Sevgili günüymüş!

Dun akşam öyle kötü hissetimki sabahta bana sarılıyor. Akşam niye öyle davrandın aşkım diyerek. Bu adam şaka gibi ya :)
yanlış düşünüyorsunuz uyduruktan bir günde size gül ya da herhangi birşey almadı diye değersiz olmazsınız ama bunu eşiniz arasında sorun yaparak vay efendim başkalarının kocası almış sen almadın diye sorun çıkarırsanız İnan’ın var olan değerinizi eksiltirsiniz yapmayın, kocalarınızın karşısında asil durun böyle ufak tefek şeylere tenezzül etmeyin o zaman sizin farkınız ve değeriniz olur, tecrübeyle sabittir, benden size abla tavsiyesi

Anneler babalar gününude herkes kutluyor. Ama onu hiç kaçırmaz kutlar beyefendi. Tamam layt demek daha ko'ay geliyor okunduğu gibi yazmakta öyle :)

Aman çokta şaaapma bizde 5 yıllık evliyiz gündüz bi çiçek yolladı akşamda totosunu kaşıyıp yattı esim umurumda mi yohh cunku cocuklarim sağlıklı ya canim sağ ya açtım tv izledim mis
Bak siz ne güzel tv izlemişsiniz,bazıları için o bile lüks
Bebegim oldugu için kendime ayıracak vaktim yok,

Sevgililer gününü bizde kutlamayız,nasıl olduysa esim msj atmış bu sefer,e yeter daha nolsun,atmasada mühim degil zaten

Ses etmesem hiç beni anlamadığını düşünüyorum. Onun için hersry normal hersry güzel. Evliligimiz super. Sorunları tartışmaları çıkaran benim. Demekki hatayı sen yapıyorsun oyuzden kavgayı ben çıkarıyorum diyorum. Kabullenemiyor.

Kusura bakmayın ama bana da sorun çıkaran taraf sizmişsiniz gibi geldi, tabi bunu sadece sevgililer gününü krize çevirip gereksiz yere üzüntü yarattığınıza dayanarak söylüyorum, biraz özeleştiri yapın tartışma sebepleriniz gerçekten çok mu önemli şeyler biraz düşünün, bunları sizin iyiliğiniz için söylüyorum.

Ama üzülmeni gerektirecek bir durum yok ki canım zaten hiç kutlamamışsınız kutlamış olsanız bu sene kutlamasaniz tamam haklısın derdi
Biz de kutlamadık bizim için o kadar önemli değil evlilik yıldönümü ve doğum günleri daha önemli bizim için
Sizin için de öyleymiş zaten

Bizde hic sevgili günü kutlamadik. Ama diger günler eşim çıtayı çok yükselttiği için beklentim yinede oluyor. Bu arada odun oldu orası ayrı tabi

Evet çokta önemli şeyler değil. Ama işte o anın ruh hali farklı oluyor

Evet insanlardan etkilendim çok.. Bu yüzden çok ' farklı hissettim

ya elalemle neden kıyaslıyor herkes ilişkisini

her ilişki başkadır herkes başkadır.

ben de mesela saçma bulurum sevgililer gününü hele çiçeğe verilen paralara acırım. sadece canlı çiçek severim hediye olarak bakmayı seviyorum çünkü.

onun dışında sevgililer gününde tabi ki sevgilimle geçirmek isterim. ama bu illa kutlamalı olmak zorunda değil birlikte olalım yeter. öyle bi yemek yesek birlikte yeter yani. genelde erkekler özenirler ben de küçükken şirin hediyeler alırdım çift eldiveni falan arayıp bulmuşluğum var hiç kullanmadık yani.

eğer ilişkinizde mutsuzsanız bence 14 şubatta bu yüzeye çıkıyor.

Evet çokta önemli şeyler değil. Ama işte o anın ruh hali farklı oluyor
İşte bunlar sizin değerinizi düşürür önemli şeylerde elbette tepkinizi koyun kendinizi savunun ama basit şeyler için sorun çıkarırsanız karşınızdakinin gözünde değeriniz düşer. O anki ruh halinizde de bu tepki bana yakışmaz diyerek kendinizi dizginleyin.

Eşim dün beni yemeğe götürdü. İşte kutlama değil de arada çıkıyoruz bahane oluyo bize de ama götürmese de kırılmam alınmam. Daha geçen ay doğum günümü kutladı. Normalde alır çiçeğimi de. Siz o paylaşımlara bakmayın. Sanki ne?!?

Teşekkür ederim haklısınız . Kendimi frenlemem lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…