Sevgili günüymüş!

Ah ah ahh yapmayın ne olur.
Bu sosyal medya ne menem bir şey, birilerinin mutlu anını paylaşması ötekini mutsuz ediyor.
Lütfen kendi mutluluklarınızla mutlu olun. Paylaşanlara sözüm yok ve asla genellemem ama, biliyor musunuz o mutlu pozların altında yatan mutsuzlukları da?

Bir çiçekle değerinizi de ölçmeyin lütfen, ağlannır mı bunun için :KK43:

Sevgiler..

Sıkıntılı bir zamanınızdasınız hırsınızı bundan çıkarıyorsunuz diye düşündüm.Yoksa böyle bir sebepten ağlayıp odalara kaçmak çok komik geldi.

Siz hediye aldınız mı eşinize çiçek filan? Neden ağlayarak odanıza çıkıyorsunuz istediğinizi belirtmiş olsaydınız alırdı. Millet çiçeğini paylaştı diye suçlu mu oldu. Sıkıntınızı anlayamadım ben. Eşiniz onlara "layt" dediğine göre sürekli elinde çiçek çikolata gezmek istemiyor demek ki. Ama odun veya sizi sallamıyor da değil yıldönümü doğum günlerinde yapıyor diyorsunuz. Sevgililer gününü önemli görememiş demek ki. Bu kadar önemliyse sizin için söylerdiniz olur biterdi.
Aslında belli ettim Birkaç gün önce. Ama o bizim için özel bir gün görmüyor.
Ah ah ahh yapmayın ne olur.
Bu sosyal medya ne menem bir şey, birilerinin mutlu anını paylaşması ötekini mutsuz ediyor.
Lütfen kendi mutluluklarınızla mutlu olun. Paylaşanlara sözüm yok ve asla genellemem ama, biliyor musunuz o mutlu pozların altında yatan mutsuzlukları da?

Bir çiçekle değerinizi de ölçmeyin lütfen, ağlannır mı bunun için :KK43:

Sevgiler..
Teşekkür ederim evet doğru diyorsunuz. Ama işte o anki ruh halim çok farklıydı. Beni sevdiğini biliyorum. Ama kendimi seçilmiş gibi hissettim.

Ay yok valla çiçeğin zahmeti çok. Güzel bir brovni daha makbule geçer :kk77: sanırım eşeğe çiçek uzatmislar gitmiş yemiş hikayesindeki eşek ben oluyorum :deli:
:KK70:hayır bence zevk meselesi. Herkesin beklentisi mutlu olduğu şeyler çok farklı. Bana küçük şeylerden mutlu olan birisi gibi geldiniz Ben hiç öyle olamıyorum. O an görüyorum yapılanı sonra unutuyorum. Sanırım nankör kedide ben oluyorum. :KK64:

Ben 19 yıllok ebliliğimde almadım...aynı öyle derdi..sevgili günü biz karıkocayz.ve günah derdi..ama sevgililerine almış...aldatıldım tekmeyi vurdum...dün baktım ki sevgilisine papatya almış...
Ablacım üzme kendini . Sana bunu yapan diğerlerine farklı davransada elde etme çabasından . En güzel şekilde tekmeyi vurarak asilliği izi korumussunuz. Yeni hayatınızda çok çok mutlu olmanızı dilerim.

:KK70:hayır bence zevk meselesi. Herkesin beklentisi mutlu olduğu şeyler çok farklı. Bana küçük şeylerden mutlu olan birisi gibi geldiniz Ben hiç öyle olamıyorum. O an görüyorum yapılanı sonra unutuyorum. Sanırım nankör kedide ben oluyorum. :KK64:
Büyük beklentilerin insanı daha çok üzdüğünü biliyorum sadece diyelim. İstesem çok mutsuz olup hayatı hem kendime hem de eşime zindan edebilirim. Bunun için sebep bulunur. Ama hayat mutsuz olmak için kısa eldekilerin kıymetini bilip onlara sıkı sıkı sarılmak lazım belki de. Stephan Zweig'in "Korku" adlı kitabını okudum. Ana teması hoşuma gitti aslında. Bazen fazla ve sürekli mutluluk insanı sikar ve farklı arayışlara sevk eder. Yaşarken mutlu anlarin kıymetini bilmeyiz de kaybetmenin eşiğine gelince kıymetini anlarız.

dertsiz evliliği renklendirsin diye dert mi arıyorsunuz zorla napıyorsunuz.:işsiz: açın bu sabahki müge anlıya bir bakın da hayatta gerçekten ağlanacak ne dertler var görün.

Büyük beklentilerin insanı daha çok üzdüğünü biliyorum sadece diyelim. İstesem çok mutsuz olup hayatı hem kendime hem de eşime zindan edebilirim. Bunun için sebep bulunur. Ama hayat mutsuz olmak için kısa eldekilerin kıymetini bilip onlara sıkı sıkı sarılmak lazım belki de. Stephan Zweig'in "Korku" adlı kitabını okudum. Ana teması hoşuma gitti aslında. Bazen fazla ve sürekli mutluluk insanı sikar ve farklı arayışlara sevk eder. Yaşarken mutlu anlarin kıymetini bilmeyiz de kaybetmenin eşiğine gelince kıymetini anlarız.
Çok haklısınız. Bu beklentilerim yüzünden çok kavga çıkarıyorum. Ona göre hiç sorun yok. Bende ikimizede hayatı mutsuz ediyorum farkındayım bunun. Eşim çok kafaya takmaz gibi görünür ama soğuk hareketlerinden anlarım. Çok mutluluk bekliyorum ben herzaman sanırım böyle yapmamam lazım . Hayattan tat alamıyorum .

Çok haklısınız. Bu beklentilerim yüzünden çok kavga çıkarıyorum. Ona göre hiç sorun yok. Bende ikimizede hayatı mutsuz ediyorum farkındayım bunun. Eşim çok kafaya takmaz gibi görünür ama soğuk hareketlerinden anlarım. Çok mutluluk bekliyorum ben herzaman sanırım böyle yapmamam lazım . Hayattan tat alamıyorum .
Zaten sevgisini belli eden bir adamsa sevgililer günü için kavga çıkarmamak lazım. Bizim ilişkimizde hiç yeri yok öyle şeylerin. Evlilik yıldönümünü unuttum ben hangi gündü diye epey düşündüm. Bırakın kutlamayı yani :confused: bu şahsı bir odunluk da olabilir gerçi. Melankoli ne bileyim romantizm bana göre şeyler değil. Oturup öyle bakisamam mesela. Romantik sözler söyleyemem gülesim gelir. Sevgi ölçütü bunlar değil benim için zaten.

Diğer günlerde hatırlıyorsa bu günü sevmiyorsa sorun etmezdim. Ama benim asıl takıldığım eşinizin eşlerine değer verip hediye alan adamlara “layt” demesi. Çok ayıp.

Zaten sevgisini belli eden bir adamsa sevgililer günü için kavga çıkarmamak lazım. Bizim ilişkimizde hiç yeri yok öyle şeylerin. Evlilik yıldönümünü unuttum ben hangi gündü diye epey düşündüm. Bırakın kutlamayı yani :confused: bu şahsı bir odunluk da olabilir gerçi. Melankoli ne bileyim romantizm bana göre şeyler değil. Oturup öyle bakisamam mesela. Romantik sözler söyleyemem gülesim gelir. Sevgi ölçütü bunlar değil benim için zaten.
Çok sevimli geldiniz :) bende tam tersi çok severim romantik olmayı. Gözlerine uzun uzun bakmak isterim Ama eşim çok bakamaz kaçırır hemen . :)

X