SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

E Eloselos9393 vak bu senin eski konun
evliliğin ihanetten bitmiş

Ay kız elçin sangu sen niye kocanı dışarı ittin.
Adam pürüpak masum.
Saçını taramadığın için mi aldattı seni?

Vah vaaaah
Keşke sana tarak vs yollasaydık da kocanı dışarı itmeseydin.

Bu arafa yazdıklarımdan 2. kadını savunduğum filanda çıkmasın... sadece vuracaksanız baltayı eşit vurun..
ıyıde zaten herkes bu kabahatı ısleyen ıkı kısıye kızıyor

suan karsımızda duran bunlardan bırı konu sahıbı , dıgerı olsa ıkısıne de aynı anda soylenır , bırıne daha fazla soylenmesı sadece bır tarafı daha ahlaksız buldukları ıcın degıl , muhattap olarak gorduklerı ıcın... hadı adam ahlaksız sen nıye bu ahlaksızlıga ortak oluyorsun bır adamın oyuncagı oluyorsun dıye kendı hemcınsıne daha fazla kızma seklı

bazı kadınların gerızekalı gıbı davranmasına daha fazla sinirlenmemız adamın hatasını gormezden gelıyormusuz gıbı anlasılmasın

konuyu aldatılan yazsa aldatıldım dıye ona da dırek boşan şu maymundan derdık .

ya hakkıkaten ya guzel bır yere degınmıssınız

o ınsanın hayatda basına ne gelecegını bılemez lafını anlayamadım... ınsan yanlıslıkla nasıl soyunabılır mesela ...ya da yanlıslıkla nasıl bır adamla bırlıkte olur cok tuhaf hayatlar var, ben en fazla yanlıslıkla daha fazla sogan falan dograrım yemege ...ılgınc ...ınsanlar yanlıslıkla metres oluyor

Adriana Lima aldatildi ve nice güzeller... karisi kendisine bakmiyormus diye kendi egosunu sisiriyor.
Alakası yok aslında hani diyorlar ya kocanıza güzel gözükün aldatılmayın diye büyük saçmalık.Güzel de olsa bazı maceraperest erkekler tarafından aldatılabiliyor kadınlar.Önemli olan karakter başka bir kadının koynuna giren, mutsuzuz yalanlarına kanan hemcinslerimin gurursuzluğu beni çıldırtıyor.24 yaşındayım hiç evlenmedim ben bile mutsuzım lafının yalan olduğunu biliyorum.Mutsuz erkek bağlasan durmaz o evde.

Kim üzerine gittiyse yazmışsınız ya ben 2. Üyeliği kastettiginizi anlayamadım kusura bakmayın.

Abla olay tamamen 2. üyelik yoksa sosyal yasanti

Abla aldatma fiili güzellik ile ilişkili olsaydı dünyanın en guzel kadını kabul edilen adria aldatilmazdi.

Olay karakter, ahlak olayı der turnuvama donerim

bence bu aldatılma meselesı aldatanın kendı ıcınde yasadıgı kompleks sorunlarından gelıyor , bellıkı bazı noktalarda yetersız basarısız eksık ezık, kendınce kendı acısından yapabılecegı en ıyı seyı yapıp aldatıyor

dusunuyorum, ınsanların esıne sevgısı bıtebılır, tukenebılır, baska bırısıne ılgısının kaydıgını dusunebılr o zaman da bosanır gıder kımınle ne halt yıyecekse yer ama bunu yapmayıp ıhanetı secıyorsa o kesınlıkle agır komplekslerı oldugu ıcın kısılıgı noksan oldugu ıcın

evlenmeden once bır gerızekalıyla sozluydum ben , askerden gelecektı ve evlenecektık. o gerızekalı askerden geldı ve benım en yakın arkadasımla 1 hafta ıcınde nısanlanıp evlendı meger boynuzlarım merkurden gorunuyormus sonra noldu
o ıkı gerızekalı 3 ay ıcınde bosandılar ben 5 yıllık evlıyım bırde cocugum var ... ıkısı de gerızekalı ıste hayatda basarılı olmak ıcın kımısı aklını kullanır kımısı sansını bazı gerızekalılarda sahıp oldukları tek seyı kullanır cunku eksıkler ezıkler yapabıldıklerı baska hıc bır halt yok :) bu da o hesap

aldatılanlara da bakıyorum
bırlıkte aldattıkları hıc bır 2.kadın daha guzel degıl :) burdan da yola cıkarak hah dıyorum ıste tum mesele bu ezıklık yetersızlık kompleks tum sebep bu
ahlaksızlıgı soylememe gerek bıle yok zaten

Onlar da biliyor bunun kader ya da hayatın küçük bir sürprizi filan olmadığını, tamamen kendi tercihleri olduğunu da... Vicdanları rahat olmadığı için bir yandan kendilerini aklama peşindeler. Yok hayat karşımıza neler çıkarır bilinmezmiş. Eee doğru, her şey olabilir de, bizim bir karakterimiz, değer yargılarımız yok mu? Öyle sıvı gibi girdiğimiz her kabın şeklini mi alıyoruz? Azıcık katı cisimleri örnek almakta fayda var.

Daha elçin sanguya bisey yazmayin bayanlar.
Eli kulaginda sevgilim esine döndü,terketti,aramiyor soguk yapiyor,bosan dedim cocuk var bosaniyorum diyor minvalinde konuyla karsimiza gelecek.Baska uyelik te alamaz söz verdi :) O yuzden hic yormayin kendinizi.He bir de saclarinizi taramayi unutmayin.

Çok doğru o karaktersizi de Allah bildiği gibi yapsın.Mutsuzsan, sevgin bittiyse boşanırsın, ayrılırsın ama kendine güvenemiyor bazıları o kadınları da (metres) kullanıp kullanıp atıyorlar mendil gibi.Ben hiç görmedim metresiyle mutlu olanları.

ya canım ben bir şey diyemem

benim tespitlerime göre aldatılan kadınlar boşandıktan sonra kısa süreli de olsa evli bir adamla ilişki yaşıyorlar genelde.. hani sözüm meclisten dışarı kimse yanlış anlamasın ama bu şekilde çok vaka görüyorum, duyuyorum çevremde de.. Artık travma sonrası bir psikolojik bozukluk mudur nedir tam da çözemedim ama dikkatimi çeken bir durum bu açıkçası..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…