sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

hepsini okumadım yazılanların ama bir başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluk olacağını sanmıyorum canım..gercekten üzücü böyle insanlar hayatından çalıyorlar..ama daha fazla hayatından çalmasına müsade etme bunları düşünerek...

ki ilahi adalete güven ve artık onları umursama...yaşamaya başla tekrardan

yukarı yazdım canım sonucunu gerçekten olmadı da başkasının mutsuzluğu üstüne mutluluk...

vay be...ne kadar çabuk tecelli etmiş ilahi adalet...nasıl hissediyorsun peki ? acını hafifletiyor mu bu durum?benimle paylaşır mısın ,yapılanları unutturup tekrar mutlu oluyor musun

peki ikisinin ne kadar sağlıklı bir ilişkisi olup olamayacğına dair bir fikri olan yok mu ? çok ihtiyacım var buna

cnm ya bunu yapma kendine düşünme onları arkadaslarınla cık gez toz eglen böyle yaparsan bak sadece kendine zarar verirsin. isterlerse iyi olsunlar yada kötü umursama onları sen hayatına bak sonucta bu günlerin bidaha geri dönmeyecek sonra ilerde pişman olursun o günlerini o ş...... arkasından aglayarak üzülerek gecirdiğin için.

vay be...ne kadar çabuk tecelli etmiş ilahi adalet...nasıl hissediyorsun peki ? acını hafifletiyor mu bu durum?benimle paylaşır mısın ,yapılanları unutturup tekrar mutlu oluyor musun

iyi hissediyorum aslında daha doğrusu normal bir şekilde yaşamaya başladım iyi hissetmem ondan dolayı. onun mutsuzluğu beni mutlu etti mi dersen hayır etmedi üzüldüm bile çünkü çok zor birşey aldatılmak. ama bile bile lades demekti onun ki ve haketiğini düşünmüyor değilim. yapılanları unutmadım acısı hala içimde bir ömür boyuda izini mutlaka taşıyacağım sanıyorum kimseye güvenemeyerek :KK50: öldüm ve dirildim ben şu anda da yeni yeni yaşamaya başlıyorum

Son düzenleme:
Aslında belkide daha atlatamazdım..Ta ki o pişman olup bana gelesiye kadar.İçim o kadar soğuduki.Aslında o beklediğim süre zarfı boyunca bile soğumuş içim.Görüp duyduğumda onu affetmeyi ya da kızgınlıkla bişeyler söylemeyi bırak mutlu oldum.Zafer benim diye.Güldüm geçtim.Başka da bişey düşünmedim.
Ve herşeyden öte hayatıma çok başka bi erkek girdi.Bana değer veren,gözü gibi bakan.Beni çok değiştirdi.Hayat görüşüm değişti.İnan insanın hiç ummadığı anlarda böyle biri girip hayatını değiştirip düzenliyo.Ve unutuyosun herşeyi.Ben bu ilişkime başlarken hiç emin değildim uzun soluklu olabiliceğine.Yine inanıp başlıyorum bi ilişkiye umarım üzülen taraf ben olmam yine aptallık etmem dedim kendi kendime.Bıraktım kendimi bu ilişkiye.Ve nişanlanıcaz seneye okulum bitince.Yarı yıl tatilinde beni istemeye gelicekler..
Umarım hayat senin de yüzüne böyle güler ve unutur gidersin:KK31:

tıpkııı beni anlatmışsınızzz :)

konu sahibini çok iyi anlıyorum onların mutlu olduğunu duymak inanılmaz acı veriyor. mutsuz olduklarını duymak istiyorsun. eğer duymazsan sanki o 3 senenin hiçbir anlamı kalmıyor gibi araya giren kişi sanki senmişsin gibi..

benim de başımdan geçti böyle bir olay çok ciddi bir ilişki değildi ama yine de beni çok sarsmıştı.
benimle birlikteyken aramızda hep sorun olan bir kız vardı. kız onu seviyordu belliydi. aramızda hep bu kız yüzünden kıskançlık meseleleri oluyordu.

bir gün ansızın ortada hiçbir şey yokken benden ayrılıp onunla samimi olmaya başladı. beni silip attı. telefonlarıma çıkmadı. aylarca kendime gelemedim antidepresanlar kullandım.

sonra geri döndü hala seviyorum dedi yalvardı yakardı sonra içimde kalan bitmemiş aşk için affettim ama hiçbir şey eskisi gibi olmadı bendeki sevgi de uçuuuup gitti. ardından da ben koydum k*çna tekmeyiii :)

o da koşa koşa kıza gitti onlar erdi muradına. ben de tabiki kerevetine çıktım :))

aylar sonra başka birine aşık oldum ona güvenmem iletişime geçmem sevmem çooook zaman aldı çooook zor oldu. Ama oldu.

