Popüler Konu Sevgili günlük...

merhaba günlüğüm gene ben napıyım öyle çok doluyum ki en azından kimseye anlatamadığim içimdeki sıkıntıları sana yazıyorum evvet bildiğin gibi bednm derdim anne olammamak napıyım yaa çookk mutsuzum neyse şimdilik by

ya günlük kardeş ben kırılmakdan çok sıkıldım,önemsediğim insanların beni umursamamasından.... bir anda herkesle canciğer olacak biri değilim olmamda ama en azından iki kelime yazsalar ; merhaba,nasılsın gibi . o bile beni mutlu etmeye yetecek ama sanırım yine yanlış insanlara değer veriyor ve yine kırılıyorum.ufssssssss çok sıkıldım bu durumdan çokkkk

epeydir yazmıyorum sana günlük farkında bile değilsindir belki
cücüm gitti kaldım gene bir başıma pek bişey anlamadım bu gelişinde
sayılı gün geçiverdi işte silbaştan iş ev denkleminde koşturuyom yine
haftasonu da çalışcakmışız bu hafta ek gelir olur işte fena mı
zaten yapacak bişey yok yalnız başıma
gerçi kızlarla bi kaçamak planlıyorduk ama
başka bahara kaldı yapacak bir şey yok
kankim dibe vurmuş durumda nasıl yardım edeceğimi bilemiyorum artık
sanırım işin boyutu baya baya ciddi bir boyuta ulaştı
ne diyeyim Allahından bulsun onu bu hale koyan pislik
ayy havamda değilim yazacak bişeyim de yok gidem ben iyisi mi..

gece konuşmalarımıza bayılıyorum yanrıça karısıyla günlük
ayy tanrıça sempatiksalakcinni
şimdik gelelim lahana çorbasının yan etkilerine günnüküm :roflol: delikafadulden manyak yaa dün gülmekten suratımdaki maske çatır çatır çatladı
bugün hastayım yaa.bi mide bulantısıdır,karın agrısıdır gidiyo...
yoksa?? neee :1shok: :ecrin_bebek: nayırr nolamazz -tatlicadiarzu-
aşkımda hasta mafoldumben kendimden çok onu dert ediyom hee :kedi:
daktır a gitttt diye bagırdım ama yok inat işte bana çekmiş sempatiksalakcinni
gidiyim müzik dinliyim uzanıyım.sonraa kayfe yapiyim kendime.kapatiyim...
sallıyım bişelerr.sonraaa..film izliyim..izlemedgn 1579567 film var nasıl bitcekse :umursamaz:

baharla birlikte ben de yavaş yavaş kendime geliyorum günlük.
kafamdaki belirsizlikleri bir süreliğine dondurdum.orada öylece kalsınlar.birazcık
başka şeylerle meşgul olmaya çalışacağım.işle ilgili gelişmelerde var ama bunun için de
zaman gerek sanırım.şöyle bir üç hafta kadar tatile gitsem diyorum.yanımda yalnızca annem olsun.hmm...ayvalık olabilir mesela.bu mevsimde ne de güzel olur dimi günlük.pırıl pırıl
güneş, yeni açan çiçekler.hiç telefonumu açmayım, kimseyle konuşmayım.bugün ne
giysem, ne sürsem derdide olmadan alplerde gezen heidi gibi atletimle koşayım kırda
bayırda.delikafaduldenharika olur dimi.sabah kahvaltılarımı canım annemle yapıyım.kahvaltıdan sonra
kulağımda mp3 üm sahili dolaşayım, kitap okuyum.tatil bittiğinde de beklediğim haberlerle
harika bi yaza başlayım.olur dimi günlük harika olur.offf yarın yine önemli sayabileceğim bi toplantı var arkadaslarla.heidinin kombini süper gider dimi kasmaya gerek yok.hem fresh hem doğal
aklinialirimsmile

Günlük can..

