Popüler Konu Sevgili günlük...

allahım sen kardeşimi ve bütün askerlerimizi koru yarabbim...kimseye sevdiğinin acısını gösterme...

Günaydın günnüküm
Sınava 2 gün kaldı kafayı yemek üzereyim sempatiksalakcinni
Yapamayacağım diye çok korkuyorum bu sene mezun olmam şart yaa :gitme:
Şükür 5 günlük diyetim bitti dün, çektiğim onca eziyete 1,5 kgcuk verebilmişim
Harfi harfine de uydum ama yaa hani 5 kg verecektik :gitme: :gitme:
Neyse buna da şükür ben her akşam sporumu yapmaya devam edeyim yediklerime de dikkat edeyim
İnşallah hazirana kadar veririm bi 7 - 8 kg daha hihoyyyt
Tabi kocik engel olmazsa sporumu yapmama
Bu hafta her akşam arıza çıkarttı, istisnasız her akşam ama inanılır gibi değil
En son dün akşam patladım ama fena kavga ettik
Bir akşam eve geliyoruz çok acıktım diyor yemek hazırlıyorum sofrayı topluyorum hazırlanıyorum çıkıcam hava karardı çıkamazsın yarın erken çıkarsın diyor
Ertesi gün eve girer girmez hazırlanıyorum çıkıcam ben işten geldim açım sen nereye gidiyorsun diyor
E dün hava karardı dedin ya diyorum bugün erken çıkıp geleyim yeriz yemeğimizi
tabi onu düşünmüyormuşum da umrumda değilmiş onun aç olması da bilmem ne
Ya ne istiyorsun benden diyorum cevap yok
Ben giyindim çıktım ne hali varsa görsün
Hem benimle gelmiyor hemde her akşam arıza çıkartıyor ya deliricem artık mafoldumben
Yorgun oluyormuş hali olmuyormuş ee her hafta gidip arkadaşlarınla maç yapıyorsun ama o zaman yorulmuyorsun ben çıkalım diyince yorgun hep
Çok mutsuzum günlük neden bu adam bana zorluk çıkartıyor
Kendime 30 dk bile ayıramıyorum ya mafoldumben

Ne olacaksa olsun artık günlük,
Çok yoruldum ben,bi sene olmasına bi ay kaldı fakat çat pat geldik sonuna dayandı,
Yine saçma sapan sebeplerle ayrılığa getiriyor sözü. Dün gece arıcam dedi uyumuş kalmışım aramış uydunmu yazmış.
Şimdi müsait olunca ara dedim.Biliyomusun artık öyle yorgunum ki bu konuda hiç ama hiç ısrar edicek halim yok.

Herkesi kendi haline bırakıcam artık. Şu şarkıyı şuanki duygularımı anlatıyo.

Umut,unut bugün yanımda yok,
Neden hayat ağır bu denli çok?
İnan kader elimde bir fener,
Önemi yok,yanımda olmasan ne farkeder???boshayallersmile

:sinifsinif: off günnükk offff
çok gerginim bugünn çokkgüne çok yoğun başladım ve bu saat oldu yeni oturdum
daha doğrusu yeter diyiğ öğle tatiline çıktımm
bu ara sanki herşey üstüme üstüme geliyor
yada ben çok gerginim çok fazlamı takılıyorum nee akannehir
huzur istiyorum günnük huzurrr
rahat yaşamak istiyorumm :sinifsinif:
zaten karnımda ağrıyor
regl dönemindeyim birde sanırım ondan bu halim ohaoldumsmile

zaten sabah aldığım ilk haberde kötüydü
benim iyilik meleğim hastaymışş
çok üzüldüm çokk mafoldumben
konuşamadım kendisiyle, çok meraktayım

merhaba günlük
ben ilk defa yazıyorum sana

benim çok güzel giden bir hayatım yada mükemmel değinecek kadar iyi bir evliliğim yok malsesef
ama çok ama çok güzel bir meleğim var hayatımda yaptığım en güzel şey o sanırım
bugün işe gelirken öylece onu izledim üstünü sıkı sıkı örttüm kokluyamadım uyanır diye ve içim birden sıcacık oldu sevgi doldu kalbim uzun zamandır kalbim kızım için atıoyormuş onu anladım günlük

birde eşim bu aralar bana karşı daha bi yakın nededinni bilmiyorum yani tuaf bana neyi deme sorma bana onu böyle görmeye alışık değilim en son bana nişanlıyken sıcak olmuşdu
misafirlerimiz vardı ve ben otururken hep böle uzaklara dalıyormuşum baya zamandır böylesin dedi demmekki beni gözlemliyor hoşumada gitti valla haaa bide ablası beni üzmüşdü bi konuda hafda başında ablasını arayıp kızmış çok böyle bişeyi hayatta yapmazdı hep onu ve annesini tuttardı şaşaırdım ve mutluoldum
akşam yatağa gelincede kulağıma fısıldadı seni düşünceli görmek istemiyorum dedi
kocam ya artık benim gerçek üzüldüğümü,kıymetimi yada artık ondan uzaklaştığımı anladı
sence be günlük

