sevgili ailesi

Canım yukarıda da yazdım ama hayat bu tür insanlar ile uğraşmak için çok kısa... İnan çok daha iyisini bulursun....
Aynı şekilde sevebilecek miyim herkeste türlü türlü buy var iyi diye görüp saygı duyduğuna inandığım birinde evlenince başka çıkabilir burda neler okuyoruz bu beni çok korkutuyor en azından erkek arkadaşımın her türlü şeyine katlandım sevdiğim için başkasını bu kadar sevip katalanabilecek miyim

Bunu tabii ki zaman gösterir ancak evlendiğinde kar topu misali sorunlar artarak devam ediyor. Bunu göze alabiliyor musun? Erkek arkadaşın ailesini öne sürerek kartlarını açık oynamış aslında. Kurallar bu diyor sana... Ben birinin benim üzerimde bu denli hakimiyet kurmaya çalışmasına izin veremem. Hoşlanmam mesela... Aile zaten odun. İnsanlık namına birşey göremedim. Düzelmezler de....

Aileye mesafe koysam bile erkek arkadaşım zaten aşırı karışan biri ki kendi ağzıyla söylüyor ben karışırım eşime diyor müdahale ederim diyor. Müdahale edemeyip lafını dinleyemeyeceği biriyle olmaz zaten

Eşimden önceki erkek arkadaşımdan bu sebeple ayrıldım. Çok iyi bir insandı ama işte sevgili iken işler değişiyor. Ben lisede iken o üniversiteye başladı. Gerek kız gerek erkek arkadaşları ile geziyordu ve ben bunu sorun etmiyordum. Sonra ben üniversiteye başladığımda bana çeşitli direktifler vermeye başladı. Bu direktifler de erkekler ile konuşmamam yönünde idi. Şaka gibi değil mi Sonra bitirdim.... Aşk bu değil çünkü. İyi ki de bitirmiştim diyorum.

İki farklı nick ile takılmıyorum aslında. Bunu erkek olarak şikayet ettikleri için değiştirmiştik. Ancak erkek olmadığımı kanıtladım ve hesabımı geri verdiler.
Niye erkek olarak şikayet edildin? Çünkü erkek varsayılarak verilen cevaplara ve sorulara erkek arkadaşının ağzından yanıt veriyordun. Konuyu açan kadın olarak yaklaşanlara da kendi ağzından. Çift kişilikli değilsen takıntılısın.
Ayrıca bu bahsettiğin adamı da çok zengin ve onun kölesi olmayı kabul etmediğin için ayrıldınız olarak anlattın, pişmandın ayrıldığına geri dönesin vardı.
Dönmüşsün belli ki, evlen sen bu adamla evlen.

Senin yerinde olsam, erkek arkadaşımı çok sevsem de onunla evlenmezdim çünkü annesi ( sana veya başka bir kıza) huzur vermez. Allah anneleriyle oğluşlarını ayırmasın.

Ayrılın kesinlikle. Her şeyi geçtim annenizin vefatında bile aramamışlar bunu sineye çekmemelisiniz.

Banada söyledi bunları arkadaşlarımla rahat rahat konuşup bişey soramıyordum öztü
Ayrılın kesinlikle. Her şeyi geçtim annenizin vefatında bile aramamışlar bunu sineye çekmemelisiniz.
benimde kopma bıktım o oldu. Kendis hemen çıktı geldi ama ailesinden ne bir arayan ne bir soran oldu. Bunu kendisine söyledim wo de annemle fotolarımı görüp de bir arayıp yaşamadılar mı diye. Oda şaşırdı üzüldü böyleler napiyim diyo. Bende ailemi sevmiyorum diyo

Ailesine karşı duramıyor ses çıkaramıyor dolayısı ile benden bekliyor fedakarlığı

Ailesine karşı duramıyor ses çıkaramıyor dolayısı ile benden bekliyor fedakarlığı
Sesini sana nasil çıkarıyorsa onlarada çıkaracak. Gönlümden geçen ayrılman, bu insanla mutlu olamazsın kendisi, ailesi cok çektirir sana, ilerde mutsuz olursun, bu cok net belli. Ayrilmak içinden gelmiyordur yillardir berabersin belli, karar senin kararın olacak, iyi düşün. Dayanabilirim diyorsan hic dusunme

Ben bu kadar seviyorumda dayanamıyorken abisinin eşi nasıl dayanıyor acaba bunlara. Abisi tam bir narsist. Kız da bıkmış ama öyle kabullenmiş. Onunla da çok konuşamadım oda çekingen evlerine gittim pek konuşmuyor numaramı falanda almadı. Ama iyi birine benziyordu

Canim dayanmaktan kasdettigim ayriliga dayanman, onun ailesine ona dayanmak icin hic ugrasma bile, bunun ilerisi var, simdi özlem var isin icinde. Ayni eve girdiginde hergun yaninda oldugunda sevgilinde değişecek. Onun icin garanti olacaksın kaybetme korkusu olmayacak, seni manipule edecek, baska yerde çalışmanı bile istemiyor, cocuk olunca hiç çalışmanı istemiycek vs vs

Hayat cizginizi başkalarına göre düzenlemek pişmanlık getirir ve bu güne kadar bunu yapıp az çok pişman olmayan bir Allah in kulu yoktur. Evlilik ilişki birbirini destekleyip geliştirmeye dayanır sınırlara değil. size iyi gelen hayallerinizi destekleyen biriyle evlenin yoksa sadece evlenmiş olursunuz.

Ne güzel yorumlamışsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…