Sevdiğini özleyenler buyurun

Basbasayiz heheheheheehee :) :) :) kimse girimiyoo sorun var kk da gülcin de giremiyorum diyoo msn den bana

valla bende zor yazıyorum sürekli bağlantı kesiliyo...ablacım senin bujiteri varmış öylemi?ne güzel zamanın nasıl geçtiğini anlamzsın hem biz hem orası.bende iş arıyorum kendime.o gittikten sonra oyalanmam lazım bi şekilde.yoksa zaman nasıl geçer.oğluşuna kim bakıyo?

o senin tatlılığın canım.bak gözün aydın belli olmuş ne zaman gidecekleri hadi hayırlısı olsun

halam geldide bugün belim çok agrıyorrrrrr... senınki belli ne zaman gidecegi canım?

aaaa hoş gelmişkaydirigubbakcemile3ılık bi duş al iyi gelir.yok cnm belli değil daha aşkımın ne zaman gideceği.bilmiyorum valla.bildiğim tek şey az bir zaman sonra ayrılıcağım cnm

deniz unutma sakın ama sakın seni ondan ayıran yollara sitem etme,onu sana kavuşturacak yine o yollar bitanesi tamammı ablacım

canm bak ben anlatmamdansa evlilik hazırlığı formuna gir,orda evlilik takvimi nasıl yapılır diyo ilk sırada arkadaş sağolsun tek tek yazmış,ordan adım adım sizde yapın.

menekşe bakalım beğenecekmisinhttp://www.ticker.7910.org/an1cETm-M3-0000MDAwMTUwbHwxNzY1NDRsYXz2bXL8bWUga2F2dXNtYW1h.gif

deniz unutma sakın ama sakın seni ondan ayıran yollara sitem etme,onu sana kavuşturacak yine o yollar bitanesi tamammı ablacım

edermiyim hiç canım ablam.bizm başvurumuzun kabul edilmesi imkansız gibi bişeydi.başvurular bitmişti bile.şansımızı deneyelim dedik hiç umudumuz yoktu ama kabul edildi.ALLAH ım hep hayırlısını verirmiş.bundada bi hayır var eminim.Rabbim yanımızda.eğer gidemeseydi kavuşmamız daha bi uzayacaktı.durum zorlaşıcaktı.hayatımızda pek çok şeyi ertelememiz gerekecekti.seviniyorum aslında gittiğine.oda seviniyor.ALLAHın sevdiği kuluymuşuz.ama gönül işte bazen hasretliği düşününce canım acıyo o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…