Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

ayyy bi şarkı indirdim sözleri süpermişş yaa tüylerim diken diken olduu sözlere bakın kızlarrrrr

Ne dağları aştım ne denizleri,
Gözlerinde saklı Cennetim benim...
Beni bir kez çağırırsan
Bin kez gelirim
Dualarım kabul olur
Seni görürüm
Hasretine dayanamaz belki ölürüm...

Sevgililer gününde kalbin atar kalbimde...
Benim için ağlayan sevgilim nerde?
Sevgililer gününde yüzüklerin elimde...
Ben yıllardır evliyim sensizlikle!!!

Sevgililer gününde kalbin atar kalbimde..
Benim için ağlayan sevgilim nerde..?
Sevgililer gününde yüzüklerin cebimde...
Ben yıllardır evliyim sensizlikle..!!!!

burdanda dinleyeebilirsinizz gerçekten süperrr

İzlesene.com : Video - emirkan & demet akalın - sevgililer gününde

canımmm sizin birbirinize en güzel ve en büyük hediyeniz birbirimize olan sevginiz...
ve bebişiniz en büyük hediyeniz olmuş...
Var mi bundan daha pahali, daha büyük, daha anlamli, daha kalici bir hediye..? aynı yastığa baş koymuşssunuz birbirinize evet demişssinizz bir yola çıkmışssınızz..

Canım kayınvalidenlerle aynı evde oluşun biraz durumları değiştirdi, peki bebişini kendi annene yada kayınvalidene bırakıp eşinle başbaşa yemeğe çıkamazmısınız cumartesi günü yada akşamı?? gündüz çıkarsanız eğer akşamda eşine bebiş uyuduktan sonra güzelce giyinip süslenip odanızda başbaşa kalarak güzelde bir cd koyarak (aşk şarkıları beraber sizin için özel olan şarkılarınız olabilir) yada sevgiliyken çekilmiş olan ve düğün resimlerine kadarki olan resimlerinizi bi slaytt yapabilirsin odanızda izleyebilirsiniz gece olunca .. enişte bey içki kullanıyorsa bi kaç kadehtende bişicik olmazz odana şık bir masa haazırlayabilirsinn yatağınızın içine notlar yazıp enişte beyin pijemasına notlar bırakabilirsin ve güzel bi içten mektupta yazduınmıı değme keyfine eniştenin :) unutma söz uçar yazı kalırrr!!!! eğer kimse bakmassa bebişe getir bana ben bakarımm tatlım.....

ay teşekkür ederim canım... evet bizim en büyük hediyemiz bebişimiz... ama doğumdan sonra çok ihmal ettim kocişimi onun için bişey yapmak istiyorum... malesef bebişi kimsaeye bırakamam kerata sadece emiyo hiç bişey yediremiyorum... ama pijamasına mektup yazma fikrini çok beğendim... sağolasın... artık gece bişeyler düşüneceğiz...:eek::eek:

sizede mutlku bir gece diliyorum...

mutlu bir gecemiiii :) ahhhhh ahhh diyorummmmmm :) bizde geceler olmuyooo tatlım gündüzler oluyoooda dışarda oluyooo :) sadece aradaa sırada 7 aylık evli olan ablam gidip kalıyoruzz ama tabikide ablamın ve eniştemin kontrolü altındaa anladın sen onuu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
mavişim ve dimplehawk teşekkür ediyorum fıstıklrrr ya bu arada kızlarr bişi dicem yaaaaaa... ben ilaç kutusu yaptım ya hani ömrüsümee :) içinede nasıl kullanıcağını yazdımmm :))) pekii ilaç kutusunun üstüne ne yazimmm???

Canim aklim böyle seylere calismadigi icin bilemiyorum ama ben olsam
"Mutlulugun sirri" yada ona benzer birsey yazardim heralde...

Çok güzel fikirler var ya süpersiniz kızlar..