Şimdi de 3 yıllık herkesin imrenerek baktığı çook mutlu bir ilişkim var. Aramızda 3 yıl boyunca da bir kez kıskançlık meselesi olmadı.

Onlar da hala beraberler. Herkes layıkını buldu.

Çivi de çiviyi söktü.

Arkadaşım sen de sana uygun layıkın olanı bulacaksın bir gün :)

Son düzenleme:
ilk yazdığını okurken cevap olarak,denenmişi deneme derler.Geriye de dönse eski sevgilisiyle sonu yine hüsran.Kocasından ayrılığın acısını tampon yara bandı olarak sevgilinde görmüştür.Uzun sürmez diyecektim.

Sonra ki gelişmeyi okuyunca şimdi sana söylüyorum denenmişi deneme.Geri gelebilir.İçinde ukte kalabilir,ona söylemek istediğin haykırmak istediğin şeyler olabilir.Belki böylelikle içim soğur diyebilirsin.İnan değmez.Ben her zaman derim "en büyük tepki,tepkisiz kalmaktır" 3 yılını vermişsin.Ya ömrünü verseydin.Ya senle evlendiğinde böyle çekip gitse de çocuğunla kalsaydın.Senin gözyaşının diyeti zaten çıkar.yaş 31 diyorsun.Yaşlı bir insan değilsin genceciksin neleri bulursun.Kısmet bir anlıktır,ansızın hayatın değişir.Yeter ki geçmişinde olmasın gözünde gönlünde.

iyi hissediyorum aslında daha doğrusu normal bir şekilde yaşamaya başladım iyi hissetmem ondan dolayı. onun mutsuzluğu beni mutlu etti mi dersen hayır etmedi üzüldüm bile çünkü çok zor birşey aldatılmak. ama bile bile lades demekti onun ki ve haketiğini düşünmüyor değilim. yapılanları unutmadım acısı hala içimde bir ömür boyuda izini mutlaka taşıyacağım sanıyorum kimseye güvenemeyerek :KK50: öldüm ve dirildim ben şu anda da yeni yeni yaşamaya başlıyorum

Zor olacak ama senin de karşına güveneni kazanıp boşa çıkarmayacak biri çıkacak :)

peki ikisinin ne kadar sağlıklı bir ilişkisi olup olamayacğına dair bir fikri olan yok mu ? çok ihtiyacım var buna

O ikisi asla mutlu olamayacak ... Aradan yıllar geçmiş araya başka insanlar girmiş ... Üstüne bir evlilik yaşanmış ... Bir erkek bunu kolay kolay affetmez eski konular sürekli gündeme gelir kavga dövüş kıyamet ... Sonra seninki anlar hatasını döner sana muhakkak salya sümük ... İşte o zaman senin mutlu hayatın en büyük intikamın olur ...:KK14:

kızlar film bitti...Tüm acılarım sona erdi Allahıma çok şükür. Anladım ki kimsenin yaptığı yanına kalmıyor. Özet olarak anlatacam sadece...o kız benim eski sevgilimle beraberken, evlilik hayalleriyle onu kandırırken aynı anda başkasıyla birlikteymiş ve yakalanmış. mutlu oldum mu hayır keşke değecek bir insan için olsaydı tüm bunlar. eski sevgilimde bunalıma girmiş vs vs. bundan sonrası için allah bizi böyle insanlardan korusun. bu süreçte yanımda ve bana destek olan herkese teşekkür ediyorum :KK71:

allah seni böle birinden kurtardı işte:d

evet gerçekten tutuyormuş ve allah gösteriyormuş canım. döner mi bilmiyorum açıkçası ama ben artık nefes alabiliyorum güzelce uyuyabiliyorum şükürler olsun. inş dediğin gibi olur canım çok teşekkür ederim :KK54:

rica ederim canım:) :KK54:

herşeye rağmen hayat çok güzel tatlım hiç üzülme değmez . ya EVLENDİKTEN SONRA olsaydı bunlar o zaman daha çok kötü olurdu herşey çok şükür yaradan gösterdi onun o pislik yüzünüde kurtardı seni. onlar mutlu olamaz biri boşanmış biri bekar imkansız yani ama 1 ay sonra ama 1 sene ....

