sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

senin adına hem üzüldüm hem sevindim. üzüldüm çünkü bunu bir tek yaşayan bilir ve seni, çektiğin acıyı çok iyi anlıyorum. sevindim en azından benim gibi senelerini ona vermemiş ve senelerce kandırılmamışsın. böyle birinden kurtulmanda cabası. tabi bu dediklerm seni rahatlatmıyor onu da biliyorum ama en kötüsüde bu süreçte elinden bişey gelmemesi. bak iki sene olmuş eminim ilk öğrendiğin günkü gibi değildir acın ve sana tek tavsiyem onu görmemeye yada bi şekilde haber almamaya bak ve etrafındaki insanlara alıcı gözüyle bakmaya başla. sonları ne olur allah bilir ama bu tür ilişkilerin hiç yürüdüğünü görmedim de duymadım da. ben artık ümidi kesmiştim inanmıyordum ettiğini bulacağına şunu da çok iyi biliyordum seven bir kadın asla bırakıp başkasıyla evlenmezdi. yani onu sevmediğini sadece kullandığını mantığım ve herkes söylüyordu ama dediğim gibi ben artık ettiğini bulacağına karşı inancımı yitirmiştim. artık gücüm kalmamıştı ki allahım yetişti. şimdi aynı benim gibi o eriyor tükeniyor bir gram huzuru yok, kendine ve insanlara olan güveni sıfır. sende içini ferah tut ve dört ayda kurtuldum diye kendini şanslı say. yepyeni güzel bir sayfa aç bol bol dua et inan ki dualarla çıktım ben bu çukurdan. sen o yokkende vardın ve sevebildin şimdi yine sevebilirsin yeterki doğru insanla karşılaş. umarım herşey gönlünce olur canım...

aynen canım insanın başına gelmeden hiç birşeyi tam olarak anlayamıyor..beniim şanslı yanım belkkide bu olayların erken yaşanması yani karşı tarafın ortaya çıkması erken yşandı evlenseydim ve bunlar yaşansaydı ne yapardım bilmiyorum.Allah a şükür erken bitti..ama maalesef ki karşılaşıyorum onunla ve acım tazeleniyor sanki :KK43:(bide neden bilmiyorum belkide ayrıldıklarını duymak istiyorum haber almaya çalışıyorum ve sonunda üzülen ben oluyorum çünkü onlar mtlu devam ediyorlar...dediğin gibi bu süreçte tek sığındığım duaydı..duayla ayakta kaldım..kişilğimden duruşumdan taviz vermedim..intikam almak için seviyemi onlara düşürecek birşey yapmadım çok şükür..ama yolda dönüp dönüp bakanda kendisi oluyordu..çok kötü olduğum zamanlarda ailem bile aradı konuş bi geçmiş olsun bari de diye ama bir kere bile aramadı...sevgisini yitirdiği belliydi ama insnlığınıda yitirmişti demekki..Rabbim en güzelini en iyisini bilendir elbet eden bulur diye düşünüyorum..er yada geç..umarım herşey gönlümce değil gönlümüzce ve hayırlısı olur :KK34:

3 yillik konu hortlamis:) ama ben de merak ettim acikcasi. Umarim mutsuz olup ayrilmislardir:KK53: konu sahibi ise mutlulugu yakalamistir.

bu olayın akıbeti ne oldu acaba?

3 yillik konu hortlamis:) ama ben de merak ettim acikcasi. Umarim mutsuz olup ayrilmislardir:KK53: konu sahibi ise mutlulugu yakalamistir.

2013ten beri mesaj yazmamış ama 6 ekim 2016da son görülmesi.
Bende merak ettim açıkçası

adamın geri döndüğü eski sevgilisi adamı boynuzlamış, hem de herkes duymuş rezil olmuşlar, adam depresyonlara falan girmiş. konu sahibi de en son zevkten dört köşe hayatına bakıyomuş :)

evlenmiş mi boynuzlanmis

bendeki hınça bak seceresine kadar öğrenmek istiyorum ya☺☺

Ahh şu duygular nasılda değişken.. Kendini rahatlatmaya çalış. Kamdırıldım diye düşünürsen rahatlayamazsın.
O zamanlar böyle hissediyordu ama şimdi farklı hissediyor ve bu sonuca beni kırmadan ulaşamazdı diye düşün.

