini bosucakta bir o.. puya nikahmi mi kiyicak ahahahaha nie onuda aldat diyemi senin ne mal oldugunu biliyor ve sen o.. puluktan ev isi yapmadigin için gayet normal havlaman evlendin bu herifle diyelim eee ne farkin olacak sende temizlik cocuk ev isi yemek yapacan Eeee malsin mal siz o. spular demek bu kadar salak

Adamdan da bir sey olmaz, senden de. Ucuzluk bu. Adini da ask koymussunuz. Nasim mideniz aliyor

Ben herkesten farklı bir yorum yapacağım o adam iki eli balda yasıyor canı sıkılınca çekip gidecek yapamıyorum diyecek bahanesi değil nedenleri var çünkü kaç kurtul acilen çünkü o kadın boşansa arkasında duran çok olur bu ülkede aldatan adama bir şey olmaz ya sen üzülen de yıpranan da sen olursun unutma ki sen o evde sadece bir kavga sebebi olabilirsin o kadar kendine bunu yapmaya ne hakkın var gerçekten seven adam karısıyla devam etmez adam olan da çocuğunun annesini aldatmaz acilen gözlüklerini çıkar ve gerçekleri gör

Burdan mutluluk cikmaz,kafayi yer hayat boyu da hesaplasamazsiniz kendinizle.Oyle boyle demiyorum haddim degil ama siz lutfen bir tefekkure baslayin.Birakin herseyi.Karsi tarafta yapsin.Tedaviye falan baslanilsin.Zira kafayi yersiniz.

Oldukça afet kadınlar da aldatılabiliyor.Eksik etekliğin savunulacak hiçbir tarafı yok.

çiz bak o zaman o senden de güzel olur bura güzellik yarışması mı şekerim. Biz mal değiliz kendimizi satmıyoruz burada klavye delikanlılığı yapan kadınlar acaba hangisi o kadar ciddi güldürmeyin beni ya cidden bize laf etmeyin artık

hayır ben değilim bu konuda bakın masumum tek üyeliğim var masumum. Ben burda K Kazen söz verdim asla yeni üyelik almam konuyu açan farklı kişi tanımam etmem ben
Sen daha Kasım ayında erkek arkadaşınla ilgili konu açmışsın ne ara evli sevgili buldn? Hani bakkmsiz kadın aldatilmayi hakeder dedin ya senin de aşırı kilon varmış o ne olacak? Bu da bir nevi bakımsızlık değil mi?

Sen kac yasindasin bilmiyorum ama bu adam seni oyalayip yillarini calcak sonra sana tekmeyi koycak. Yalniz kalcaksin. Kendine kendin gibi bekar bir sevgili bulup hayatini yasasana.

yoo benim kilom 55 ve boyum 1.60 biraz vardı verdim kilomu gayet fiziğim düzgün oldu her yönden görenler elçin sangu ya benzetir

Canım, şuna cevap yazmayalım bence artık, ne hali varsa görsün. Ne olduğu, yazdıklarının hangisini gerçek olduğu bile belli degil.

Canım, şuna cevap yazmayalım bence artık, ne hali varsa görsün. Ne olduğu, yazdıklarının hangisini gerçek olduğu bile belli degil.
siz bilirsiniz hanımlar burda kim 2. kadın olsa taşlanacak dimi kimse kimsenin hayatını bilmiyor. Yok o. yok ucuz yok mal gibi kelimeler hiç hoş değil. Lütfen büyük konuşmayın hayatın insana ne getireceğini bilemeyiz

Haklısın canım.. Gerçekten öyle, 7 8 üyelik almıştı Kazen hepsini ifşa etti. Allah'ın adaleti büyük.

Siz kim bacım siz kim ?metresler olarak biz mi diyorsun .kendini neden o kadinlarla bir tuttun daha önceki sorularimada cvp vermedin . Sen baya baya metres oldun herhalde.ne diyelim o zaman hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…