Slm kızlar..o kadar dertliyim ki düşünmekten beynim patlayacak bende foruma üye olup paylaşmak ve destek almak için üye oldum.

sorun şu ki benim 3 senedir devam eden bir ilişkim vardı ta ki 3 ay öncesine kadar. benim için çok çabaladı, vazgeçmedi ne yaptı ne etti beni vazgeçemeyecek hale getirdi sonunda. bu 3 sene zarfında en kötü günlerinde yanında oldum askerliğini bekledim, işlerini düzeltmesini bekledim yanında sadece ben vardım. hep beni çok sevdiğini tek huzuru olduğumu, evlendiğimizde çok mutlu olacağımızı söylerdi.gel zaman git zaman sürekli tartışmalar çıkmaya başladı onun sorumsuzlukları yüzünden. bu arada hayat standartları ve çevreside değişti tabiki.

son zamanlarda da bana bakışlarıda değişmişti sanki o çok seven ağlayan insan gitmiş beni yıldırmaya çalışan biri vardı. neyse biz kavga ettik ve ayrıldık yine bkaç kez aradı barışmak için falan ama içten değil gibiydi. sonra ben biraz nazlanınca lanet olsun bende hata zaten falan deyip iki hafta geçmesine rağmen aramadı. sonra bir baktım ki iletişim sağladığımız heryerden beni engellmiş. çok zoruma gitti. aradım açmıyor. konuşmak istemiyormuş.zorla açtırdım falan. bana öyle kötü davrandı ki sanki o tanıdığım melek insan gitmiş bir canavar gelmişti.

demediğini bırakmadı bana. seni istemiyorum anlamıyorsun, ulaşma bana asla, o kalın kafana bunu sok vs vs. oysa dediğim sadece 3 sene boyunca birbirimizin herşeyi olmuşuz biteceksede kötü bitmesin ne gerek vardı engellemeye falandı. sonra ağlamaya başladım kabullenemedim. ağlamaktan konuşamıyordum o ise hala bana bağırıyordu umudunu kes artık olmayacak asla diye. ( 3 sene evleneceğinizi söyleyen insan). ağlaya ağlaya kapattım hiçbirşey demeden...

sonra öğreniyorum ki bunun benden önce bir sevgilisi vardı yine 3 sene beraber olduğu sonrasında kız ayrılıp başkasıyla evlenmiş. ve aynı kız boşanmış kocasından. ne şekilde ve ne zamandan beri bilmiyorum ama görüşmeye başlamışlar.sonra öğreniyorum ki bizim o son konuşmamızdan iki gün sonra kızın olduğu şehre görüşmeye gidiyor ve hep gitmeye başlıyor. işin tuhaf yanı kız ayrılalı 5 ay olmuş. istemeyen tarafta kocası sanırım. ama benim eski sevgilim olacak insan bozuntsunun gözü bu kız yüzünden öyle dönmüş ve bana o yüzden umudunu kes demiş şimdi anlyorum. hazmetmesi o kadar kötü ki. ve asla bildiğimi blmiyor o günden sonra asla iletişime geçmedim.

ama ben böyle cehennem azabı çekerken onun öyle mutlu olması hemde kendini bırakıp gidip evlenen birine tercih edilmem psikolojimi yerle bir etti. nasıl toparlayacağım bilmiyorum. ve en önemlisi akibetlerinin ne olacağını çok merak ediyorum sürekli bunu soruyorum kendime. çok ahımı aldı umarım mutluluk yüzü görmez. ben sağlıklı düşünemiyorum belki şu anda ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

bir başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluk olur mu ?