Kızlar ben Fenerbahçeliyim , eşim hasta Beşiktaşlı.
Beni arkadaşlarına Beşiktaşlı olarak tanıtır konu futboldan açılınca , gerçeği söylediğimde arkadaşları nasıl oldu bu diye şaşırıyorlar kendisi de oldu bi kere diyor :| o derece nefret ediyor Fenerbahçe'den ama etme bulma dünyası geldi Fenerbahçeli hatunla evlendi , demekki büyük konuşmamak lazımmış..
Neyse konu futboldan açılınca hep tartışırız , deli olur sonunda tabi :)
Ben espriyle geçiştiriyorum bu konuyu ama eşim gayet ciddi , kızıyor , alınıyor , hatta bana tembih eder sakın akrabaların yanında Fenerbahçeliyim deme diye , o kadar önemli bu konu onun için..
15 şubatta yani sevgililer gününün ertesinde Beşiktaş Tranzonspor maçı var İnönü Stadyumunda.
2 bilet alıcam Allah kısmet ederse tabi. Çünkü hiçbir yerde bilet yok , ne menem bişeymiş bu futbol ya şaştım kaldım kaç gün önceden almamız gerekiyomuş bu biletleri bilmiyorum ki , hayatımda hiç maça gitmiş insan da değilim yani , bırakın Beşiktaş'ı kendi takımımın maçına gitmedim.
Sonra Beşiktaş forması alıcam Cumartesi kendime :/
Evet benim için çok zor olucak biliyorum ama değer kocama ya , anlasın ne kadar değerli benim için.
Hafta sonu çalışacak büyük olasılıkla , 14 şubatta hiçbişeyden haberim yokmuş gibi geçiştiricem günü, şaşırtıcam sağ gösterip sol vurucam :KK66: Benden hediye beklediğini biliyorum böyle günleri çok önemli bulmasam da ilişkiyi heyecanlandırmak için fırsat olarak görürüm çünkü , o da biliyor..
Ben Beşiktaş formamla , hadi gidiyoruz dediğimde ne yapacak çok merak ediyorum.
Gidemesek bile o formayı giymiş olmam ona yeticek tabi o da ayrı..
Beşiktaş'ın tezahüratlarını ezberlemeye çalışıyorum şimdi netten.
Hep Fenerbahçe'ye küfür ediyorlar ya nası bi takımdır bu bilmiyorum ki.
Zor olucak zooor :)

mavişş mutluluğun sırrı hımm güzelmişşşş cicim bide kafam böyle şeylere çalışmıyooo diyo yaa hee görüyoruzzzzz tövbe yarabbim yaaa :)

Belinay_merve cnm hediyen çok hoşş..emek harcayıp ugraşıp yapmışsın:)ama ben böle bi hediyeyi nişanlıma versem gülerrr biz çocukmuyus bu ne şimdi derr:)tabi erkeklerr bayanlar kdr ince olmuyorr,onun için nişanlım anlamas böle inceliktenn..ben sadece bi kazak aldımm..aldıgım magzada paketlettim..hatta ordakiler üzerinee süs yapıştırmıştı onu çıkarttım eve gelince:KK70:

Beni arkadaşlarına Beşiktaşlı olarak tanıtır konu futboldan açılınca , gerçeği söylediğimde arkadaşları nasıl oldu bu diye şaşırıyorlar kendisi de oldu bi kere diyor :| o derece nefret ediyor Fenerbahçe'den ama etme bulma dünyası geldi Fenerbahçeli hatunla evlendi , demekki büyük konuşmamak lazımmış..
Ben espriyle geçiştiriyorum bu konuyu ama eşim gayet ciddi , kızıyor , alınıyor , hatta bana tembih eder sakın akrabaların yanında Fenerbahçeliyim deme diye , o kadar önemli bu konu onun için..
15 şubatta yani sevgililer gününün ertesinde Beşiktaş Tranzonspor maçı var İnönü Stadyumunda.
2 bilet alıcam Allah kısmet ederse tabi. Çünkü hiçbir yerde bilet yok , ne menem bişeymiş bu futbol ya şaştım kaldım kaç gün önceden almamız gerekiyomuş bu biletleri bilmiyorum ki , hayatımda hiç maça gitmiş insan da değilim yani , bırakın Beşiktaş'ı kendi takımımın maçına gitmedim.
Evet benim için çok zor olucak biliyorum ama değer kocama ya , anlasın ne kadar değerli benim için.
Hafta sonu çalışacak büyük olasılıkla , 14 şubatta hiçbişeyden haberim yokmuş gibi geçiştiricem günü, şaşırtıcam sağ gösterip sol vurucam :KK66: Benden hediye beklediğini biliyorum böyle günleri çok önemli bulmasam da ilişkiyi heyecanlandırmak için fırsat olarak görürüm çünkü , o da biliyor..

