Sevgili günüymüş!

Üstüne birde mesaj attım eşime. Aramızda sevgi ilgi kalmadı bitti. Diye biraz fazla abarttım farkındayım mesajda :))
Diyorsunuz ki elti,görümce,arkadaş kim varsa onların kocaları ile kendi kocamı kıyaslayıp evimde huzursuzluk çıkaracağım.
Sevgililer günümü kutlamadı diye kocamla aramdaki muhabbeti azaltacağım.
Hızımı alamadım trip ve kaprise devam edeceğim.
Size kolay gelsin,
''bir insan kendisinin ve eşinin huzurunu nasıl kaçırır?'a'' güzel bir örneksiniz.

Diyorsunuz ki elti,görümce,arkadaş kim varsa onların kocaları ile kendi kocamı kıyaslayıp evimde huzursuzluk çıkaracağım.
Sevgililer günümü kutlamadı diye kocamla aramdaki muhabbeti azaltacağım.
Hızımı alamadım trip ve kaprise devam edeceğim.
Size kolay gelsin,
''bir insan kendisinin ve eşinin huzurunu nasıl kaçırır?'a'' güzel bir örneksiniz.
Haklısınız frenleyemedim kendimi .

Bi de sosyal medya diyoruz da, ben hiç mi hiç takmıyorum.

Amcanın kızı var. Kocayı evden kovuyo kovuyo aman ne kavga ne gürültü. Başkalarının yanında da kavga ediyorlar. Ha boşandı boşanacaklar diyolar hep.
Ama sosyal medyada güller, tekrar gelinlik giyip fotolar :KK70: Bilmesem inanıcam yani. O yüzden sosyal medyaya bakmayın

Bi de sosyal medya diyoruz da, ben hiç mi hiç takmıyorum.

Amcanın kızı var. Kocayı evden kovuyo kovuyo aman ne kavga ne gürültü. Başkalarının yanında da kavga ediyorlar. Ha boşandı boşanacaklar diyolar hep.
Ama sosyal medyada güller, tekrar gelinlik giyip fotolar :KK70: Bilmesem inanıcam yani. O yüzden sosyal medyaya bakmayın
Gösteriş hepsi diyorsunuz :))

Gösteriş hepsi diyorsunuz :))
BE2E7E71-DF27-454E-864F-BEE36A20FB5E.jpeg

Aynen durum bu :KK70: :KK70:

adam yıldönümlerini dogumgünlerini atlamıyomuş bu neyin tribi kaprisi. sevgililer günü içerikli konular gerçekten şaka gibi. kapitalizmin kölesi olmayın. bugün çiçek almadı diye değerizmi oldun, önceki aldıklarının hiç kıymeti yokmu zaman aşımınamı uğradı hiç yaşanmadımı nedir yani

İnsanın morali bozuluyor . Çevremdekiler karilarina güller almış tüm paylaşmışlar . Şu kadar değerim olmadı dedim. Canım çok sıkıldı . Tripliyim suan

Gül nedir yahu kaç kuruşluk şeydir, değer gülle ölçülebilir mi? Etrafına özenmek insanın düşebileceği en büyük hata bu hayatta. Etrafınızda boşananlar var, eşinden şiddet görenler var, bir lokma ekmeği yiyemeyenler var niye bunları görüp, çok şükür deyip eşinize sıkı sıkı bir sarılmıyorsunuz, yapmayın Allah aşkına

Burada tüm suçlu sosyal medya ve orada gösterilen hayatlara imrenen kadınlar.
Sevgililer günü nedir? Neden ben ve sevgilim herkes ile aynı gün birbirimizi sevdiğimizi gösteren hediyeler almalıyız? O güllere verilen paralara gerçekten değer mi? Bu yaşımızda koca peluş ayıları ne yapıcaz?

Bu tarz özel ama aslında genel olan günler tüketim toplumunun ateşini harlamak için üretilmiş, sentetik günlerdir. Siz doğallarından şaşmayın.

Amaaaa eğer alışveriş ihtiyacınız varsa, bugünlerde yapılan indirimlerden de faydalanın tabi :dondurma:

Şu sosyal medyada gördüklerinize göre kendinize değer biçmeyi bırakın artık. 50 tane gülle mi ölçüyorsunuz değerinizi. O kadın 50 gül almıştır ama içindeki fırtınaları bilemezsiniz. Sosyal medya dışı renkli bir kutu, renkleri cezbedici ancak içinin nasıl olduğu bir sır.
Eşiniz sevgililer günü kutlamasını saçma bulduğunu size en başta belirtmiş. Açık konuşmuş size karşı ama siz onun kadar açık olmamışsınız. O size fikrini belirttiğinde sizin de sessiz kalmayıp farklı düşündüğünüzü belirtmeniz gerekirdi. Kaldı ki sevgililer gününe önem veriyorsanız sizin de eşinize bir şey yapmanız gerek. Madem bu günü kutlamak istiyorsunuz bu yıl siz bir şeyler yaparak şaşırtsaydınız eşinizi. O da sizin böyle bir şey beklediğinizi bu şekilde anlasaydı, ağlamanızdan değil (Birinin ağlayarak bir şey istemesi bana hep itici gelmiştir. O şeyi yapabileceksem bile yapmam.). Kaldı ki eşiniz önemsediği şeyleri kutluyormuş zaten doğum günü, yıl dönümü.

Burada tüm suçlu sosyal medya ve orada gösterilen hayatlara imrenen kadınlar.
Sevgililer günü nedir? Neden ben ve sevgilim herkes ile aynı gün birbirimizi sevdiğimizi gösteren hediyeler almalıyız? O güllere verilen paralara gerçekten değer mi? Bu yaşımızda koca peluş ayıları ne yapıcaz?

Bu tarz özel ama aslında genel olan günler tüketim toplumunun ateşini harlamak için üretilmiş, sentetik günlerdir. Siz doğallarından şaşmayın.

Amaaaa eğer alışveriş ihtiyacınız varsa, bugünlerde yapılan indirimlerden de faydalanın tabi :dondurma:

Size katılıyorum diyeceklerimi özetlemişsiniz :KK66: normalde ilgisini sevgisini belli etmeyip sadece 14 şubatta hediyeler alıpta belli etmek samimiyetsiz ve yapmacıktir bence.bizde eşimle bugünü kutlamayız herkes kutluyor diye de imrenmem önemli olan eşimin bana o kalan 364 gündede sevgisini ilgisini yaşatması bu gerçekçi ve anlamli olan benim icin..

5 yillik evlisiniz,
artik sen ben olmamasi lazim bence.

Caniniz kutlamak istedi, ozel bir sey yapmak istedi ise siz yapsaydiniz,
siz kutlasaydiniz bu sefer, sonraki sefer de ondan beklediginizi citlatsaydiniz.

Gül nedir yahu kaç kuruşluk şeydir, değer gülle ölçülebilir mi? Etrafına özenmek insanın düşebileceği en büyük hata bu hayatta. Etrafınızda boşananlar var, eşinden şiddet görenler var, bir lokma ekmeği yiyemeyenler var niye bunları görüp, çok şükür deyip eşinize sıkı sıkı bir sarılmıyorsunuz, yapmayın Allah aşkına
Çok şükür bu günümüze. Ama insan nefis işte arzuluyor.

5 yillik evlisiniz,
artik sen ben olmamasi lazim bence.

Caniniz kutlamak istedi, ozel bir sey yapmak istedi ise siz yapsaydiniz,
siz kutlasaydiniz bu sefer, sonraki sefer de ondan beklediginizi citlatsaydiniz.
Bir bayan olarak ilk adımı ondan beklerim.

X