sevgili ailesi

Evlendiğiniz zaman tüm problemler katlanarak devam edecek. Aile baya sıkıntılı...Eeee erkek arkadaşınız da hiçbir zaman yanınızda olamamış aslında. Annem bunu dedi babam bunu dedi demekle ilişki yürümez. Şimdiye dek durduğunuz kabahat. İleride daha fazla ve uzun süre acı çekmemek için ayrılık kararını şimdi vermeniz gerekir. Kadın da oğlunun turşusunu kursun.

Evli olsaydım nasıl çözüm önerileri olurdu acaba

Beni abisinin düğününe de çağırmadılar. Ben abisiyle ünideyken tanışmıştım. Evlenirken çağırdı sandım ama kız arkadaşını da getir diyen olmadı. Annesi babası zaten demez. Kız arkadaşlarım git dediler bana sonuçta kaç senelik ilişki. Ama çağrılmadım.

Bir
akrabam bu sartlarda evlendi aile şirketiydi. malesef 1 yıl sonra bosandılar.

Sevgilinizin sizin başka yerde çalışmanızı istememesi çok büyük sorun Bence. Geri kafalı Bi aile belli ki. Evlenince otur evde çocuklarına bak derler emin ol. Daha yolun çok başındasın, karşına çok daha iyileri çıkar. Kendine bu kötülüğü yapma.

Abisin eşi onlarla birlikte ofise gelip orda çalışıyor. Bu sene çocuğu oldu erkek arkadaşımın annesi bakıyor. Kadın başta o gelinini çok eleştirdi. Kızın giyimi açık olmamasına rağmen. Sadece giyim değil hareketlerine de bişeyler buldu. Ama son zamanlarda çok seviyormuş iyilermiş. Alıştı heralde. Başlarda kıskançlık olmuştur. Ama ben o tanışma düğün süreçlerinde kıza yaklaşımı bakışı davranışı beni korkuttu açıkçası. Sabredince belki düzeliyordur sonradan yada baştan düzelmez deyip inceldiği yerden koparmak lazım.

Bana sonradan tamam gelince bizle çalışma başka bi işe girersin istiyorsan demişti. Ama bunu ona sırf orada onun şehrinde yalnız kalacağım iş arkadaşlarım olsun diyerek zar zor ikna ettim ve bence onun şehrine geleyim diye tamam dedi. Ama hep kafasında çocuk olunca zaten çalışmaz yada kendi çalışmak istemez zorlanır bizle çalışır rahat olmak ister kafası var. Bana ünideyken ben çocuğuma annemin bakmasını istemem eşim baksın diyordu. Annesi o zamanlar başla komşunun çocuğuna bakıyormuş kadın çalıştığı için be çocuk anne babasını doğru düzgün görünüyor ben istemem öyle diyordu. Böyle böyle işledi beni o zamanlardan.

Onun şehrine gidersen cok sorun yaşarsın zaten ailesine karşı duramamasindan dolayi yaşarsın. Bir babanın kalkıp oglumu dizimin dibinde istiyorum demesi zaten o evliligi cümleten yapacağınızın kanıtı. Bu isin sonunu gerçekten hic sevmedim. Erkek arkadaşın ailesine resti çekip ordan uzak kalmazsaniz yandiniz

Kendisi annesine söyledi ama annesi hastalanma numaraları yaptı ve gidersen hakkımı helal etmem dedi. Birde şey demiş erkek kızın tarafına girmez kız gelir. Sen kızı getirtemediğin için gitmek istiyorsun. Kız gelsin iki sene burda durun sonra gitmek isterseniz gidin demiş. Bende burdaki işimden çıkıp orda bir düzen kurduktan sonra hele bide çocuk olduktan sonra neden tekrar döneyim o zamanda çoçuğumuza biz bakarız orda napacaksınjz diye engel olacaklardı. annemin bana şuan ihtiyacı var sen gel dedim bir süre sonra benim ailemi de oraya taşırız dedim. Yok kabul ettiremedim.

Zaten bana yeterince mimlendiler bence. Hem rahat gidip gelmeme ailemin ilgilenmemesine hem giyim tarzıma hemde çocuğu buraya getirtmeye çalışmama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…