Sevgili, kuzen ve bir küçük hesap meselesi?

O kadar haklısın ki
ne bu samimiyet
Her seyden haberi var
her ortamda olmak ıstıyor filan
Hiç etrafınızda bu tür insanlar olmadı mı acaba yoksa bir tek ben mi sınanıyorum bu türle haklısınız tuhaf gelebilir ama kendisi bana ve hayatıma daima müdahil olma eğilimi içerisinde ne yazık ki kırmadan uzaklaştıramayacağım gibi görünüyor

Teşekkür ederim daha dikkatli davranacağım akrabalar konusunda bundan sonra

Hahahah fikrinizi çok beğendim teşekkür ederim yorum için ve görüyoruz değişik insanlar varmış fazlasıyla

Ben de kendimi kötü hissettim sevgilime karşı o yüzden ben ödemek istedim mesela bir dahaki gelişine de hediye almak istiyorum
Çok haklısınız mesafeden soğuk yapmaktan asla anlamıyor mecburen kırıcı olacağım
Teşekkür ederim yorum için

Kuzen hiç iyi niyetli değil. Dikkat ettiği şeye bak. Ben olsam sağlam tartışırdım. Ayrıca biraz da kıskançlık sezdim. Aklı sıra sevgiliyi aşağıya çekme çabası, bence bir daha onunla muhatap olmayın.

Etrafımda bu tür insanlar olmadı gercekten
Olanda cekındi bence o yuzlerını goremedım
Cok keskin bi insanım
Ablalarım ılıskımı evlilik teklifi alarak eve geldıgım Gune kadar bilmediler mesela.
Baştan belli sınırlar ve ketumum anlatmam etmem fılan

Teşekkür ederim yorum için buradan objektif yorumlar almak iyi oldu benim için kıskançlık var içinde cidden

Ay karakterinizi çok sevdim ben
en doğrusunu yapıyorsunuz bence ve benim de belli sınırlar çizmem gerek artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…