Sevdiğini özleyenler buyurun

nergiscim sen bayağı azaltmışsın.inşallah 28 gün çabucak geçerde kavuşursun.sen 1ay sonra kavuşuyosun ben ayrılıyorum.sen biran önce geçsin istiyosun bense zaman dursun istiyorum ah ahhhhhhhsenağlama

Mervecim tşk ederim vaLLa kızz öyLE en sonunda izin beLLi oLdu...
daha oLmazdıda Benimki gitti komutanın yanına...
dedi komutanım çok bunALdım feLan ...
anca bu şekiLde işte ...
mehtap 28 kaydirigubbakcemile3

hehekaydirigubbakcemile2
benimki ne yalanlarla izne geldi bi sölesem gülersinizkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
nişan yapıcaz dedi gitmen lazım dedi tören fln
yüzükleri de takınca inandırıcı oldu tabii bide gidince kola lokum fln dagıtmış kutlamışlar:eek:

Günaydın kızLar NasıLsınız bakaLım .....

Şafak:190 Biten:270 kaLan:6 Ay 10 gün

mehtap:27 Gün.....:sm_cool::teytey::dance::nazar:

Günaydın kızLar NasıLsınız bakaLım .....

Şafak:190 Biten:270 kaLan:6 Ay 10 gün

mehtap:27 Gün.....:sm_cool::teytey::dance::nazar:

günaydın nergisciiim.ben iyim işte.pek tadım yok aslında ama idare eder.seni sormalı canım?aslında iyi olduğun her halinden belli:sm_cool::nazar:

ssea sea günaydın cnm.kızlar hepinize günaydın.neden tadın yok hayırdır,cnm korkma geçicek bak biz burdayız seni hiç yalnız bırakmıcaz meraklanma.sen sağlam,kuvvetli olki askerine moral veresin değilmi .

ssea sea günaydın cnm.kızlar hepinize günaydın.neden tadın yok hayırdır,cnm korkma geçicek bak biz burdayız seni hiç yalnız bırakmıcaz meraklanma.sen sağlam,kuvvetli olki askerine moral veresin değilmi .

cnm günaydın.bilmiyorum günler geçtikçe daha bi boğuluyrm.ilk günler gibi değilim daha iyim aslında ama kötüyüm işte.gerçek söylüyorum cnm iyikide varsınız,içime acaip bi rahatlık veriyosunz.çok sağolun canlarım

biz burda birbirimize destek olmak için varız zaten meraklanma sen günler su gibi gelip geçicek anlamıcaksın bile.kötü olmanı gerektiricek bir şey yok ortada deminde dedim sen iyi olki arkadaşında iyi olsun demi.ne kadar kaldı gitmesine ve gideceği yer bellimi

neden kimsecikler yok hayırdır ya?nergisten denizden benden başka.kızlar ne sorucam size ben kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum naasıl oluyor bileniniz varmı?

biz burda birbirimize destek olmak için varız zaten meraklanma sen günler su gibi gelip geçicek anlamıcaksın bile.kötü olmanı gerektiricek bir şey yok ortada deminde dedim sen iyi olki arkadaşında iyi olsun demi.ne kadar kaldı gitmesine ve gideceği yer bellimi

yok cnm belli değil.ortalama aralık başı gibi diyolar ama bakalım.sizler nasıl dayanıyosanız bende öyle dayancam canım.tabi desteğinizle.o konuda hiç şüphem yok hep yanımda olcağınızı biliyorum.rahatım.arkam sağlam:dance:.senin yaş kaç cnmm?

HEHşöyle ol işte kuvvetli ol.ben 29 yaşındayım canım,eşimde 30 yaşında .okul du işti derken biz biraz geç kaldık askerliğimizi yapmaya am olsun oda bitiyor

HEHşöyle ol işte kuvvetli ol.ben 29 yaşındayım canım,eşimde 30 yaşında .okul du işti derken biz biraz geç kaldık askerliğimizi yapmaya am olsun oda bitiyor

şimdiye kadar öğrendiklerimden sonra benden bir tek büyük sensin.ablacım canım ne güzel bitcek az kalmış kavuşmanıza.nerde yapıyo askerlik,çocuk varmı?

cnm biz yanındayız herzaman arkdaşın burdaykende oburda olmadığındada.evet geçti ve bitiyor sonunda rabbime şükür,darısı başına darısı tüm hasret .ekenlerin başına ablacım.eşim manisada askerlik yapıyor canım,bebişim yok rabbimin izniyle bi gelsin bakalım

cnm biz yanındayız herzaman arkdaşın burdaykende oburda olmadığındada.evet geçti ve bitiyor sonunda rabbime şükür,darısı başına darısı tüm hasret .ekenlerin başına ablacım.eşim manisada askerlik yapıyor canım,bebişim yok rabbimin izniyle bi gelsin bakalım

çok sağol ablacım.hakikaten çok zormuş asker göndermek yaşamayan bilemiyo.sizin durum bi başka zordur tabi.neyse ablacım ALLAH ın izniyle kavuş bi kocacığına inşalllah sonra bizi teyze yapkaydirigubbakcemile3

slm kızlar nasıl keyıfler moraller bozuk muu neee :KK43:
gülcın safak 144 degıl kı kızım 142 degılmı kafam karıstı hep yaaaaa

benımkı 140 bugün sanırım :)

ablacım hep merak etmişimdir bu yazdıklarınızın altındaki sayaçları nasıl yapıyosunuz?

Ben geLdim kızLar....
NasıLsınız ....Ben iyiyim vaLLa ....
Mehtap sayıyorum....Ayy işaLLah gelir biran önce...
ama biryandanda buruğum kızLar yaaa...
Ben evden nasıL kaçıcam aşkımın yanına....:çok üzgünüm:

X