Eski evimizin arka sokağına taşınıyoruzzz yani çocukluğumun geçtiği sokaklara geri dönüyorum :lepi:
3 sene oldu buraya taşınalı alışamamıştım.. Yaşasın yaa..
Bekle girneee 3 sene sonra bomba gibi geliyorummmm zemuszemus

Günlükkk uykuyu düzene sokmak bana yaramıyo ya-tatlicadiarzu- rüya görmek istemiyorum günlük rüya gördüğüm zaman yoruluyorummmmirmirmirmir

sıkıldım günlük, hemde çok...
hala bi iş bulamadım...
bi işe girmek, artık kendime gelmek istiyorum.
Evde oturmaktan, boş boş bekleyip bi işe yaramamaktan çok bunaldım.
Yeterrrrrrr diye bağırmak istiyorum.
Allah'ım yardım et bana lütfeeennn (
mafoldumben

Günlüküm canım çook sıkkın, dünkü şehitlere Allah'tan rahmet diliyorum.
Kardeşimin askerlik yaptığı yere çok yakınmış, gece komutanları uyandırmış ağlamışlar, sonra cenazeler alındıktan sonra yine ağlamışlar. Rabbim bunları yapanları ıslah etsin, onları öyle bir vijdan azabına düşürsünki ölmek için gün saysınlar, yaşadıkları her güne lanet etsinler. Nasıl verecekler bunların hesabını (
Günlükcüm dağdakilere lanet ediyorum ama bide aramızda oh çekenler var onlara ne demeli, öyle bir devlete çadır kurmuşlarki yedikleri önlerinde yemedikleri arkalarında, ne kadar dışlanıyoruz deselerde hiç kusura bakmasınlar... Türkiye gibi bir devlette yaşadıkları için hergün dua etmeleri lazım. Irak'a gitsinler bakalım bu imkanlar sunuluyomu, çok doluyum günlük çoook, bir karış toprak uğruna yaptıklarına bak, dağdan gelip bağdakini kovma hesabına çevirdiler işi, güzelim memleketimiz ne hale geldi...
Gece anacım uyuyamadı dua etti durdu, bizim yüreğimizi yakanlara Rabbim 10 katı fazlasını versin...

sana ıyı haberlerle gelmedım..
pazar akşamı anıden basımın arka kısmına sert bı agrı geldı oldugum yere yıgılmısım..
bugun carşamba az once hastaneden geldık eve tansıyonum 7,4 olmus dusmesı engellenılmıyo..
4 gundur delıksız uyumusum hıc bı tedavıyede tepkı vermemısım..uyandıgımda konusamıyodum ses tellerımde buyuk hasar gormus doktor sesını yorcak napdın dedı basımı salladım hıc bısı dıye ..ozaman uzuntu vurmus olabılır dedı ıngılterede sanatcıların kullandıgı bı ılacı getırtmısler sabah onu ıcınde bıraz sesım acıldı ama canım cok yanıyo ..serumlar yuzunden yuuzm cok sısmıs..ellerım gozlerım dahı bulanık goruyo herseyı uff allahım neydı bu basıma geldı..ne zaman duzelcem bılmıyorum kendımı cok yorgun hıssedıyorum devamlı uyumak ıstıyorum devamlı..

merhaba günlük...
yine gitti... =(
yine koca istanbulda kala kaldım bir başıma...hava zaten kasvetli resmen gidişine ağlıyor şehir.dün bütün gün beraberdik bebeğe gittik kahvaltı etmeye ordan çıkıp kanyona ordanda taksime geçtik dolu dolu 1 hafta geçirdik yettimi hayır...
çok özlüyorum dualarım sadece bir an önce kavuşmak adını koymak bu ilişkinin oda istiyor ama aksilikler peşini bırakmıyor aşkımın...

