Sevgili günüymüş!

Sosyal medya kullanmıyoruz. Sadece WhatsApp ve snapchat kullanıyorum oda görmeme yetiyor :)
Whatsapp durumlarına hiç bakmıyorum ben. Snapi de kapatın bence. Bir ara baktım whatsappa, millet hem oraya hem instagrama aynı fotoğrafı atıyor. Şaka gibi ya. Hadi birine anı diye attın, paylaşmak istedin. Her ikisine birden görmeyen duymayan kalmasın diye mi atıyorlar? Aynı sırada, aynı düzenle birde. Düşmeyin böyle gösteriş tuzaklarına.

Yasin cok genc hemen hemen ayni yastayiz,
Ama bole ozel gunlere hem esim.hem ben cok onem veririz ve esimi kilibik yapmaz, eşine veerdigi degeri gosterir.

Ben bu sevgililer gununu cok dolu dolu yasadim, Hediye ve buket gül almis Supriz yapti, 13 Şubat gecesinde verdi.
Bugunde gezdirdi sinema, aksam yemegi falan.
Ve dedigin gibi heryer insagramda guller ve hediyeler kaynior.
Bende senin yerinde olsam bozulurdum bole alistirmamak gerekiyor.
Aynen çok doluyum . Sanki sevilmiyorum değer verilmiyorum gibi hissettim. Sabahta bana sarılıyor. Dedim kuru kuru sarılmanı napim :) tabi icimden :)

Çok doğru yazmışsınız, bir de niye kadınlar hep bir kıyaslama, rekabet halinde anlamıyorum illa herkes bir diğerinden önde olacak, olma arkadaş ölmezsin :KK70: :KK70: adamın biri karısına çiçek almış vay efendim benim ki bana niye almadı, buna üzülecek kadar basit mi hayat ya da canınızın hiç kıymeti yok mu aptalca şeyler yüzünden üzülecek ne var, anlamıyorum bazı hemcinslerimi.
Gözümüze sokuyorlar. :) baakk eşim beni nekadar çok seviyor gibisinden :) bizde beklenti içine giriyoruz. Aynen kendimi üzdüğüm kadar kimseyi üzmedim hayatta :)

Whatsapp durumlarına hiç bakmıyorum ben. Snapi de kapatın bence. Bir ara baktım whatsappa, millet hem oraya hem instagrama aynı fotoğrafı atıyor. Şaka gibi ya. Hadi birine anı diye attın, paylaşmak istedin. Her ikisine birden görmeyen duymayan kalmasın diye mi atıyorlar? Aynı sırada, aynı düzenle birde. Düşmeyin böyle gösteriş tuzaklarına.
Dun akşam öyle kötü hissetimki sabahta bana sarılıyor. Akşam niye öyle davrandın aşkım diyerek. Bu adam şaka gibi ya :)

Merhabalar 5 yıllık evliyim. Şu 5yildir hiç sevgililer günü kutlamadik . Eşim sevginin günü olmaz bunu yabancılar kutlar . Biz onlardan değiliz dedi. Ve hiç kutlamadik. Ama bugün baktım herkesin eşi güller hediyeler almış . Özellikle bir yakinimin eşi 50 tane gül almış çok hoştu. Daha 25 yaşındayım . Heveslendim. Eşime gösterdim vayy harika degilmi dedim. Oda onayladı başıyla . Sonra dedim bana hiç böyle değer vermedin. Ağlayarak odama çıktım. Aslında doğum günü yildonumler unutmaz
Çiçekler hediyeler alir. Ama neden böyle bir ruh haline girdim bilmiyorum. Çok değişti gibi geliyor eşim bana. Diyorki layt bunların hepsi Eskiden herkes ona derdi layt diye Şimdi bu onlara diyo. Odunlasti ne yapmalıyım bilmiyorum . Çok üzülüyorum bu halimize . :KK43:

aman kuzum çiçekler hediyeler alır diyorsun hem de üzülüyorsun. benim eşim de asla sevgililer gününü kutlamaz. ama doğum günümü evlilik yıldönümümüzü unutmaz. doğum günümde büroma çiçekler gönderir, yemeğe çıkarır. geçen doğum günümde paramız azalmıştı borcumuz vardı, yine de çiçek göndermiş. yemeğe çıkarmazsam üzülür müsün dedi. saçmalama canın sağolsun durumumuzu biliyorum boşver evde yeriz dedim :)) sevgililer günü çok da fifi bizim için :)