Hemen hemen buna benzer bi olayda ben yaşadım seni çok iyi anlayabiliyorum...o ettiğini bulmuş senin adına sevindim..benım olayımda şöyle ki sevdiğim insanın eski sevgilisinden yıllar ince önce ayrıldıktan sonra başkaasıyla evleniyor çocukları oluyor..tabi benim x evlenmiyor ve benımle tannıştıktan sonra evlenmek istiyor ama 4 ayda bı ınsan nasıl bı ınsanı tanıyıp ta evlenmek ister diyede içime kurt düşüyor derken ayyrılık barışma olayları geçiriyoruz derken son ayrıldığımızdan sonra duyuorum ki x in eski sevgilisi boşanmış x i aramış yani karşı taraf unutmamış sonrasıda şuan beraberler...kısaca anlatıyorum..ki ayrıca bi konu var bunlar beraberken yada kavgalı bi anlarıydı bilemıyorum beni istemeye bile gelmişlerdi...tabi ben bunları daha sonradan öğreniyorum..kısacası ailece gururumuzla oynadılar...bende senin gibi onların mutsuzluğunu duyacağım günü bekliyorum ama sanki hiç olmaycakmış gibi çünkü nerdyese 2 senedir beraberler..ben hala atlaatamadım hala kimseyi sevemedim hala xi görünce içim titrer...şimdi onlar ayrılırmı böyle devam ederler mi bilemiyorum..mutlu olduklarını bilmek dahada acı :KK43:

Hemen hemen buna benzer bi olayda ben yaşadım seni çok iyi anlayabiliyorum...o ettiğini bulmuş senin adına sevindim..benım olayımda şöyle ki sevdiğim insanın eski sevgilisinden yıllar ince önce ayrıldıktan sonra başkaasıyla evleniyor çocukları oluyor..tabi benim x evlenmiyor ve benımle tannıştıktan sonra evlenmek istiyor ama 4 ayda bı ınsan nasıl bı ınsanı tanıyıp ta evlenmek ister diyede içime kurt düşüyor derken ayyrılık barışma olayları geçiriyoruz derken son ayrıldığımızdan sonra duyuorum ki x in eski sevgilisi boşanmış x i aramış yani karşı taraf unutmamış sonrasıda şuan beraberler...kısaca anlatıyorum..ki ayrıca bi konu var bunlar beraberken yada kavgalı bi anlarıydı bilemıyorum beni istemeye bile gelmişlerdi...tabi ben bunları daha sonradan öğreniyorum..kısacası ailece gururumuzla oynadılar...bende senin gibi onların mutsuzluğunu duyacağım günü bekliyorum ama sanki hiç olmaycakmış gibi çünkü nerdyese 2 senedir beraberler..ben hala atlaatamadım hala kimseyi sevemedim hala xi görünce içim titrer...şimdi onlar ayrılırmı böyle devam ederler mi bilemiyorum..mutlu olduklarını bilmek dahada acı :KK43:

senin adına hem üzüldüm hem sevindim. üzüldüm çünkü bunu bir tek yaşayan bilir ve seni, çektiğin acıyı çok iyi anlıyorum. sevindim en azından benim gibi senelerini ona vermemiş ve senelerce kandırılmamışsın. böyle birinden kurtulmanda cabası. tabi bu dediklerm seni rahatlatmıyor onu da biliyorum ama en kötüsüde bu süreçte elinden bişey gelmemesi. bak iki sene olmuş eminim ilk öğrendiğin günkü gibi değildir acın ve sana tek tavsiyem onu görmemeye yada bi şekilde haber almamaya bak ve etrafındaki insanlara alıcı gözüyle bakmaya başla. sonları ne olur allah bilir ama bu tür ilişkilerin hiç yürüdüğünü görmedim de duymadım da. ben artık ümidi kesmiştim inanmıyordum ettiğini bulacağına şunu da çok iyi biliyordum seven bir kadın asla bırakıp başkasıyla evlenmezdi. yani onu sevmediğini sadece kullandığını mantığım ve herkes söylüyordu ama dediğim gibi ben artık ettiğini bulacağına karşı inancımı yitirmiştim. artık gücüm kalmamıştı ki allahım yetişti. şimdi aynı benim gibi o eriyor tükeniyor bir gram huzuru yok, kendine ve insanlara olan güveni sıfır. sende içini ferah tut ve dört ayda kurtuldum diye kendini şanslı say. yepyeni güzel bir sayfa aç bol bol dua et inan ki dualarla çıktım ben bu çukurdan. sen o yokkende vardın ve sevebildin şimdi yine sevebilirsin yeterki doğru insanla karşılaş. umarım herşey gönlünce olur canım...