amaniiiinnn bende fenerliyimmmmm kızzzz yapma bacım dicemmm ama sonunda sevdiğin adamın mutluğu varrrr yüzünn ifadesi şaşkınlığı gülümseyişi kahkahı varrrr:teytey: canım bence formanın arkasınada isim yazdır yani ya senin yada eşinin ismini yazdır hatta iki tane formaal arkasına isimlerinizi yazdırrr bence dahada süper olurrrr.. varyaa mükemel düşünmüşssün nekadarda bende fenerli olsam ve o formayı giymene gönlüm el vermesede eniştem için giy kızzz değerrr vallahiiiiia.s.:nazar:

Belinay_merve cnm hediyen çok hoşş..emek harcayıp ugraşıp yapmışsın:)ama ben böle bi hediyeyi nişanlıma versem gülerrr biz çocukmuyus bu ne şimdi derr:)tabi erkeklerr bayanlar kdr ince olmuyorr,onun için nişanlım anlamas böle inceliktenn..ben sadece bi kazak aldımm..aldıgım magzada paketlettim..hatta ordakiler üzerinee süs yapıştırmıştı onu çıkarttım eve gelince:KK70:

oy kuzum teşekkür ederim... valla canım ben 25 ömrümse 26 yaşında yani kazık kadar insanlarız :eek:ama çocuk ruhluyuzdur biz birbirimizin yanında şımarırızz çocuklar gibi konuşuruz :emir_bebek:ama diğer ortamlarda gayet ciddiyizdirrr :smiley-cool: biz severiz böyle şaşırtmalarıı değişikliklerii.. 5 yılıdr birlikteyiz ve almadığım şey kalmadı kazak pantalon saat parfü seti ve en son traş makinesi.. 1 marttada doğum günü ve hasta fenerli olduğu için feneriumdan eşoftman takımı aldım paketlettirdim evde duruyor onu 1 martta vericem..sevgililer günüdeyse böyle değişik bişi yaptım işte tatlım...

oy kuzum teşekkür ederim... valla canım ben 25 ömrümse 26 yaşında yani kazık kadar insanlarız :eek:ama çocuk ruhluyuzdur biz birbirimizin yanında şımarırızz çocuklar gibi konuşuruz :emir_bebek:ama diğer ortamlarda gayet ciddiyizdirrr :smiley-cool: biz severiz böyle şaşırtmalarıı değişikliklerii.. 5 yılıdr birlikteyiz ve almadığım şey kalmadı kazak pantalon saat parfü seti ve en son traş makinesi.. 1 marttada doğum günü ve hasta fenerli olduğu için feneriumdan eşoftman takımı aldım paketlettirdim evde duruyor onu 1 martta vericem..sevgililer günüdeyse böyle değişik bişi yaptım işte tatlım...
süpersin cnmmhihoyyyt
ama bigün yapcam böle bi hediye vercem bakalım tepkisi ne olcakk:lepi:,kalpten gitmes inş
delikafaduldena.s.

vala süpersın dıcek bısey bulamadımm belınayyy
allah bu coskunu hep daım etsın ınss :)

bende aslında dogum gununde yapıcaktım ama zaman dar olcak ozmn o yuzden sevgılıler gunue karar verdım ve askıma pıknık yapalım dedımm

yıcek bıseyler hazırlıcamm ona ve kalpten bı pasta yapıcamm :)

slayt gosterısı olan bı cd hazırlamayı dusunuyorum bıde..
hedıye olarakta ne alsam bulamıyorum ama pıjama yada esofman takım olabılır :)

amaniiiinnn bende fenerliyimmmmm kızzzz yapma bacım dicemmm ama sonunda sevdiğin adamın mutluğu varrrr yüzünn ifadesi şaşkınlığı gülümseyişi kahkahı varrrr:teytey: canım bence formanın arkasınada isim yazdır yani ya senin yada eşinin ismini yazdır hatta iki tane formaal arkasına isimlerinizi yazdırrr bence dahada süper olurrrr.. varyaa mükemel düşünmüşssün nekadarda bende fenerli olsam ve o formayı giymene gönlüm el vermesede eniştem için giy kızzz değerrr vallahiiiiia.s.:nazar:

