SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arafa yazdıklarımdan 2. kadını savunduğum filanda çıkmasın... sadece vuracaksanız baltayı eşit vurun..

Ahlâk yoksunu, karaktersiz, aldatmaya meğilli kocaların faturasını kadınlara kesmeniz çok ilginç.
Adamın faturasını kadınlara kesmiyoruz en azından kendi adıma söyleyeyim.

En azından eşini aldatan adam kadar ahlaksız ve karaktersiz kadınlara yaptıklarının ne kadar kötü olduğunu söylemeye çalışıyoruz.

E Eloselos9393 mesela, o kadar konuyu açtı burada evli sevgilisi icin, bir sürü normal ve akıl veren yorumlar yapıldı. Ne oldu 2 gün sonra gelmiş burada, kadınlar kendini eve işe adıyor o yüzden 2.kadin kaçınılmaz oluyor diye kendini savunuyor. Ne diyelim bu lafın üstüne vay ahlaksız adam mi diyelim? Ortada ahlaksız varsa 2 adet var. Ama konuyu 2.kadin açmışsa yada kendini savunan yorumlar yapıyorsa biri elbette ilk hedefimiz bu kadınlar oluyor.

Kocanın ahlaksız olduğunu inkar eden var mı gerçekten ya, ben de tüm sayfaları okumadım. Ama burada muhatap koca değil, karısını aldattığı kadın olunca ona yönelik konuşuluyor haliyle. Aldatılmadım ama olur da bir gün başıma gelirse kadınla konuşacağım tek kelime olamaz. Bana sadakat sözü veren ahlaksız yanı başımdakidir çünkü.

Ahlâk yoksunu, karaktersiz, aldatmaya meğilli kocaların faturasını kadınlara kesmeniz çok ilginç.

Kadınlara kesilmiyor ki, kadınlar "da" suçlu dedim mesela ben.

Ikinci kadına kızmayın, o söz vermedi denildiğinde otomatikman aklaniyor.

Tamam onun sözü yok anladım da onuru , şerefi vicdanı da mı yok ?

Öğrendiği zaman ayrılmayan ,yıllarca ayırmak için ugrasiyorsa ne denilir ki bu kadınlara ?

Öğrensin, ifşa etsin, rezil etsin. Ta ki canına dokunduğu zaman ifşa etmek için uğraşıyor, Yoksa umrunda değil evdeki kadın ve çocuklar.

Abla ben bir tane adamın boynu altında kalsın diyen görmedim. Ve cok güzel yazmışsın senin muhatabın sana sadakat sözü veren kişidir. Valla sevdim bu yaklaşımı

Bu arafa yazdıklarımdan 2. kadını savunduğum filanda çıkmasın... sadece vuracaksanız baltayı eşit vurun..
Bakımsız kadın aldatilir saçını taramaya üşenen kadın aldatilit kocasını elinden kacirmasaydi diyen eloselos a gereken cevabı verdiğim için ban mi yiyeceğim? Ayrıca aldatan erkek en büyük şerefsizdir de 2. Kadınım siz bizi anlayamazsınız diye gelip burda bizi kışkırtan elos hiç mi söz haketmiyor? Yorumları okumadığınız için bilmiyorsunuz.

Abla ben bir tane adamın boynu altında kalsın diyen görmedim. Ve cok güzel yazmışsın senin muhatabın sana sadakat sözü veren kişidir. Valla sevdim bu yaklaşımı
Biz kadınlar olarak baştan o ahlak yoksunu erkekleri "geberesiceler" kategorisine alıyoruz. Çok ender çıkıyor "kadın kuyruk salladı, adam ondan yoldan çıktı" diye düşünen hemcinslerimiz. Onlara da piranalar gibi anında saldırıyoruz. Hakkımızı yemeyin lütfen. Faturayı ikisine de kesiyoruz ama erkeğe kesilen fatura yerine ulaşamayacağı için, hedef tahtasında konu sahibi oluyor.

Hayır yok öyle bir yorum. Burda muhattap alinan konu sahibi olduğu için herkes ona yazdi yoksa adam haklı diyen yok.

Eloselos sende vicdanini susturmussun hanım olmaktan önce insan olmayı dene ..siz kadınların yüz karasisiniz..sanane saçını taramiyorsa kadın ...senin gibi onur yoksunu düşüncede biri bunu konu bile edemez..bir insan yapar vicdan azabı çeker onu anlarım..ama senin gibi iğrenç bir zihniyeti anlamam ne kadar bir taraflarını yirtsanda o hayal ettiğin hanım olamayacaksin ..diğer hanımların ve onların çocuklarının ahi sana yeter

Siz yazdıklarımdan bunu anladıysanız rica ederim 2 kez daha okuyun. Kadına yapılan suçlama konu sahibi sensin bizi 2. üyelik ile kandırıyorsun diyenlere diyorum ama sizin aklınız baska yere takılmış. Elos isimli üyenin fikirlerini savunuyorum vs de demedim. Rica ediyorum önce yazdıklarımı defalarca okuyun anlayın sonra bana yazın

"Karısı dışarı ittiyse naapim" diyenler var mujashdjashd

Müge Anlı'larda izliyoruz, mahalle tren olmuş, komşular komşuların koyunlarına girmiş, biri doğurmuş elin çocuğunu, "Bu senin çocuğun" diye senelerce adamı kandırıp baktırmış, öbür adam baldızına atlamış, bir başkası facelerde 10.yu hamile bırakmış falan filan...

Hala "Evli adam sadakat sözü veren en suçlu, yok hayır 2. kadın suçlu" falan neyin tartışmasıdır ki?
Hukuk, sadakat sözü vereni muhatap alırken, biz ne diyelim?
Ha ben olsam yasa yapıcı mı artık ne deniyor onlara, zinayı tekrar suç sayarım, tek kişi de yapmıyor bunu, ortak olan kim varsa hepsine veririm hapis cezasını. Ha gözü yiyen "Aşıkım da aşıkım" diyen hapis yatabiliyorsa aşkı için, yatsın ondan sonra aşk diyelim. :)

Üzgünüm ön yargısız yorum yazamayacağım
Evli bir adamla ne işin olur?
Madem oldu , neden bu konuyu yazıp aldatılıyor muyum diye sorulur?
Evet aldatılıyorsun sadece aldatmasına neden olmuyorsun. Eşi ile aldatılıyorsun , çocuğuyla aldatılıyorsun.
Bunu senin iyiliğin için söylüyorum vazgeç bu durumdan. Her zaman dış kapının mandalısın o adam için kullandırma kendini, girme dahada fazla o kadının ve yavrusunun günahına.

Neyse bir şey demiyorum. Allaha havale
sende ,o namussuz adam da allaha havale olun

Son düzenleme:
Kim üzerine gittiyse yazmışsınız ya ben 2. Üyeliği kastettiginizi anlayamadım kusura bakmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…