Sonuda zafer bizim olucak aşkım SABRET !....
(RABBıM TÜM SEVENLERı TEZ VAKıTTE KAVUŞTURSUN)

günlük bundan bi kaç yıl öncesine kadar iki hayalim vardı
biri olmadı
benim salaklığım yüzünden önceliklerim yüzünden olmadı
şimdi diğeri var aklımda
ama onun gerçekleşmesine de bi kaç yıl var
dua ediyorum allahım beni duysun diye o hayalimi gerçekleştirebiliyim diye
nolur allahım nolurrrr

kardeş kardeşe yaşamak varken bu nee.....
o iki gunluk bebegin
o altı aylık hamıle kadının
ve diğer yüregi yananların suçu nee?
çok canım sıkkın gunluk ....kuzenımde hakkarı yuksekovaya düşmüş asker olarak
şimdi kara kara düşünüyoruz.....çok acı gunnuk çok acı....
kardeş kardeşi öldürüyor elden hiç bir şey gelmiyor(muş).......
offff çıkım ben artık....

Mayın tarlasında, dolaşıp durmuşum aşk sanıpta herkes arkamdan bağırmış kimseyi duymamışım.
Savaş filmlerinde olur ya yaralı yaralı devam etmişim sonuna kadar aşk ya yanımdasın sanmışım...
Mayın tarlasında,yürüyüp durmuşum aşk sanıpta tel örgülerde durmamış bir delikten geçmişim.
Herşey bana dur demiş,kulağım darbe almış duymamışım...Sonuna kadar aşk ya sadece inanmışım.
Koşmuş,düşmüş,kalkmışım.Sevişmek sevmekten gelir inanmışım elimden tuttuğunda öylemi inanmışım ki bize bir şey olmaz sanmışım.
Mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıpta.
Soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım.
Aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim sonunda.
Bedelim sağlam bulunmuş yüreğim paramparça...
Sevdiğim şarkılardan biri... Çok sevdiğim ve sözleri için " vay be beni anlatmış" dediğim... Hangi şarkı çalarken tekrara aldım hatırlamıyorum... Bu şarkıda defalarca çaldı diğeri gibi...
Çalarken şarkı, çok değil geçen bir kaç ayı hatırladım sadece.. Yaptıkları geldi aklıma...Bu kadar mı kördün düş dedim... değişmiceğini bile bile umutsuzca değişir diye herkese karşı onu savunman inanmadığın şeye zorla kendini inandırmaya çalışman, ne kadar boşaydı diye düşündüm...Değişir değişir o böyle biri değil görüceksiniz vs .... Gördük...
Sonunda bende inanmaktan vazgeçip sonunun olmicağinı kabullenerek yoluma devam etmeye karar vermiştim.. Halada kararlıyım.. O olmayacak...
Şimdi neden bunları yazıyorsun peki diye düşünüyorsundur... Artık tam "tamamdır artık aramıyor msj atmıyor rahatım" dediğim anda bi msj geliyor..
Akşam, "benden nefret ediyorsun artık dimi? yazan bi msj geldi...
Evet ondan nefret ediyordum ne adını duymak ne haber almak ne yüzünü görmek hiç bir şey istemiyordum...
Ve o da bunu biliyor... Bilerek neden yazıyor... Neden arıyor... Anlamış değilim... Anlamakta istemiyorum sadece tamamen çıksın istiyorum hayatımdan. bunu istiyorum..
Böyle mutluyum. huzurluyum.. İstediklerim yanımda istediklerim benimle!Beni biraz olsun üzene ve kırana yer yok. Ve sana hiç ama hiç yer yok.

Selam günlüğüm
Neden bu kadar karışık bu hayat söylede bende anlayayım pempem bilmiyorumkismile
Neden bi kere güven gittimi bi daha elde edilmiyor :1no2:
Neden insanları anlamak bu kadar zor :1closedeyes:
Neden hüzün varki hep mutluluk olsa nolurdu sanki akannehir
Neden bunu bana yaptın be Adam NEDEN !!! Çok üzgünüm çoook
Neden neden neden....:sm_confused:
Böyle gider uzar gider bu liste. Ama cevabını bulamayız hiç bi zaman....