Ay çok doğru canım yaa , süper düşündün gel öpim Şeniz
Formalara isim lazım tabi yaa :lepi:
Ay belinay mutluluğumuzda seninde emeğin geçti görüyomusun.kaydirigubbakcemile5
14 Şubat sizin içinde unutulmaz geçsin canım çok sağol!

vala süpersın dıcek bısey bulamadımm belınayyy
allah bu coskunu hep daım etsın ınss :)

bende aslında dogum gununde yapıcaktım ama zaman dar olcak ozmn o yuzden sevgılıler gunue karar verdım ve askıma pıknık yapalım dedımm

yıcek bıseyler hazırlıcamm ona ve kalpten bı pasta yapıcamm :)

slayt gosterısı olan bı cd hazırlamayı dusunuyorum bıde..
hedıye olarakta ne alsam bulamıyorum ama pıjama yada esofman takım olabılır :)

TEŞEKKÜR EDERİM BİTANEMMM.... GÜLŞAHCIM PİKNİK GÜZEL FİKİR UMARIM ADANADA GÜZEL OLUR HAVA CUMARTESİ GÜNÜ.. CANIM BU ARDA PİJEMA İYİ FİKİRRR EĞER SİGARA KULLANIYORSA GÜZEL BİR İSMİ YAZAN ÇAKMAKLA SİGARA TABAKASI ALABİLİRSİNN HIM CD'Yİ YAPMAYIDA SAKIN UNUTMAAA!! BİRDE DUYGULARINI ANLATAN MEKTUPTA YAZDINMI TAMAMDIRR...:asigim:

Ay çok doğru canım yaa , süper düşündün gel öpim Şeniz
Formalara isim lazım tabi yaa :lepi:
Ay belinay mutluluğumuzda seninde emeğin geçti görüyomusun.kaydirigubbakcemile5
14 Şubat sizin içinde unutulmaz geçsin canım çok sağol!

Ben bişi yapmadımkiiiii en güzelini sen yapıyorsunnn kimsenin yapamicağı bişeyi yapıyorsun bir fenerli olarak bjk forması giyiyorsunn değerde enişteciğim içinnn... birde isminizi yazdır tam olsun dedimmmm sadecee.. hee kulağınada şunu fısıldae nişte beyinn "çarşı herşeye karşıı"hihoyyyt ayyyy nediyorum ben yaaa 25 yııllık fenerli belinayın dediğine bakkkk ömrüm duymasın oyar beniiii :jeyyar:

Canım çok teşekkür ediyorum herkesinnn çoook güzel geçsin14 şubatııı. evet son 4 güüünnn:asigim:

Abla süprizini cok begendim.
Umarim bilet falan bulursun.
Eniste cok sevinir hihoyyyt

Abla süprizini cok begendim.
Umarim bilet falan bulursun.
Eniste cok sevinir hihoyyyt

Bu bileti alıcaz başka yolu yok süprizzzzz
Sağol tatlım umarım sevinir gelişmeleri burda paylaşırız artık
Bize ne hediye alıncak acaba hiç bunları düşünmüyoruz..
Hüsran yaşamayalım kıız benneyaptımki

güzelim bizim hediyelerimiz onların yüzündeki mutluluk sevinç heyecan ve şaşırmışlık olucakkk.... vakit kaybetme biletix'i ara ve bilet hakkında bilgi allll canımcımmm

Bu bileti alıcaz başka yolu yok süprizzzzz
Sağol tatlım umarım sevinir gelişmeleri burda paylaşırız artık
Bize ne hediye alıncak acaba hiç bunları düşünmüyoruz..
Hüsran yaşamayalım kıız benneyaptımki

Ben ne alacagimi biliyorum: Hic birsey almicam cünkü sevgilim yok :a015:

biz sevgilier gününü kutlamıyoruz
öyle karar almıştık
ama 16 şubat onun bana ilk kez seni seviyorum dediği gün
biz 16 şubatta sevgili olduk
ama ben küsüm eşimle iki gündür
hem de ilk kez bu kadar uzun
çiçek gibi yapılmış meyve sepetlerinden yollayacaktım ama vazgeçtim hiçbirşey yapmak içimden gelmiyor
yoksa neler neler hazırlardım
ama içimden gelmiyor
kızlar sürprizleriniz çok güzel inşallah çokçokçok mutlu olursunuz maşşalaaaahhh

X