SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Başka bir üye yuva yıkanın yuvası olur mu diye konu açmış, bir okuyun isterseniz
Ha bir de merak ediyorum ailenizin yüzüne nasıl bakıyorsunuz
Aynada kendi yüzünüze nasıl bakıyorsunuz en önemlisi

Şakamisin sen kac yaşındasın kadınının kadına yaptığını gerçekten baska kimse yapmıyor hadi yaptın bir hata gel doğruya yönel git esine anlat kocam benimle diye hem kendinide kullandirmamis olursun hemde şahısın esinin gözünü açmış olursun

Olayyyylaaaar, olayyylarrr. Biz kv görümce terörü tartışırken; insanlar haysiyetlerini ceketlerini asar gibi asıyorlar demekki ?
Utanmıyor musunuz diye sormayın kızlar, utanan insan aşkından geberir de ikinci kadın olmayı kabul etmez!
Ne zannediyorsunuz-boşanıp sizi mi alacak ? Ya da alsa da bu midede, bu fıtratta bir adam sizi de ayakta uyutup 3. ye koşmayacak mı ?
Ah be güzelim, burası dünya. Burası bu kadar işte....

Şeye çok güldüm ya aldatıyor mu ki ama başkası olsa ben 1.5 yıldır nasıl olayım hayatında diyor
Bu arada küçücük ufacık bir ayrıntı adam evli
Yani evliyken senle birlikte olup karısını ayakta uyutan 1.5 yıldır senle olup seni de gayet rahat aldatabilir nasıl güvenebiliyorsun nasıl aşkın gözü kör deyip de içinden sıyrılabiliyorsun, hadi aşkın gözü kör senin gözün de mi kör be kadın aklın gözü de mi kör yani
Bu arada adam aldatıyorsa da literatüre geçer heralde aldattığını aldatmak gibi oluyor 3.kişiyle
Hiç üzülmedim size valla
Ocakta açmışsınız konuyu şu an ne durumdasınız bilmiyorum ama güldürdünüz gece gece

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…