sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

ben, hayatındaki insanı sırtından vurup da sonrasında başkasıyla ömür boyu çok mutlu olan bir insan duymadım bugüne kadar:KK14:

yalnız ben şunu merak ettim. seni bu kadar severken birden bire nasıl o kadına dönebildi. o zaman demek ki onu hiç unutmamış. hep onu sevmiş? sen bunu hiç hissetmedin mi?
Ben gördüm, o kadar da mutlular ki, bir milyon baloncuk tutmuş gibi

Slm kızlar..o kadar dertliyim ki düşünmekten beynim patlayacak bende foruma üye olup paylaşmak ve destek almak için üye oldum.

sorun şu ki benim 3 senedir devam eden bir ilişkim vardı ta ki 3 ay öncesine kadar. benim için çok çabaladı, vazgeçmedi ne yaptı ne etti beni vazgeçemeyecek hale getirdi sonunda. bu 3 sene zarfında en kötü günlerinde yanında oldum askerliğini bekledim, işlerini düzeltmesini bekledim yanında sadece ben vardım. hep beni çok sevdiğini tek huzuru olduğumu, evlendiğimizde çok mutlu olacağımızı söylerdi.gel zaman git zaman sürekli tartışmalar çıkmaya başladı onun sorumsuzlukları yüzünden. bu arada hayat standartları ve çevreside değişti tabiki.

son zamanlarda da bana bakışlarıda değişmişti sanki o çok seven ağlayan insan gitmiş beni yıldırmaya çalışan biri vardı. neyse biz kavga ettik ve ayrıldık yine bkaç kez aradı barışmak için falan ama içten değil gibiydi. sonra ben biraz nazlanınca lanet olsun bende hata zaten falan deyip iki hafta geçmesine rağmen aramadı. sonra bir baktım ki iletişim sağladığımız heryerden beni engellmiş. çok zoruma gitti. aradım açmıyor. konuşmak istemiyormuş.zorla açtırdım falan. bana öyle kötü davrandı ki sanki o tanıdığım melek insan gitmiş bir canavar gelmişti.

demediğini bırakmadı bana. seni istemiyorum anlamıyorsun, ulaşma bana asla, o kalın kafana bunu sok vs vs. oysa dediğim sadece 3 sene boyunca birbirimizin herşeyi olmuşuz biteceksede kötü bitmesin ne gerek vardı engellemeye falandı. sonra ağlamaya başladım kabullenemedim. ağlamaktan konuşamıyordum o ise hala bana bağırıyordu umudunu kes artık olmayacak asla diye. ( 3 sene evleneceğinizi söyleyen insan). ağlaya ağlaya kapattım hiçbirşey demeden...

sonra öğreniyorum ki bunun benden önce bir sevgilisi vardı yine 3 sene beraber olduğu sonrasında kız ayrılıp başkasıyla evlenmiş. ve aynı kız boşanmış kocasından. ne şekilde ve ne zamandan beri bilmiyorum ama görüşmeye başlamışlar.sonra öğreniyorum ki bizim o son konuşmamızdan iki gün sonra kızın olduğu şehre görüşmeye gidiyor ve hep gitmeye başlıyor. işin tuhaf yanı kız ayrılalı 5 ay olmuş. istemeyen tarafta kocası sanırım. ama benim eski sevgilim olacak insan bozuntsunun gözü bu kız yüzünden öyle dönmüş ve bana o yüzden umudunu kes demiş şimdi anlyorum. hazmetmesi o kadar kötü ki. ve asla bildiğimi blmiyor o günden sonra asla iletişime geçmedim.

ama ben böyle cehennem azabı çekerken onun öyle mutlu olması hemde kendini bırakıp gidip evlenen birine tercih edilmem psikolojimi yerle bir etti. nasıl toparlayacağım bilmiyorum. ve en önemlisi akibetlerinin ne olacağını çok merak ediyorum sürekli bunu soruyorum kendime. çok ahımı aldı umarım mutluluk yüzü görmez. ben sağlıklı düşünemiyorum belki şu anda ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

bir başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluk olur mu ?
Noldu evlendiniz mi 8 yil gecmis

son durum ne acaba
Kilar film bitti...Tüm acılarım sona erdi Allahıma çok şükür. Anladım ki kimsenin yaptığı yanına kalmıyor. Özet olarak anlatacam sadece...o kız benim eski sevgilimle beraberken, evlilik hayalleriyle onu kandırırken aynı anda başkasıyla birlikteymiş ve yakalanmış. mutlu oldum mu hayır keşke değecek bir insan için olsaydı tüm bunlar. eski sevgilimde bunalıma girmiş vs vs. bundan sonrası için allah bizi böyle insanlardan korusun. bu süreçte yanımda ve bana destek olan herkese teşekkür ediyorum :KK71:

Olaydan üç yıl sonra bunu yazmış bidaha da uğramamış

X