Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

gülgüzeli bnce çk güzl düşünmüşsün zippo çakmak resimli bnde bi bakayım şimdi tabakayı aldımda çakmak kaldı resimli yaptırmıycamda ben normal alıcam

aslında ona sigarayı çağırışım yapacak şeyler göstermek istemiyorum ve çokta kızıyorum sigara içmesine amaaa erkeklerede alınacak çok alternatif yok kisenağlama

bende bu kötü alışkanlığından istifade edeyim dedimkaydirigubbakcemile3

Zippo gerçekten iyi fikirmiş.. Ama ben değişik bişeyler istiyorum ya.. =S Artık üzerine resim baskılı şeyler de klasikleşti.. Pff napsam ki ..

evet zippo çakmakları seviyorlar ama sigara içmediği için almamın anlamı yok:nazar:
ben de traş makinesi veya ipod almayı düşünüyorum.:eek:

ben hediye alsam eşimin diyeceği aynen su olacak eminim . biz sevgilimiyiz ki.. o anda bütün romantizm sıfır işte . basıma gelecekleri biliyorum ya neyse .:)

benım hazırladıklarımın bır kısmı bunlarrr...eger örmek istersenız 2 hafta yeterli arkadaslar...

Eklentiler

• $Fotoğraf-0004.jpg
    $Fotoğraf-0004.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 87
  • $Fotoğraf-0005.jpg
    $Fotoğraf-0005.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 87
  • $Fotoğraf-0006.jpg
    $Fotoğraf-0006.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 89
sevgililer gününde nikah yapıyooruzzz....:)hihoyyythihoyyythihoyyyt

ama hediye sitelerinde bir resim çerçevesi beğendim yanına yazı yazılıyor öyle birşey alıcam.. ve bir ömür her nefesi bir yastıkta:lepi: beraber yazdırıcam:)

wow sevgililer gününde nikah süpermis canim:nazar:a.s.
kizkardesimde o gün evlilik teklifi alicak ama haberi yok dahaşutarafagittiŞeniz:asigim::1hug:

fotoları böyle eklebildim.cepten cektıgım için cok da net cıkmamışlar ama görünüor yıne de..

merhaba kıslar bende v yaka bi kazak içine bi gömlek alıcam .hersene deişik şeyler alarak tüm aileyi şaşırtıodum bu senede ekstradan farklı bişey yapmalıyım derkn üzerinde resimlermzn olduğu çikolatalardan yaptırcm
100927.jpg

canm bunu nerde yaptırmayı düşünüyosun,nerelerde yaptırılıyo?
bu güne kadar hep kıyafet tarzı aldm ve artk özel şe olsun istiyorum ltfn yardmm senağlama

kızlar ben resimli çikolatalardan yaptırabilirsem yaptırcam inşallah.
bi de kalpli kutu alıp içine kendi yaptığım kalpli kurabiyeleri koymayı düşünüyorum sizce nasıl olur?
hep kıyafet almaktan sıkıldm.sizce bu güzel olur mu CADIARZU

Allahtan öyle dertlerim yok, bizim sevgililiğimiz çoktan bitti. Ohhhh böylece ne alacağım diye düşünmüyorum.
Birbirini sevenlerin sevgililer gününü kutluyorum.

sevmiyorum ben sevgililer gününü yaw..saçma geliyo bana..
o gün asla ama asla onunla buluşmaya gitmem..
hediye filan da almam o da almasın..
uyuz oluyom böyle günlere..
bu yüzden aklımada hiç birşey gelmiyor:KK43:
hiç düşünmediğim için:)
ben genelde çarşıda gezerken aniden vitrinde gördüğüm bir kazağı,
yada çok beğendiğim bir cüzdanı,
yana ona çok yakışıcağını düşündüğüm ve karşıma çıkan bir gömleği filan almayı severim..
özel günler yerine,ansızın,içimden geldiğinde ona hediye alırım,
robot gibi şartlandırmam yani kendimi:)

canım çok anlamam sevgililer günü hediyesinden ama;
istersen şöyle odasına koyabileceği ve her an karşısında olabileceği,
güzel bir biblo gibi birşey alabilirsin,
kalpli filan:)
ben onun odasını resmen biblolarla doldurdum..
öyle çok da pahalı şeyler değil ama,
gözünü açar açmaz etrafında benim aldığım hediyeleri görüyor:)
böyle şeyler ona heran seni hatırlatır canım..
dene istersen..

pelus sevimli bir oyuncak, kiyafet vs, parfum, bunlarin disinda herhangi birsey

sagol cnm cok ideal bir orjinal bir fikir :) kizlar hepinizin fikirlerini bekliyorum ama........................

kızlar ben resimli çikolatalardan yaptırabilirsem yaptırcam inşallah.
bi de kalpli kutu alıp içine kendi yaptığım kalpli kurabiyeleri koymayı düşünüyorum sizce nasıl olur?
hep kıyafet almaktan sıkıldm.sizce bu güzel olur mu CADIARZU

hmmm iyi fikir olabilüüür:lepi:
ne demişler erkeğin kalbine giden yol midesinden geçermişkaydirigubbakcemile3

butcen yeterli olursa bir kol saati ol hem saate her baktiginda aklina geliceksin
yada guzel kendi ellerinle bir pasta yap guzel bir kutu ve icinde guzel bir mektupla ona yolla
minik kurabiyeler yapip icine minik notlar yaz sevdigine ozel
bunun disinda parfum,cuzdan,gomlek aklima gelen bunlar

Bende karar veremedim canım bir türlü gamyoncuiremsu çok zor bişey karar vermek. Bende cüzdan , parfüm veya saat alıcam galiba :1rolleyes:

ben güzel bir salyt gösteri yaptım aşkıma, ikimizin fotoları ama başta çocukluk resimlerimiz en başa bebeklik resimlerimiz onun askerlik resimleri sonra 5 yıl boyunca çekildiğimiz tüm resimler her anımız tabi fonda birbirimize ait olduğumuzu belirten bizim şarkımız ve arkadan slayt bitiminde çook güzel onu anlatan duygularım ve yazım .. yanındada çok beğendiği almak istediği kazağı koydum paketi şimdiden hazır benim ömrümün

benim sevgilim yok,ayrıldı pislik benden:a015:neyse ya
be şey düşünüyordum kücük kek kalıpları var kalp şeklinde onlardan alıp pişircektim
pişincede içine küçük bi not yerleştirecektim yerken aklına gelecekti benim sevgilim uzaktaydı kargoyla gönderecektim bilmiyorum belki fikir olabliir size:1rolleyes:

X