Sevdiğini özleyenler buyurun

Ben geLdim kızLar....
NasıLsınız ....Ben iyiyim vaLLa ....
Mehtap sayıyorum....Ayy işaLLah gelir biran önce...
ama biryandanda buruğum kızLar yaaa...
Ben evden nasıL kaçıcam aşkımın yanına....:çok üzgünüm:

cnm dur bir gelsinde yalandan çok ne var.üzülme illaki bir yolu bulunur.hem söyleğin yalan beyaz yalan sayılır:jeyyar:

off ben buraya dah önce gelmştim sonra dedim askere gidene kadar girmycem çünkü moralim bozuluyor,ama yine dayanamadım girdm:) aralık 1 gelse sınava girse belli olsa şu nereye gidiceği daha fazla rahatlıycam sanki yaa.

selam kızlarr sonunda rahhat rahat nete girebiliyorum kaç gündür girip girip çıkmak zorunda kalıyordum hiç bir şey yazamıyordum:KK43:
nasılsınz bakalım

off ben buraya dah önce gelmştim sonra dedim askere gidene kadar girmycem çünkü moralim bozuluyor,ama yine dayanamadım girdm:) aralık 1 gelse sınava girse belli olsa şu nereye gidiceği daha fazla rahatlıycam sanki yaa.

Merhaba canım hoş geLdin....ama sıkıLma Canım Hepimizinki asker...
Hepimiz aynı şeyLeri yaşadık....Umarım hakkınızda hayırLısı oLur....:teselli:

the lady hosgeldın canım ne zaman gıtcek senınkı kısa dönem uzun dönem bellı olsun dıyemı beklıyosun :) hayırlısı olsun
nergıs hg yasımı sormustun 84 lüyüm 1 tane de coocugum var canım :)
hosgeldın sende günestekı gölge

hımm daha gımedımı sea sea senınkıı ayy sımdıden pıskolojını baozma bende senın gıbı gıtmeden önce esım yataklara düşmüştüm ama ınsan herseye alısıyoo canım ınan yanıı

allah saglık versın en önemlısı buuuuuuuuu

aralık 1 de sınava gircek inş,12 aralıkta ta gidicek,dha belli değil evet 12 ay mı 6 aymı olcak kısmet bakalım.bende 84 lüyüm sen maşallah hızlı çıkmışın:) allah bağışlasın.

ah cnm sen benm kader arkadaşımsın.benm durumda aynı.aralığı bekliyorum.ama ben burdayım sürekli.canlarım beni o kadar rahatlatıyolar güç veriyolarki:1hug:

hımm daha gımedımı sea sea senınkıı ayy sımdıden pıskolojını baozma bende senın gıbı gıtmeden önce esım yataklara düşmüştüm ama ınsan herseye alısıyoo canım ınan yanıı

allah saglık versın en önemlısı buuuuuuuuu

cnm artık çok geç bozuldu bile psikoloji kalmadı hiç.ama diyorumya ilk günki kadar değilim.gideceği fikrine yavaş yavaş alışıyorum.çok özliyceeem çoooooooooook.o benm herşeyiiiiimsenağlama

sea sea canım üzülme yaaa :teselli:
bak bızımde coook var daha senın safak kactı yaaa hep kafam karısıyooo tutamıyorum aklımda :1no2: bıde benım oglusum var 1 tane denız :nazar: :nazar:

adres ımza ıcın :)
http://ticker.7910.org/eng

ablacım ALLAH bağışlasın.çok tatlı maşallah.benmki aralıkta gtcek kısmetse.daha şafak saymaya başlamadım.adres içinde sağol ablacım

senağlama Kizlar gideceklere simdiden allah kavustursun :nazar:
alışacaksınız sızde bızım gıbı burda konusa konusa gececek günler ısallah :a015:

BENIM ADIM MENEKSE bujımenekse YAZIYO YA BUJITERI DÜKKANIM var ısten konusuyorum zaten hep :nazar:

X