Sevdiğini özleyenler buyurun

Şu an kütahyada evet doğru söylüosun ama bu iki hafta hem benim için hemde onun için çok kötü geçti..20 Günü falan kaldı işte dağıtımı var sonra acemilği biticek..Hayırlısı olur inşallah...

nergis bişey kaLmamış ya benımde mehtap 26 şafak 198:) bende 6.5 ay sonra görücem aşkımı senınle kaderimiz aynı canım yaaa..

naber kızlar bende bugün sefgilimle buluştum çok güzel bir gündü kısmetse yarında buluşacazzz ay çok özlüyorum onu çokk

bugün askerliğin son günü yeni bir gün doğacak yarın yeni bir HAYAT başlayacak...Şeniz ama ben burdayım sizi bırakmııcam tabiki :teselli:

naber kızlar bugün bütün gün sefgilimle beraberdik çok güzeldi yaa kısmetse yarında buluşacaz süperdi yaa

bugün askerliğin son günü yeni bir gün doğacak yarın yeni bir HAYAT başlayacak...Şeniz ama ben burdayım sizi bırakmııcam tabiki :teselli:

teşekkürler destekler için :1hug:
arkadaşlar tekrar yineliyorum sevgilisi yada eşi kütahyada asker olan varsa iletişime geçelim:uhm:

Yok canim benimkii istanbul da taksimdeee ama cikar belkiii kütahyada olan bilemiyorumm :) :) sikma canini burda konusa konusa gecirecaz zamani canim

estamania canim ayyy ne güzel yaaa kavusacaksiniz ohhh ohhh :)işallah bigün bizde kavusacaz millet dimiii

X