Sevgili Günlük; cidden zor günler geçiriyorum ama sanırım yine başarıyorum atlatmayı, bu içinde bulunduğum buhran ve esiri olduğum ilaçdan kurtulduğum gün herşey daha güzel olacak. Bakıyorumda arkama neler atlatmışım ben. Güçlü olmak doğamda var sanırım tam yıkıldım bitti derken kendi kendimi ayağa kaldırıyorum. Hüzünlerim dilime vuruyor yazdıkca konuştukca ohh be diyebiliyorum. ohh beee:lepi:

2010m yılı bana gerçekten uğursuzluktan başka bişey getirmedi umarım yıl sonuna doğru kader bana güler..o kadar sıkıntılı günlerden sonra artık yıkılmam herhalde diye umut ediyorum....hayat zor şey mücadeleden yılmamak gerek zorlu ünler İnşallah geçecek..eyvahedigeldismile

yorgunum yorgunum çok yorgunum..
kendimi bir bırakırsam taş gibi denizin en dibine batacağım ve beni kimse çekip kurtaramayacak gibiyim demiştim ya.. daha da beterim yahu.. tahammül edilemez dayanılamaz ne var diye soruyor insanlar görünürde hiçbirşey yok.. ama elim ayağım tutmuyor.. birşeyler kaldıramayacağım kadar ağır geliyor.. adımlarım yerinde sayıyor sanki..vucudum külçe gibi..
bi filim izleyip biraz kendimi pışpışlıyım en güzeli.. bana benden başkası yok zaten..

günlük.. ah keşke elimde bu yazılar nasıl buraya dökülüyorsa bu umutsuzluğum ve üzüntüm de akıp gider.. bugün büyük bir hayal kırıklığı yaşadım oysa o kadar yaklaşmıştım ki yada yaklaştığımı sanmıştım neyse bunda da vardır bir hayır diyelim kendimi toparlamam lazım sorumluluklarım var..ve en önemlisi bugünün dikeni yarının çiçeğidir bu benim felsefem yani olmasada hayal kırıklığına da uğrasam vardır bunda bir iş değil mi?şimdi bana düşen beklemek sabır şükür...

Günlük can..

En Büyük 1 Nisan Şakasını Bünyem Yapmış Bulunmakta kötükedihüso
2 Hafta Gecikti Bekledim Gelmedi Tam Plan Yaptım..
Evi Taşıycam Geldi Kırmızı Kar kötükedihüso
Şaka Gibi Ya.. Gitti Gül Gibi Planlarr

Günlükcan Bugün Tutimlen Bi Konu Hakkında Şettirmiştik..
Söle Ona Sözünü Dinliycem.. Peşinden Gidicem :kedi:
Ama Bana Bişi Olarrrsaaa Koşsun Gelsin Emi sırnaşık şey
Yazık Olmasın Gül Gibi Bana :jeyyar:

sevgili günlük...
aldım mesajımı söyle ona çok kaptırmamak şartı ile gitsin biraz arkasından arada vur kaç yapsın ...
bişey olursa jet hızıyla yanındayım ama çok yüz vermez ise bişeycik olmaz günlük...
başarılar kankacığım
kaydirigubbakcemile5

Bu günü sadece kendime ayırdım kendimle ilgileniyorum...

Günlükcan Söle Kankama Bana Kurs Versin Accıkkk :roflol:
Seviyorum Seni Yafrum Benim.. Şeniz

Günlük bugün sabah konuştuk işte,
bitti diyor beyfendi ben hiçbi zaman istediği gibi olamıcakmışım anlamıyorum ki 1Nisan şakası mı yapıyor bu bana bilmiyorumkismile

Ne hali varsa görsün bee alsanaalsanasmile

Selam günlüğüm :1hug:
Belim çok kötü ağrıyor, dün 200 kere sağa 200 kere de sola eğildim simitlerimi eritmek için sempatiksalakcinni Ama gel gör ki bugün fenayım..Akşama sporumu nasıl yapıcam hiç bilmiyorum bilmiyorumkismile
Eşim de bu aralar "fındık istiyorum" diye tutturdu..Fındık aşağı, fındık yukarı boshayallersmileHayaller kurup kurup anlatıyor..Bu arada fındık=bebiş :kedi:
Bilmiyomki netcem ya :çok üzgünüm:

Bu sözü bugün bir yerde okudum ve hoşuma gitti sanki beni anlatıyor gibi geldi nedensekaydirigubbakcemile5
Ben söylediklerimden çok sakladıklarımda gizliyim.Siz en iyisi beni anlamak için konuştuklarımdan
çok sustuklarımı dinleyin

01 Nisan 2010 hayatımın dönüm noktası :sm_cool:
Ayrıntılar daha sonra günnüsüm Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…