Gözümüze sokuyorlar. :) baakk eşim beni nekadar çok seviyor gibisinden :) bizde beklenti içine giriyoruz. Aynen kendimi üzdüğüm kadar kimseyi üzmedim hayatta :)
İyi de niye gözünüze sokulduğunu hissediyorsunuz ya da öyle olsa bile eşleri onları çok sevsin ne olacak yani onlarınki çok sevince sizinki eksiliyor mu ya da onlar çok seviliyor diye siz niye üzülüyorsunuz, eşinizin sizi ne kadar sevdiğini başkalarının sevgi derecesiyle mi ölçüyorsunuz, bırakın bu kıyaslamaları ve başkalarının hayatlarını bu derece umursamayı.

aman kuzum çiçekler hediyeler alır diyorsun hem de üzülüyorsun. benim eşim de asla sevgililer gününü kutlamaz. ama doğum günümü evlilik yıldönümümüzü unutmaz. doğum günümde büroma çiçekler gönderir, yemeğe çıkarır. geçen doğum günümde paramız azalmıştı borcumuz vardı, yine de çiçek göndermiş. yemeğe çıkarmazsam üzülür müsün dedi. saçmalama canın sağolsun durumumuzu biliyorum boşver evde yeriz dedim :)) sevgililer günü çok da fifi bizim için :)
Bizde kutlamıyoruz alışmıştım ama dün. Herkeste mutluluk pozları görünce kendimi eksik hissettim.

Bilmiyorum bizde kutlamıyoruz ama herkes gözümüze sokarcasina paylaşmışlar Bende kendimi kötü hissettim. Değer verilmemiş gibi. Ama eşim normal hayatta değer verdiğini belli eden birisi. Ama romantik adamlara layt demesi odunca degilmi . Kendi onlarda da laytti . Odunlastin iyce dedim
düzeltmek gibi olmasın da layt değil light :)
bizde eşimle kutlamıyoruz sevgililer günü falan açıkçası çok gereksiz bana göre
evlilik yıldönümü doğum günü kutlarız biz
bazen de anneler babalar günü tamamdır

Bilmiyorum bizde kutlamıyoruz ama herkes gözümüze sokarcasina paylaşmışlar Bende kendimi kötü hissettim. Değer verilmemiş gibi. Ama eşim normal hayatta değer verdiğini belli eden birisi. Ama romantik adamlara layt demesi odunca degilmi . Kendi onlarda da laytti . Odunlastin iyce dedim
şu sosyal medyaya bu kadar takılmayın nolur
benim de onlarca arkadaşımdan foto gördüm sevgililer günü hediyeleriyle, ki kimisinin evliliklerinde problemler olduğunu da biliyorum inşallah çözerler tabii
bazı şeylr gösteriş yani onu demek istiyorum
bizde de sevgililer günü kutlaması hediyesi falan olmaz
ilk yılımızda almıştı bi hediye onda da hamileydim kızım olacaktı ona uygun çok anlamlı bi hediye almıştı o kadar
ondan sonra almadı ben de almadım dün de sadece mesaj attım kutlamak için o kadar
evlilik yıldönümünüzü doğumgününüzü unutmuyorsa önemli olan o çünkü onlar size özel

bence sevgililer günü evliler için değil
su gunu bu gunu o gunu derdinden artik bir bayan olarak bana bile gina geldi yani onlar ne yapsin sevgililer gununuz bitiyo evlilik yildonumu o bitiyo dogum gunum o bitiyo tanisma yildonumu tanismamizin 1.ayi 2.ayi baby showeri bilmem nesi yeter yahu

İyi de niye gözünüze sokulduğunu hissediyorsunuz ya da öyle olsa bile eşleri onları çok sevsin ne olacak yani onlarınki çok sevince sizinki eksiliyor mu ya da onlar çok seviliyor diye siz niye üzülüyorsunuz, eşinizin sizi ne kadar sevdiğini başkalarının sevgi derecesiyle mi ölçüyorsunuz, bırakın bu kıyaslamaları ve başkalarının hayatlarını bu derece umursamayı.
Onların mutlu olmasını kıskanmıyorum . Ama esiminde değerli hisdettirmesini beklerdim. Dün gorumcem eltim buketler eşleriyle fotolar paylaştılar bir benim WhatsApp boştu . Kendimi değersiz hissettim. İnsan demezmi belki eşim üzülür onların içinde bir gülde olsa bende karımı mutlu edeyim diye. Kendimi bu yüzden kötü hissettim

X