İlahi adalet bir gün mutlaka tecelli eder mi ?
Bir gün acaba ben de başımı yastığa huzur içinde koyabilecek miyim...

Slm kızlar..o kadar dertliyim ki düşünmekten beynim patlayacak bende foruma üye olup paylaşmak ve destek almak için üye oldum.

sorun şu ki benim 3 senedir devam eden bir ilişkim vardı ta ki 3 ay öncesine kadar. benim için çok çabaladı, vazgeçmedi ne yaptı ne etti beni vazgeçemeyecek hale getirdi sonunda. bu 3 sene zarfında en kötü günlerinde yanında oldum askerliğini bekledim, işlerini düzeltmesini bekledim yanında sadece ben vardım. hep beni çok sevdiğini tek huzuru olduğumu, evlendiğimizde çok mutlu olacağımızı söylerdi.gel zaman git zaman sürekli tartışmalar çıkmaya başladı onun sorumsuzlukları yüzünden. bu arada hayat standartları ve çevreside değişti tabiki.

son zamanlarda da bana bakışlarıda değişmişti sanki o çok seven ağlayan insan gitmiş beni yıldırmaya çalışan biri vardı. neyse biz kavga ettik ve ayrıldık yine bkaç kez aradı barışmak için falan ama içten değil gibiydi. sonra ben biraz nazlanınca lanet olsun bende hata zaten falan deyip iki hafta geçmesine rağmen aramadı. sonra bir baktım ki iletişim sağladığımız heryerden beni engellmiş. çok zoruma gitti. aradım açmıyor. konuşmak istemiyormuş.zorla açtırdım falan. bana öyle kötü davrandı ki sanki o tanıdığım melek insan gitmiş bir canavar gelmişti.

demediğini bırakmadı bana. seni istemiyorum anlamıyorsun, ulaşma bana asla, o kalın kafana bunu sok vs vs. oysa dediğim sadece 3 sene boyunca birbirimizin herşeyi olmuşuz biteceksede kötü bitmesin ne gerek vardı engellemeye falandı. sonra ağlamaya başladım kabullenemedim. ağlamaktan konuşamıyordum o ise hala bana bağırıyordu umudunu kes artık olmayacak asla diye. ( 3 sene evleneceğinizi söyleyen insan). ağlaya ağlaya kapattım hiçbirşey demeden...

sonra öğreniyorum ki bunun benden önce bir sevgilisi vardı yine 3 sene beraber olduğu sonrasında kız ayrılıp başkasıyla evlenmiş. ve aynı kız boşanmış kocasından. ne şekilde ve ne zamandan beri bilmiyorum ama görüşmeye başlamışlar.sonra öğreniyorum ki bizim o son konuşmamızdan iki gün sonra kızın olduğu şehre görüşmeye gidiyor ve hep gitmeye başlıyor. işin tuhaf yanı kız ayrılalı 5 ay olmuş. istemeyen tarafta kocası sanırım. ama benim eski sevgilim olacak insan bozuntsunun gözü bu kız yüzünden öyle dönmüş ve bana o yüzden umudunu kes demiş şimdi anlyorum. hazmetmesi o kadar kötü ki. ve asla bildiğimi blmiyor o günden sonra asla iletişime geçmedim.

ama ben böyle cehennem azabı çekerken onun öyle mutlu olması hemde kendini bırakıp gidip evlenen birine tercih edilmem psikolojimi yerle bir etti. nasıl toparlayacağım bilmiyorum. ve en önemlisi akibetlerinin ne olacağını çok merak ediyorum sürekli bunu soruyorum kendime. çok ahımı aldı umarım mutluluk yüzü görmez. ben sağlıklı düşünemiyorum belki şu anda ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

canım üzüldüm yasadığın duruma ama öncelıkle hayırlı olsun bu karakterde bı adamla evlensen daha evlılıının basından nefret etmeye baslardın gelelım onlara onlar bence mutlu olmak için değil zevk almak için bıraraya gelmişler:KK17: ondan sıkılıp hevesını alınca gerı donecektır sana umarım o zaman acını gömmüş onu da sılmıs olursun inşallah da kıymetını bılen hayırlı bır insan çıksın karsına ama bıraz zaman gereklı kalbın kırık onarman gerek

İlahi adalet bir gün mutlaka tecelli eder mi ?
Bir gün acaba ben de başımı yastığa huzur içinde koyabilecek miyim...