Baya eskiymiş bende ilk günkü gibi yorum yaptım farketmeden. Bu boynuzlama olayını komu sahibi mi anlattı? Gerçekse çok mutlu oldum:)

adamın geri döndüğü eski sevgilisi adamı boynuzlamış, hem de herkes duymuş rezil olmuşlar, adam depresyonlara falan girmiş. konu sahibi de en son zevkten dört köşe hayatına bakıyomuş :)
siz mi uydurdunuz gerçek mi:deli:
gerçese ilahi adalete nerdeyse inanacağım:dua:

Baya eskiymiş bende ilk günkü gibi yorum yaptım farketmeden. Bu boynuzlama olayını komu sahibi mi anlattı? Gerçekse çok mutlu oldum:)

siz mi uydurdunuz gerçek mi:deli:
gerçese ilahi adalete nerdeyse inanacağım:dua:

tabi ki uydurmadım :KK70: konu sahibi anlatmış yazdığı mesajlara tek tek bakarken gördüm siz de bakın isterseniz :KK49:

kızlar film bitti...Tüm acılarım sona erdi Allahıma çok şükür. Anladım ki kimsenin yaptığı yanına kalmıyor. Özet olarak anlatacam sadece...o kız benim eski sevgilimle beraberken, evlilik hayalleriyle onu kandırırken aynı anda başkasıyla birlikteymiş ve yakalanmış. mutlu oldum mu hayır keşke değecek bir insan için olsaydı tüm bunlar. eski sevgilimde bunalıma girmiş vs vs. bundan sonrası için allah bizi böyle insanlardan korusun. bu süreçte yanımda ve bana destek olan herkese teşekkür ediyorum :KK71:

kızlar yukarıyı okumadınız galiba ama ben tekrar edeyim zevkle :KK1: bu bir havalara girdi ya iice sosyal medyadan falanda hala bana nispet yapmalar falan. çok sürmedi bu havaları kız bunu bir boynuzladı dillere destan duymayan kalmadı. şimdi komalarda bana çektirdiğinin bin beterini yaşıyor. kızın umrunda bile değil. olan hem bana hem kendine oldu. ama allahıma şükürler olsun kimsenin ahını kimsede bırakmıyor. şimdi çok iyiyim hayatıma bakıyorum ve ondan midem bulanıyor bir böcek gibi geliyor. şimdi kimseye güvenememek kendine güvenememek neymiş görsün. kendini bulunmaz hint kumaşı sandı sanırım bi anda :)))) neyse velhasıl kurtuldum böylesine karaktersiz bir insandan. herkese iyi bayramlar dilerim :KK16:

Demet şener'in boşanmasından sonra ikinci mutluluğum oldu ilahi adalet adına :halay:

tabi ki uydurmadım :KK70: konu sahibi anlatmış yazdığı mesajlara tek tek bakarken gördüm siz de bakın isterseniz :KK49:

Kamu yararına ufak bir çalışma yaptım :KK48:

Konudan bağımsız demet şenerin olayı ilahi adalet gibi gelmiyor ya....hem kadına yığın para kalacak
seveyim öyle adaleti :KK70:

ya inanmıyorum ben okuyunca siz kafanızdaki umduğumuz sonu yazdınız sanmıştım, şimdi sonraki yorumlara bakınca gördüm…

hala şaşkınım. bundan sonra "hayır canım ilahi adalet falan yok seni üzdü diye üzüleceği yok" demeyi bırakmam lazım sanırım :KK70:

kızlar film bitti...Tüm acılarım sona erdi Allahıma çok şükür. Anladım ki kimsenin yaptığı yanına kalmıyor. Özet olarak anlatacam sadece...o kız benim eski sevgilimle beraberken, evlilik hayalleriyle onu kandırırken aynı anda başkasıyla birlikteymiş ve yakalanmış. mutlu oldum mu hayır keşke değecek bir insan için olsaydı tüm bunlar. eski sevgilimde bunalıma girmiş vs vs. bundan sonrası için allah bizi böyle insanlardan korusun. bu süreçte yanımda ve bana destek olan herkese teşekkür ediyorum :KK71:
Konu sahibi burada yazmis kizlar :KK70:

İnanın benzer şey başıma geldi. Sevgili değildik ama sevgili olmaya yakındık. Flörtöz konuşuyorduk. Tek ilişkiye isim koyma kalmıştı. Neyse bir gün baktım whatsap dan engellemiş. Aradım, açmadı mesaj atmış. ''Ben eski sevgilimle barıştım'' diye. Kafamdan aşağı kaynar sular döküldü. Kullanılmış hissettim kendimi. 1 sene sonra falan da faceden mesaj attı napıyosun diye. Ağzıma geleni söyledim. Şimdi bu aklıma geldi.
İnsan o kişiyi rezil etmek veya intikam almak istiyor. En azından karşısına çıkıp da iki laf etmek istiyor. Ama inanın değmez.

peki ikisinin ne kadar sağlıklı bir ilişkisi olup olamayacğına dair bir fikri olan yok mu ? çok ihtiyacım var buna
Yillar önce aynisini yasatti bi öküz bana, sonra da 3 aya kalmadan ayrildilar, çok aci cektim o dönem, neden tercih edilen ben olmadim diye, gururum kirilmisti falan, zaman lazim sana

X