Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük efsane geri döndüüüü
yine geliyolar yarın
gideli 2 hafta yeni oldu yaaaa
inşallah erkenden biter işleri de giderler çabucak
kaynana ve görümcekkk

kartal gol gol gol...
günlükcüm maç manyaktı 3-2 yendi BEŞİKTAŞ 'IM es es i harikayız maaşallah sübhanallah hep böyle oluruz inşallahhhhhhhhh...
aşkım her ne kadar BJK ye laf soksa bir gs li olarak her zaman BJK arefeyi gösterir ama bayramı yaşatmaz bunu kendide biliyor şok oldu aşkım hahahahahah lalalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaaa oooooooooooooo BEŞİKTAŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

O kadar doluyum ki çok şey söylemek istiyorum günlükk çok şeyy ama söylemiyorum susuyorum nereye kadar nasıl susucam bilmiyorum. Susmam mı gerekiyo kimseyi dinlememem mi gerekiyo bilmiyorummm doluyum yine. Sabrım kalmadı içim sıkılıyo günlükkkmafoldumben

Hayatimdaki bosluklari doldurmaya niyetli olanlar var, var da ben niye istemiyorum ki ,bu ne istir boyle??:uhm:bayanssulusmileboshayallersmile

Yaptıklarımı düşündüklerimi buraya yazsam ne denir ne düşünülür bilmem...
Ama zor gelmeseydi kimsenin ne düşündüğünü umursamadan yazardım..
Belki başka zaman...

Belkide uzun süredir yapmadığın birşeyi yapmak gibi..
Kendi içinde uzun bir yolculuğa çıkmak .....
Özlemek neyi kimi özlediğini bilmeden özlemek...
Aslında biliyorum galiba günlük ama kendime itiraf etmekten korkuyorum...
Tekrar başa dönmekten korkuyorum...
Sevgimin değerini bilmediğinden mi bu isyanım..Yoksa geçmişe olan kızgınlığımdan mı
Bilemiyorum...
Öyle bir an geliyor ki herkesten herşeyden kaçarcasına uzaklaşmak...
Kendimle yalnızlığımla başbaşa kalmak....
Pijamalarımı giyip yataktan saatlerce cıkmamak,çimenlere uzanıp kitap okumak..Sahilde oturup dalgaların gelgitlerini izlemek....
Kalbimin kırıklarını toplayamıyorum bir türlü ..Bundandır huzursuzluğum...
Bundandır yaşamaya dair hevesimin kalmaması....

uff gnlük ya boshayallersmile
hava güneşli
ben evde oğlanla yalnız
kocam ise arkadaşlarıyla beraber her iki haftada bir pazarları yaptığı gibi :umursamaz:
canım sıkılıyo benim yaa
gıcık oluyorum işte alsanaalsanasmile

Guzel baslayan su Pazar gununde moralimi bozan, sinirlerimi ayaga kaldiran kisiye cok tesekkur (!) ederim, seni Allah'a havala ediyorum..alsanaalsanasmile

boşuna nefret etmiyorum şu pazar günlerinden havada tam bir pazar havası kasvetli böyle iç daraltıcı bugün pazar dedirtiyor yani hava saolsun...
bizimki arkadaşlarıyla buluşucakmış ohhhhh haberleşelim dedi öğlenden sonrada hiç kusura bakmasın çıkamam dışarı...yatcam yatağıma uyuyacağım....
kendi istedi valla günlük benim suçum yok...
neyse allah ısmarladık çıkıyorum ben bye bye...

gunukkkk bugun derbii varrr..
EN BÜYÜKK FENERBAHÇEEEEEEEEE dimiii:))
kazancaz allahın izniyleee....daha dogrusu hakeden kazansınnn...
görüşürüzz gunnukumm yarınnn.....

bir hafta nası geçicek bilmiyorum günlükcüm şu sıralar çok kötü hissediyorum kendimi...ama bir hafta sonra herşey güzel olacak biliyorum yada öyle olmasını umuyorum boshayallersmile

dert ortağım günlüğüm uzun zamandr yazmadım sana değişen farklı bişey yok herzamanki gibi ben gene depresyondayım bu aralarhatta daha fazla çünkü umudum bitti anne olamayacağim düşüncesiyle deliriyorum tek amacım anne olmak hatta anne olmak için evlendim ama kader kötü oyun oynadı bana eşim azosperm mahvoldum ben eşimle gene kavga ettim araba alcam die tutturdu adam çocuğum olmuyo die üzülmüyoda arabam yok die üzülüyo neymiş iş yerinde herkesin arabası varmiş napıyım herkes çatırçatır doğuruyo herkesin çoçuğu var benm yok banada oo zamn çocuk al allah allah seneye tedaviye başlıycaktım yaşim zaten geçio yaa çok sinir oluyorum bende evimde bebek sesleri istiyomvalla canmdan bıktımm hergün isyan hergün cehennemde yerim hazır ettim yaaof of keşkee burdan hamileyim die yazabilsem

merhaba gunluk bende sana ilk kez yaziyorum ama son olmaz ins.
canim cok ama cok sIkkIn icim daraliyor yavrumdan baska kimsem yok gibi hissediyorum neden bilmiyorum ama iki gundur cok karamsarim.
yasadiklarimdanmidir nedir bilmiyorum sinirlerim cok bozuk ( cekip gidesim var yalan dunyadan) ama yavrum icin sabrediyorum.
herkes icin herseyin guzel olmasi dilegiyle...

Aylar sonra merhaba günnüsüm opuyorumnanaktan
cook sey oldu görüsmeyeli anlatıcam daha hepsini,
sunu bil yeter,
cok mutluyum cok huzurluyum opuyorumnanaktan

:nazar: :nazar: :nazar:

"Başka dilde Aşk" arkasından "Uzak ıhtimal" filmleriyle geçti bugün....
Sırada Big Fish Tim Burton var..2. izleyişim olacak ama olsun...
Bugünde böyle olsun...

bugün hem çok heyecanlıyım,hem çok umutluyum hemde biraz korkuyorum...beklediğim habere azmı kaldı ne?

günlükcan bugün kader denilen şeye bir kere daha inandımo kişiyi görmememk için ne yaptımsa da burun buruna geldik.iki gündür tahminlerim tutuyor.sınav geçenkine oranla iyiydi ama ben fazlasını istiyorum.Daha dikkatli cevaplamalıyım.çok tatlı çok muhterem kişiyi de gördüm sınav sayesinde.Ay içim kıpır kıpır oluyor.ha bi de böyle devam edersem yüz kilo olcam bir de klasik sözüm ders çalışmalaıyım derim ve giderim...

BolSekerli cool ol, insanlara değer verme, hak ettiklerini ver diyorum ama anlamıyorsun işte!!!

:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

X