Sevdiğini özleyenler buyurun

gıız nesli nasılsın gülüm bugün aradımı enişte iyidir inş aman nazar felen değmesin canım gellsin hemen maşşallah diyemde nazar değmsin demi ama :nazar:

amanın herkesslleeeee nerdee beee??hozefincim ....canım bunlar neki sen az çok biliyosun benim kaynanayı felen allahım düşmanımın başına vermesin öyle kaynana onun için şükret be tertip bunlar ufak tefek şeyler keşke bizim kavgalarımızda sizinki kadar hafif olabilseydi ama olmuyo işte....zerzevat haklısın canım herşeyin sinirini bizden çıkarırlar başkalarına diyemezler bişi ama bizi gerim gerim gererler ve seviyoruz gönül dayanmıyo küsmeye napalım işte çekiyoruz bizde :nazar:senağlama

neyse kızlar kimse yok bugün bende çıkıyorum sabah erkenden pttye gidip para yatırmam lazım eşime hiç parası kalmamış bi 25 liram var onu yatırıverem hiç olmazsa sigarasını alsın bari bi süreliğine...herkese iyi geceler tatlı rüyalar kib a.e.o. askerlerimizde allahıma emanet olsunlar inş babayyyyyyyyyyyyyy

Günaydın kızLar ne zamandır bekLediğim an geLdi artık.....

Şafak:198

Oh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:sm_cool::dance::teytey:

kız gamze saol canım sen niye tartıştın gı hayırdır üzmeyin askerleriyawww sizde ne anlayışsızsınız kii kendiniz gitseniz askere walla 15 ağızlarından getiridiniz lülülülülülü nergis gözün aydın gıııa.s.:teytey:

merhaba burda herkes asker yolu bekliyor sanırım

benimde sevgilim benden uzakta..
askerde değil ama bende çok özlüyorum onusenağlama

merhaba burda herkes asker yolu bekliyor sanırım

benimde sevgilim benden uzakta..
askerde değil ama bende çok özlüyorum onusenağlama

asker oLmasada oLur canım sonuçta oda bi hasretlik...okuL içinmi gitti canım Sevdiğin Senden uzakLara....

kızlar ben geldim

aşkım dağıtıma geliyooooo son 10 günhihoyyyt

yaw ağrı ya gidecek olmasının sıkıntısını bile attım üzerimden yaa yihuuuu :lepi:

kızlar ben geldim

aşkım dağıtıma geliyooooo son 10 günhihoyyyt

yaw ağrı ya gidecek olmasının sıkıntısını bile attım üzerimden yaa yihuuuu :lepi:

Gözün aydın Canım....Bencede canım en güzeLini yapmışsın...çünkü geLeceği günü düşün daha güzeL ....
ağrıya gidişini sonra düşün canım...

dağıtımıda mı sayıyon gı ben saymamıştım çünkü sürpriz yapmıştıı :)))

dağıtımıda mı sayıyon gı ben saymamıştım çünkü sürpriz yapmıştıı :)))

o da bana süpriz yapmak istiyordu ama benim çıkışımı ayarlamam lazım
o yüzden tarih söylemeye mecbur he hee :))

bir dahakine süpriz yaparım diyo :))

ben ona süpriz yapcam neye uğradığını şaşırcak:lepi:
ay çok heyecanlı:roflol:

kızlar şimdi dışarı çıkmam lazım gelirim yinea.s.

o da bana süpriz yapmak istiyordu ama benim çıkışımı ayarlamam lazım
o yüzden tarih söylemeye mecbur he hee :))

bir dahakine süpriz yaparım diyo :))

ben ona süpriz yapcam neye uğradığını şaşırcak:lepi:
ay çok heyecanlı:roflol:

ya hala süpriz peşindeyse sevgilin nolcakkaydirigubbakcemile3
gelemiycem dedin sanırım bu yüzden tam tarihi sölememiş olablr

X