Sevdiğini özleyenler buyurun

abla diyen dillerini yerim senini cicişim.ama sen yinede deme kendimi yaşlı hissediyorm vallaciciş duygucum görüşürüz bende çıkıyrm.öpüldnz

bende cok özledım askımı yaaa hep ayrı hepppp ne zaman ewlencez bız yaaa

günaydınnnnnnnn
rüyamda yine sevdigimi gördüm kıslarrr ......
beraber bisiklete biniyoduk
ne anlama gelir ki acaba :uhm:

Son düzenleme:
günaydın kıslar :)

sevdıgını görmüşsünrüyanda cıcıkız ohhhh ben hıc rüya göremem hehehe :)
ama anlamlardan hıc anlamam

Günaydın kızLar NasıLsınız baKaLım...

Şafak:191 yuppiiii bitio yaa bitiooooooooooooooooo

kızlar hep merak etmişimidr.bu yazdıklarınızın altındaki sayaçları nası yapıyonuz

Nergis günaydin canim iyiyim ya sen ohhhhhhhh
safak azaliyooo
benimde 141 bitecek canim bitecek

ohh seninki Daha çok azaLmış canım vALLa....
işaLLahh bende o günLere bi geLsem baŞka ne isterim...
kızLar yaa çok mutLuyum aşkım bu ayın sonunda izne geLio işaLLahh...
bi mani çıkmazsa 6.5 ay sonra görücem işaLLAh...
çokk özLedim aşkımı çokkk :lepi::sm_cool::teytey::dance:

kızlar hep merak etmişimidir ben bir türlü bulamadım nerden yapıldığını.bu sayaçları nasıl yapıyosunuz?

slm kızlar okudum yazdıklarınızı bugün yıne dökturmüşsünüz yenı katılan bir arkadas gördum aramıza kutahyalı yokmu diye sormuş ben şuanda kutahyadayım canım kutahya da okuyorum:)..inş yardımcı olurum sana.. nergis cim benımde mehtap 26 bende 6.5 ay sonra ilk kez görucem canım aynı kaderi paylaşıyos senınle şafakımda 198 oohhh ohhh

Hadii gözün aydin nergis görcen askinii :),
aramizda cook yok yaaa benim safak da cook ama gececk bu günler cogu bitti azi kaldii canim

Canim sabirli olcan napacan bizde senin gibiydii ilk zamanlar insan deliriyoo ama alişiyosun bak 2 hafta olmus bi bakacaksin 2 ay derken günler bisekilde geciyooo .........
Nerde asker acemiligii :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…