Sevdiğini özleyenler buyurun

yaptııııııııım ablacım nasıl olmuş,esra sağol cnm senin söyleğin gibi yaptım.amma karışıkmış yaaaaaaaa.menekşe ablacım sende bak?

Evet denizcim bujiteri dükkanim var aynen öyle gelen giden derken zaman geciyoo tabii pc olmasaaa da olmaz hehehee:) :)
benim yigitime ananesi bakiooo canim ama coook özlüyo babasini daha 2.5 yasinda....
Ayy canim işallah is bulup girersin cünkü evde oturmak zor olur sanirim hayirlisi olsun :)

inşallah ablacım.bende babamı özleyerek büyüdüm.işi dolayısıyla bizden ayrıydı senelerce.herşeyin farkındadır tabi.en çok ona zor oluyodur.biraz büyük olsa daha zor olurdu aslında.böyle olması daha iyi olmuş.az kalmış kavuşucak babasına:teselli:

Evett canim isallah bu günler gececek oglusum ve bende kavusacaz askimizaaa offff
DENIZ COOK GÜZEL TICKERIN CANIM BENIMKI CIKMIYOO YAAA DELIRDIMM
KIZLAR YAPMAYI BILIYORUM KOPYALAYIP YAPIŞTIRYOM AMA OLMUYOOO OLMUYOOO NEYSE BAKACAZ CARESINE :1hug:
GÜLCIN OLMADI BU SEFER DE :roflol: :roflol: :roflol:

deniz biz menekşeyle uğraşıyoz ama yapamıyoruz birtürlü ona ticker nasıl yaptın ablacım söylesene

ablacım evlilikn hazırlığı forumunda evlilik takvimi nasıl yapılır yazıyo.orda arkadaş tek tek anlatmış.onu takip ettim oldu.ordan deneyin birde

Tmm sea sea deniyecez ama yapiyoruz sorun yok ama cikmiyooo yaaa gülcinde bende deli olduk offfffffffff

Bak yine cikmadiii deniz offff yaaa normalde butür seyleri ben herkeze yapmayi gösterirken simdiii yapamiyom hahahahahaaaa :)

bak sımdı yaptım gülcın yaptıklarımın hepsı dogruymus dedımya netde sorun var dıyee cıktıı ohhh beeeeeeeee

evet denız cook sükür heheheee :lepi: :lepi: :lepi:

ya senın dedıgın yerı bulamdım yıne kendı yöntemınle yaptım ohhhhhhhhhhhhh :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…