Mutluyum günlükcan.....
Huzurluyum uzun süredir olmayan iki şey sonunda bana uğradı...
Belli bir sebebi yok ama artık kendimi toparladım...
Gece kuşu olmak bana yaramıyormuş anladım..Birde şu annem gelse artık
Ev ile iş arasında koşturmaktan yoruldum..Neyse..
Aslında kafama takılan birşey var..Çok garipsiyorum bu durumu bende mi bi gariplik var diye dün cok düşündüm ama...
Neden insanların onları önemsemeleri için kişiliklerinden ödün verirler....
Hani sevgili Nazım Hikmet'in şiirindeki gibi...
Sen elmayı seviyorsun diye elmada seni sevmeye mecburmu...
Değil kendini zorla sevdirip beğendiremezsin.Olduğun gibi görünmek yerine tamamen başka bir kişiliğe büründün farkındamısın...
Biliyorum değilsin insanları tanımak için uzun bir yolculuk yapmak gerekirmiş..Bende seninle uzun bir yolculuk yaptım arkadaşım
Ve sonunda seni nekadar da yanlış tanıdığımın farkına vardım...
Güçlü kendine güvenen halinden eser kalmamış...Yada ilk tanışmada mı o zırha bürünmüştün...
Aslına bakarsan senin için üzülüyorum hemde cok...Kendine istemediğin tutunacak yeni dallar ararken...
Umutlarının geçtiğin yollarda kaybolmasına izin veriyorsun
Hakkında hayırlısı...

günaydın günlükcüm... tiyatro günlerine devam :lepi:
dün Haluk Bilginer'in oyununa gittik... çok güzeldi yaaa... süper bir adam çok ama çok alkışladık; spor yapmışcasına kollarımız ağrıdı desem yeri... pazartesi Zuhal Olcay'ın; salı günü Genco Erkal'ın oyunu vardı... bugün ara verdik... yarın da YIldız Kenter'i izleyeceğim ilk defa... boshayallersmile

yaaa hayatımda aldığım en güzel hediye buydu sanırım... gerçekten süper geçiyor günlerim... canım kankam benim ; fikir sahibi o çünkü olumunekankayizsmile

sana birşey daha anlatmak istiyorum... aylaaaar sonra ilk defa onu rüyamda gördüm; neden bilmiyorum... düşünmüyorum bile üstelik bu aralar gezmekten yorgun düşmüş biçimde hemen de uykuya dalıyorum... öyle rüyamda karşılaşıyorduk bir yerde ben görmezden gelmeye çalışırken o gelip yanıma merhaba demek istedi... yine kötü görünüyordu rüyamda; daha öncekiler de olduğu gibi... suçlu ve mutsuz görünüyordu... belki de öyle olmasını istediğimden öyle görmüşümdür...bu kadar işte rüya....
ama onunla görüşen arkadaşım vasıtasıyla biliyorum ki ; kişiliğine tam ters bir biçimde yalnızlık çekiyor... ailesinden ayrı bir eve taşınmış; home office yapmış ; netten alışveriş yapıyormuş... basketbol ve futbol maçları yapıp; ps oynuyormuş bol bol... bir de öylesine sohbet etmek için benim arkadaşımı arıyor olmasını da düşünürsek ; nolmuş buna diyebilirim... çünkü onlar sadece vakit geçiriyorlardı... inanamıyorum bu kadar yalnız kalmasına; onun gibi sosyallik dolu birinin bu yalnızlığına... içten içe seviniyormuyum üzülüyor muyum bilmiyorum ama... onun ayrımına varamıyorum...

bazen çok öfkeleniyorum ama artık sadece bana o acıları yaşattığı için... haketmedim çünkü ben acı çekmeyi sadece o öyle istediği için oldu... işte o anlarda diliyorum ki "ben mutlu olmadan o da olamasın" ki şimdilik böyle görünüyor... aslında ben gayet mutlu ve huzurluyum ama bahsettiğim güzel bir ilişki belki de... bazen de ne hali varsa görsün; onu özgür bırakmalıyım belki de ki ben de gerçekten güzel bir ilişkiye başlayabileyim diye düşünüyorum... çünkü ona olan öfkem türünün hepsine karşı gittikçe çoğalıyor sanki alsanaalsanasmile bunun da kararını veremedim henüz... amaan acelem yok nasılsa; zaman bunu da cevaplar nasılsa zemuszemus

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…