Sevdiğini özleyenler buyurun

pmeyedoyamadmaf6.jpg

cnm inş. ömür boyu hep mutlu olursunuz:KK66:

tamam canım da nasıl silicem burdan bu resmi anlat yapim canım artık benimkide uzatıyo yavaş yavaş kep altı kesiyo ne zamandır görmüyom uzamıştır belkide

cnm onu ancak ben silebilirim
sen bana silceğin zaman söyle
kim koyduysa fotoyu o silebilir:KK66:

tamam canım da nasıl silicem burdan bu resmi anlat yapim canım artık benimkide uzatıyo yavaş yavaş kep altı kesiyo ne zamandır görmüyom uzamıştır belkide

edite gir ordan resmin linkini sildinmi tmmmdır
öptüm canımm
duygu sen de askerini görr
gamze de kocasını görsünnŞeniz

kızlar ayrımcılık yapmayın yawww sizinkiler usta benimki acemi die nie öyle ediyonuz benimkininde bitti sayılır son haftası sonra usta oluyo devrecilik etmeyin gıııı

kızlar ayrımcılık yapmayın yawww sizinkiler usta benimki acemi die nie öyle ediyonuz benimkininde bitti sayılır son haftası sonra usta oluyo devrecilik etmeyin gıııı

bırakta gı azıcık övünelim bizde senn gibi bir zamanlar çömezdikkkkksositosositokaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

aman bi ara ortadan kayboldum neler olmuş neler olmuş yaa kaçırmışım tüm muhabbetti
bende minik tosbaamı göreyim rüyamda inş.

hadi kızlar iyi geceler çok öptüüüm hepiniziii

hayır canım benimki 400 dü bugün hoziyle iki gün var aramızda hozininki 402 olması lazım bugün yarın onun 401 benim399

ben yanlışmı hesapladım benim program hesaplıo subatı falan 28 cektiği için otamatik ayarlıo ama anlamadımya gamzecim senin süris ve kullndığı izin kaç söle bakimmmm

aman bi ara ortadan kayboldum neler olmuş neler olmuş yaa kaçırmışım tüm muhabbetti
bende minik tosbaamı göreyim rüyamda inş.

hadi kızlar iyi geceler çok öptüüüm hepiniziii

iyi gecelerrrrrrrrr bizde görelim işallah askerlerimiziiiiiiiiiiii çok ösledim zatiiiiiiiiiiiihihoyyyt

X