durumunu yazmış mıydın hatırlayamadım ama ( gecegece uykudan ) inan bana ilahi adalet kesinlikle var ve haklıysan görüyorsun. benim ki çok erken oldu ama :KK1: sende geçireceksin bu zamanları ve o huzurlu uykuyu tekrar tattığında sürekli şükretmeye başlayacaksın. bende öyle oldu anladım ki hayatta huzur ve sağlık herşeyden önemli. beş para etmez erkeklere bir damla gözyaşı bile fazla canım.

durumunu yazmış mıydın hatırlayamadım ama ( gecegece uykudan ) inan bana ilahi adalet kesinlikle var ve haklıysan görüyorsun. benim ki çok erken oldu ama :KK1: sende geçireceksin bu zamanları ve o huzurlu uykuyu tekrar tattığında sürekli şükretmeye başlayacaksın. bende öyle oldu anladım ki hayatta huzur ve sağlık herşeyden önemli. beş para etmez erkeklere bir damla gözyaşı bile fazla canım.
ayrıntısıyla anlatmadım ama..anlatsam mı bilmiyorum. umarım dediğin gibi olur canım benim

Canım öncelikle sabır diliyorum sana hiç canını sıkma tamam emek vermişsin sinirlenmemek içerlememek elde değil.Evlenecektik diyorsun böyle bir insan ya evlendikten sonra yapsaydı bunu sana birde burdan bak olaya .Şuanda senin geçmişine bir silgi çekip yeniden başlama şansın var.Allahın iyi kuluymuşsunki göstermiş sana gerçek yüzünü.Verdiğin emeklere gelincede tecrübe say.Birgün dönüp gelirsede sakın affetme.Ayrıcada unutma böyle biri bugün sana yapmış yarın şuanda beraber olduğu kıza yapar.derken başka biri onun bu yaptığını ona yapar anlayacağın aah alan gülmez canım...

Bazı insanlar neden karşılarındaki insanında duyguları olduğunu düşünmüyor anlamıyorum. Benim merak ettiğim eski sevgilin zamanında kendisini terk edip bir başkasını tercih etmiş bir insanla nasıl mutlu olabilecek? Kaldı ki sana bu kadar umut verip hayal kırıklığına ugrattıktan sonra mutlu olduğuna inanabilecek mi? Muhtemelen eski sevgilisinden kalan boşluğu seninle doldurmaya çalıştı, seninle evlenerek hayal kırıklığının üzerine bir mutluluk kurabileceğine inandı ama seni hayal kırıklığına ugrattı. Hiç üzülmene değmez canım, böyle bir insanın mutlu olabileceğine ben inanmıyorum. Mutluyum diyorsa da kendini kandırıyordur. Ama sen mutlu olucaksın canım, hayatta her yaşadığımız olay bizim için bir sınav oluyor sende iyi bir sınav atlatmışsın.

Bazı insanlar neden karşılarındaki insanında duyguları olduğunu düşünmüyor anlamıyorum. Benim merak ettiğim eski sevgilin zamanında kendisini terk edip bir başkasını tercih etmiş bir insanla nasıl mutlu olabilecek? Kaldı ki sana bu kadar umut verip hayal kırıklığına ugrattıktan sonra mutlu olduğuna inanabilecek mi? Muhtemelen eski sevgilisinden kalan boşluğu seninle doldurmaya çalıştı, seninle evlenerek hayal kırıklığının üzerine bir mutluluk kurabileceğine inandı ama seni hayal kırıklığına ugrattı. Hiç üzülmene değmez canım, böyle bir insanın mutlu olabileceğine ben inanmıyorum. Mutluyum diyorsa da kendini kandırıyordur. Ama sen mutlu olucaksın canım, hayatta her yaşadığımız olay bizim için bir sınav oluyor sende iyi bir sınav atlatmışsın.

canım ilgin için çok teşekkür ederim ama ben artık iyiyim. ve o yani eski sevgilim bana çektirdiklerinin bin beterini yaşıyor şu anda. duymayanın kalmadığı bir şekilde boynuzlandı. ilk önce üzüldüm bile haline ama haketti bunu. bir şey yaparken gerçekten düşünmek gerekli diye düşünüyorum çünkü mutlaka yaptıklarımız bize geri dönüyor. ama yinede bazen daha beter ol diyesim gelmior değil :))))

X