Popüler Konu Sevgili günlük...

rabbım bozmasın ıns.:Saruboceq:
ck mutluyum:asigim:sositososito

günaydın günnüküm mutlu haftalar herkeşee
o kadar midem bulaniyi ki...doktora da gitmek istemiyom...nörücem bilmiorumbilmiyorumkismile

Sinirlerime hakim olmasını öğrenmeliyim günlük ama nasıl :uhm:

günlükcüm ya bu grip ilaçlarının sersemletmeyeni yok mudur yahu... bir telefon çalıyor yüreğim hop ediyor ; eee iş telefonlarımın da pek susmadığını düşünürsek hop oturup hop kalkıyorum -tatlicadiarzu-

bir de işletmeden gripinin yeni şarkısını duyuyorum... nasıl bir şarkıdır o ya...
"canım cayır cayır yanıyor ; söndür yalvarırım durma nolur durma..." diye

ayy tüylerim diken diken oldu... insanın durup dururken canını yakacak derecede...çok şükür canım yanarken yapmadılar bu şarkıyı ; hah yağmur da başladı burda...
günlerden de pazartesi bugün eeee depresyona girmem için tüm şartlar oluştu sanırım...
amaaa yok öyle bir niyetim... :umursamaz:

akşam kankamla yine tiyatro gidicez ve bu keyfi hiçbirşey bozamaz lülülülülülü
yaaa cuma günü de "Aşk Sözleri" ne gittik... çok keyifli bir oyundu... tavsiye ediyorum...
aşk üzerine cümleler ; ünlü oyunlardan sahneler vs... süperdi...

en çok sevdiğim cümleyi de yazıyorum ki bu cümle bizzat benim için yazılmış sanki; "Aşk karşındakinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu sanmakla salak olduğunu anlamak arasında geçen süredir..." sengözlerimebaksanab

selam günlüklerin en sessizi...2 gün önce anaannemi acile götürdük hastalanmış kadıncağız.şimdi biraz daha iyi.2 gündür hastahanedeyiz.hafta sonu sınavlarım var.şu an ders çalışıyorum.şu sınavlardan ii not alsamda artık rahat etsem sıkıldım ders çalışmaktan.son zamanlarda zaten hayattaki çoğu şeyden sıkılıyorum.yalan dünya deilmi..bu yaşadıklarımız bile yalan.yalan bir hayatın sıkıntısını yükledik boynumuza isteyerek..inş ahirette mutlu yaşayabileceğimiz günlere yatırım yapmayı ihmal etmiyoruzdur ..en büyük korkumda bu..yalan olmayan tek gerçek orası zaten..ölümsüz dünya ahiret...

zamana bırakmak istiyorum herşeyi ama,zamanda herşeyi karşıma yığıyor sanki günlük...
yürek acıması birşeye benzemez bilirim,ya dökülen gözyaşların hesabını kimden sorayım?
sanırım kafam karışık,toparlanmam lazım ve çok hastayım,umarım bir an önce hepsi geçer

Hafta sonundan zaten bir şey anlamadım şimdide iş teki gereksiz şeylerden bunaldım kuru gürültü ve boşa geçen zaman pöfffboshayallersmile

merhaba günlük, ilk defa yazıyorum sana kendimi çok kararsız hissediyorum.Bişi yapacağım zaman tek başıma karar veremiyorum,şöylemi yapsam,böylemi yapsam acaba evlilik telaşesinden bunalımama giriyorum.Hayatta tek kararlı olduğum şey sevdiğim,canım,herşeyim.2-3 gündür rahatsızımda canım benim gün içinde beni 3-4 kere aradı nasıl oldun iyi misin,moralin nasıl diye.Tatlı telaşeleri kendime ızdırap etmekten biran önce kurtulmalıyım

gozlerım acıyo gunnüşohaoldumsmile
ıyıdı ama sımdık acıyor ıste:sinifsinif:
sabah erken kalktım dedem gttı 9gıbı
sımdı herhalde ucaktadr
varınca arıcak...ıns hayrlıısyla doner
uykum var ama guznduz uyumayı sevmıorumhava buz gıbı bı kar eksık
dusumu aldım oturuyorum camın kenarında
copk kasvetlı bı gun..mirmirmirmir

Günlükcüm

İnsanlar çirkin görüntülerini gizlenmek için neden açık,saçık vede sapık resim,avatar kullanırlar hiç anlamış değilim....
:sinifsinif::sinifsinif:

Merhaba günlük

dün güzel bi gündü...
sabah kahvaltımıza o küs olan delüler geldi.
keyifli bi kahvaltı yaptık ufak minicik atışmaları oldu arada
ama cok hoştu yaaa... gülmekten kırıp gecirdiler bizleri:lepi:
cok sevindim öyle gördüğüme...

kahvaltıdan sonra bi antep turu yaptık. kız kardeşine gittik kafe içtik
ama ne içişti. küçük afacan kızlar bir birlerine girdi
karakola gitmeyi göze almadan cıktık:roflol::roflol:

eve geldik... iyi bi türk kahvesiyle dedikodu yaptık
annem arada eve gelemeyen damat adayı için bana ufak atışalrı oldu
altta kalırmıyım hec
cicek ve cikolata getirceklerse gelsinler dedim:roflol::roflol:
boşa gitmesin dimi:roflol::roflol:

aman aman uzak olsunlar bana şölen dibimde ordan bi kamyon alırım cikolata genede bana kimse gelmesin istemiyorum:umursamaz::umursamaz:
ne o öyleeeee:dilcikar:
günnük sakın heee sakın kendini görücülere gösterme ben gösterdim iyi halt ettim:dilcikar:
ama ne uyus ne karaktersiz insanalrla ugraşılıyor ya:roflol::roflol:
biri gelir mal varlıgımızı sorar sorarken halılarımızı döşeklerimizi kaldırır altlarına bakar
sanarsın bilmem kacıncı padişaha dayanır bi yerimizde ordan gelen külce altınları sakladık altında:roflol::roflol:
biri gelir illa bu kızı bize ver
bacımın oglu olmadı. kardeşimin ogluna alım der:roflol::roflol:
ailece anlaşmalı galiba. biri kapıdan digerleri bacadan:roflol:
biri gelir aynı ev içinde oturalım o okula gitsin ben herşeyi yaparım:roflol::roflol:

milletmi maniak bizmi cok akıllıyız:roflol::roflol:

ay akşam akşam saolsun güldürdülerrrr:roflol::roflol:

ulaaa varyaaa bende kardeşlerimeeee hatun almak için o kapı senin bu kapı benim
o kız snein bu kız benim gezip kafe içiçemmmm:roflol::roflol:
kız bahane kafe şahane:dance::dance:

neyse yaaa bu konuyu kapatalım suyunu cıkarcam şimdi:roflol:

iyiyim işte günlük... bu gün yogundum yaaaa
ama cok gıcık bi gündü sabahdan bu yana isteksiz isteksiz calıştım....
uyumak istiyorummmmmmmmmmmmboshayallersmile
ay rüyamda bizim beyfendiyi gördümmmm
bir şey demeden hemen boynuna sımsıkı sarılıyorummmmmm
bırakmıyorum hiç
bi uyandım yorgana sarılıyorum:roflol::roflol::roflol::roflol:

ay cok güldüm ya akşam akşam neyse ben gider
piuvvvvvvvvvvvv

vazgetim demek hakediyorum bunları

Son düzenleme:
iyigeceler günlük bayadır yazamıyorum okadar yorgunumki
olduğum yerde uyuya kalabilirim yazıcak çok şey var aslında
eşim iş buldu çıktığını yazmamıştım biliyorum
saçlarınıda kestirdi işte buya çok yakışıklı oldu
söylüyorum inanmıyor neyse ben kaçar

Herkes iyi niyetiyle takmis bana,elbirligiyle benim birileriyle tanismam,mutlu olmam icin ugrasiyorlar ama bilmiyorlar ki "Mutluluklar Dilerim" lafina hastayim kötükedihüso,yazdan bu yana cok soylendi ve artik kesinlikle duymak istemiyorum !! :umursamaz:kafamçokkarıştı

Günlük süperimmmm bugünn:1closedeyes: çok yoruldum ama değdi süperdi herşey Canım annecim seni çok seviyorummm sen benim canımsınnn herşey feda olsun sana:asigim:
Bu arada günlük bazıları olayları büyütmeye çalışıyo aklı sıra laf sokuyo:roflol: Bilip bilmeden atan insanlar çok işte günlük napıcan es geçicen bunları İnsanlar herşeyin altında kötülük arıyo onların içi kötüyse ben ne yapayımşakkıdı

Son düzenleme:
dün benimkiyle kapattım tilfonu,yatıp zıbarıcam baktım pati karısı arıyo
göya ciddi bişeyler anlatıcaktı,2 saat makara yaptık allahım yaa:roflol:geyiğe sardık ve gecenin bi yarısı kopuyoruz ikimizde:))
yanrıça naber:smiley-cool:kaydirigubbakcemile3
seviyorum bu karıyı
lahana çorbası diyetine başladık hadi hayırlısısositosositoaskerler gelmeden forma girmek lazım dimi:jeyyar:
şu 118 lerin kapışmasından içime fenalık geldi-tatlicadiarzu-hele 80 li olan şebekenin reklamındaki 80 80 80 80 80 80 808 80 118 80 80-tatlicadiarzu-lerinden yangın var die bayılasım geliyoakannehir

günlükcüm, bitanem artık iyice dillendi..çok büyük mutlulukmuş bu anlarını görebilmek..Allaha binlerce kez şükürler olsun..bir de komik ki gülmekten kendimi alamıyorum söylemeye çalıştığı kelimelere...dün acaba yı duymuş benden, aba-caaa diyordu tatlı suratlım..:)bu duyguyu yaşamayı dileyen tüm kadınlara yaşatsın inşaAllah Allahım..

Günlük'üm;

Az evvel tesadüfen açtım ki ne göriyim akannehir
Tanrıçam bana yazmış :1hug:
Beni unuttu sanmıştım esasında...
Vefakar arkadaş sağolsun... a.s
Bu ziyaretçi mesajları kapandı kapanalı sohbet edemez olduk günlük klava:
Hiç sevmedim ben bu işi... :1no2:
Bunun dışında hayatım hoş ve kokoş günlük a.s
Yanlış okumadım evet! Kokoş!!! naniknanik
Kendimi süslenmeye verdim... a.s
Fön çekip duruyorum saçıma her hafta :roflol:
Sonra dışarı çıkıp geziyorum fıldır fıldır... naniknanik
Sonra da gidip zuzuya kamera açıyorum dışarı çıkmadan.
Oh görüyo deli oluyo... :roflol:
Olsun canıma değsin...
Burada onun memleketindeki gibi karpuz kılıklı bir kız yok.
O biçim manken gibi bakımlı sevgilisi var.
Söyle ona kıymetimi bilsin. sırnaşık şey
Hıh!
:dilcikar:

Ne anlatayım ki sana günlük, hangi birini:umursamaz:

sadece bomboş bakıyorum etrafa, hissiz, öylesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…