Sevgili günüymüş!

Bundan sonra hiç bzklemiyorimda kutlamamda . Geçti artık. Heves meves kalmadi

Çiçek almak çok güzel bir şey de. Hanımlar eşlerinizin aldığı bu çiçekleri ne yapıyorsunuz? Yani sık sık çiçek alanlar için diyeyim hadi. Eşim aldığında çok seviniyorum ama sonra çiçekle baş başa kalınca seni ne yapabilirim ki diyorum. Vazoda solup gidiyor atmak içimi acıtıyor. Kurutsam nereye koyabilirim bilmiyorum. Sanırım cicek yerine tavuk alaydın bir güzel pişirip yerdik, moduna geçtim ben.

Haha :) çiçek aldı zaman yildonumler de onlardan 2 baş alıp kurutuyorum iple bağlayıp not yapistiriyom örneğin 3. Evlilik yildonumumuz diye. Onuda kutum var saklıyorum.

Bizde kutlamıyoruz hatta esim whatasappta aziz valentin day in kutlu olsun dedi bunuda deyince aman demesen daha iyiydi dedim. Herkes insta ya koymuş çiçekler hani alsaydı sevinirdm ama olmadi diyede ağlayıp odaya kacmak cok seker:)

Kapitalist sistemin sizin sevginiz uzerinden maddi kazanc sagladigi gunler bunlar. Bunun için esinizi uzmeye deger mi ne komik kusura bakmayin ama.
Eşimle 15 yildir birlikteyiz. Bir kere sevgililer günü kutlamadik. Hic bir zamanda uzulmedim.

Napim ağladım işte :) eşim bazen der çocuksun sen daha diye :)

Bende üzüldüm bu sefer . Onceleride bekliyordum ama birsry görmedim . Bu seferde millette görünce doldum.

Haha :) çiçek aldı zaman yildonumler de onlardan 2 baş alıp kurutuyorum iple bağlayıp not yapistiriyom örneğin 3. Evlilik yildonumumuz diye. Onuda kutum var saklıyorum.
Benim de vazom var gülleri içine koyarım. Oğlan taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmadığı için kaldırdım ortadan. Bu arada biz de sevgililer günü kutlamayız. Evlilik yıldönümünü de unutmuşuz zaten. Eşim e devletten bakıp onaylamışti ama bana değer verdiğini bilirim. Marketten kendine bir şey alırken benim de sevdiğim bisküviyi atlamaz alır. Bu benim için alınmış olsun diye getirilen çiçekten daha kiymetli

Haklısınız. Benim eşim Inde düşününce çok değerli hissettirdiği zamanlar çok oluyor. Alınmış olsun diye alınan dediniz ya. İşte o cümle benim durumu anlattı. Alınmış olsun diye almasını bekledim bende.

Siz hediye aldınız mı eşinize çiçek filan? Neden ağlayarak odanıza çıkıyorsunuz istediğinizi belirtmiş olsaydınız alırdı. Millet çiçeğini paylaştı diye suçlu mu oldu. Sıkıntınızı anlayamadım ben. Eşiniz onlara "layt" dediğine göre sürekli elinde çiçek çikolata gezmek istemiyor demek ki. Ama odun veya sizi sallamıyor da değil yıldönümü doğum günlerinde yapıyor diyorsunuz. Sevgililer gününü önemli görememiş demek ki. Bu kadar önemliyse sizin için söylerdiniz olur biterdi.

Sevgililer gününü kutlamıyorum eşim kutlamaya kalksa sinir olurdum. Sosyal medya da kullanmıyorum size de tavsiyem eger çok etkilenip eşinizle aranızı bozuyorsa sizde kullanmayın. Veee gördüğüm bir çok sosyal medya karesinin ardında nasıl dramlar, sahtelikler yatıyor size anlatamam. Bu yüzden her gördüğünüz 50 tane gül için huzurunuzu bozmayın.

Bazen olur ya çok duygusallaşır , hassaslaşırız , çok alakasız bir şey sanki çok büyük bir şey olmuş gibi ağırlık verir. Arkadaşımızın da o ruh hali sevgililer gününe denk geldiği için bu kadar dokundu belki de.
Daha 25 yaşında gencecik bir insansın etraftan görüp , özenmen çok çok normal bence. Zaten doğum gününe, yıldönümlerine önem veriyormuş. Bir dahaki sefere ,
Süslenip püslenip mumlar yakıp güzel bir sofra hazırlamayı dene , senin isteyip önem verdiğini anlasın c
Her şeyi de adamlardan beklemeyelim diiiiyyyyymi ama

Ay yok valla çiçeğin zahmeti çok. Güzel bir brovni daha makbule geçer sanırım eşeğe çiçek uzatmislar gitmiş yemiş hikayesindeki eşek ben oluyorum

Eşim bir kaç gün öncesinde zaten sevgililer günü diye bir gün yokmuş işte öyleymiş böyleymiş diye sayıyor ben de he tamam paramız cebimizde kalsın diyorum anlaşıyoruz :)))

aynı kafadayız 2 gün sonra solacak çiçeği napim ben tavuk alır karnımı doyururum, çikolatayla mutlu olurum

Doğumgünlerini yıldönümlerini atlamıyormuş işte daha ne
Bu kadar basit bi konuda böyle ağlayarak tepki veriyosanız önemli konularda napıcaksınız

Ben 19 yıllok ebliliğimde almadım...aynı öyle derdi..sevgili günü biz karıkocayz.ve günah derdi..ama sevgililerine almış...aldatıldım tekmeyi vurdum...dün baktım ki sevgilisine papatya almış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…